Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Z jaką intensywnością grzeją Wasze wkłady? Mam wkłady zwykłe, nie fotochrom. Kiedyś dotykałem wkładów w nowej Octavii 2 FL i potrafiły się porządnie nagrzać. W B8 dotykam i są trochę ciepłe. Skuteczność grzania w teorii może spaść po kilku latach? Nikt nic?
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w tym egzemplarzu nie widać Quattro, więc jest Multitronic. 11 tys. euro za taki samochód z uszkodzoną skrzynią? Rozbój w biały dzień.
  3. Dziwne. Na kosztorysie rozrządu z rozpędu ktoś wrzucił pompę. Mam tam 06H121026DD za ~1150 PLN.
  4. A ma być to minus? W wielu autach zatarcie pompy może powodować problemy z rozrządem.
  5. FIS jak FIS, ja nie wiem jak można się tak męczyć z ręcznym włączaniem świateł
  6. A ori pompa wody do 2.0 TFSI kosztuje z 1200. Powodzenia z wymianą, biorąc pod uwagę że praca rozrządu nie jest zależna od pompy.
  7. Proszę o dowody dla pkt 1 i 2 w silnikach EA888.
  8. Może deaktywowane spryskiwacze reflektorów? Bo da się to zrobić.
  9. "You cannot access this album"
  10. Z własnego doświadczenia powiem, jak zasłonki to tylko takie chowane w drzwi. W Octavii 2 miałem takie zasłonki z tyłu i nie raz jakiś pasażer marudził że chciałby je zdemontować.
  11. Pojeździmy zobaczymy. Jak nie będzie żadnych komplikacji, dosyć szybko w aucie będzie zrobiony Stage 2 pod PB98. Wolę takie zabawy, niż wrzucanie felg 19" czy 20" do B8ki w dieslu z napędem na przód
  12. Jest dołek, były korekty - podobno nie dało się tego poprawić. Strojone na PB95, niby na PB98 by go nie było.
  13. Albo wadliwy materiał. Producent uznał reaklamację i tarcze wymieniane bezpłatnie.
  14. komoornik odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Czemu sam tego nie sprawdzisz?
  15. Ja myślę, że to od tego rodzaju muzyki A tak serio może dostała się jakaś wilgoć. Dziwne, że nie pokazuje żadnego błędu - kiedyś zapisało mi np. długie prztrzymanie przycisku ESP (przestał odpowiadać). Pewnie panel do wymiany.
  16. Poprosimy filmik z całym efektem
  17. Czyli nie tylko ja miałem taki problem... Przegrzałem je po 2 tys. km, tylko nie wiem jak. Teraz też mam zwykłe.
  18. Ło panie. 15 marca? Masakra. Ja jadę w czwartek do R-Performance.
  19. komoornik odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Cewki wymienia się jak występuje problem. Czyli głównie jak przestanie całkowicie pracować lub gubi zapłon.
  20. Wskaż alternatywę dla mojego (i Twojego byłego) A4. Dla mnie te 0.3L/1000km to pikuś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.