Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. wiec jest dobrze, ABS poprostu poczujesz na nodze, i to nie slabo ale niewiem czy hamujesz na piasku czy gdzie że dziala Ci ABS, mi przy normalnej jeździ nawet sie nie włancza, dopiero jak serio konkretnie zahamuje
  2. noo ja aktualnie jeżdze na 17'' 215/45 na springach -35mm i jest spoko, nic mi nie obciera, nawet fajnie leży ale szczerze powiem że chciałem zmienić na 18'' tylko zrezygnowałem ale to z powodu zbliżającej sie zmiany autka... wiec gdybym miał już takie autko którym pojeżdze i będe do niego coś kupował to sprawił bym sobie 18'' ale to już zalezy od Ciebie, gdzie jeździsz, i czy potrafisz jeździć tak żeby ich nie prostować po miesiącu, no i jednak kupno felg i opon do nich dobrych to spory koszt, wiec zależy czy chcesz wydać dużo czy mniej i mieć większy komfort, no i pozatym nie widze żebyś miał obniżenie, wiec będzie LIPA, wrzucił bym 17'' i jakieś springi -30 i tak czy siak już będziesz to bardzo odczuwał i nie raz powiesz MAM DOSYĆ później trzeba uważać na każdy większy krawężnik, dziure, omijać kratki ściekowe itp. wybór należy do Ciebie :> edit: tak jak koledzy piszą na 17'' będzie jeszcze dobry komfort, no i osiągi praktycznie są te same ale wiadomo że trudniej się zbiera, w porównaniu do stalówek zimowych, i w koleinach trzeba trzmać mocno kierownice
  3. jaaaa pitole :kox: jak bym sobie taką fure sprawił to tylko na niedziele do kościoła i runda po mieście bo normalnie szkoda :notworthy: piękna sztuka... ps. jeśli można wiedzieć jaka cena była za B6? priv bo o B7 nie pytam nawet niech Cie długo powozi
  4. jestem ZAAA juz dawno o takim czymś myslałem ciekawe co na to reszta... :gwizdanie: edit chyba przyszły spot to będzie lipa - ZLOT OGÓLNOPOLSKI ?
  5. będzie ładna bo wkońcu mnie nie będzie heheh chociaż zastanawiałem się ale zwątpiłem bo lepiej troszke kaski mieć przy duszy no to BAWCIE SIĘ DOBRZE... ps. i maltretujcie Mirona niech sie przyzna co jest powodem jego niemądrej decyzji
  6. o ja pitole...!!! Miron co się dzieje?:/ taka fura, taki piękny styling no i silniczek...i sprzedajesz?:/ coś mi sam nie pasi może uchylisz rąbka tajemnicy co jest powodem albo co kombinujesz? pewnie wszyscy są ciekawi ps. mnie prawdopodobnie też nie będzie w tym tygodniu bo niestety wyszło jak wyszło że zmieniłem prace i byłem bez wypłaty:/ jednym słowem lipa z kaska :gwizdanie:
  7. Pucek odpowiedział(a) na kiblos temat w 1.8T
    a jak podczas kręcenia rozrusznikiem dodasz gazu to coś się dzieje??? tzn. czy wtedy zapala?
  8. Pucek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie Rafał gdzieś mi świta że widziałem to auto... heh faktycznie z otomoto, ale czy było od kogoś z klubu czy poprostu znane autko to nie przypominam sobie, ostatnio sporo B5 ogladałem wiec pewnie za jakiś czas mi się przypomni conieco... ciekawe ile taki silnik bierze :>
  9. jeżeli kompletujesz to na początek radze zająć się przodem czyli zestaw odseparowany... później wzmacniacz z okablowaniem a jak nie będziesz zadowolony z basu to wtedy subwofer taka jest kolejność, jest to najbardziej optymalne rozwiązanie! te 400 zł wydaj na ciut lepszy przód a nie jakieś JBL, blaupunkt czy też tego typu sprzęty... za tą kase masz np. coś z RAINBOW, PowerBass czy też ostatnio słyszałem że dobre są Vibe -mówie o zestawie odseparowanym co do ciągłego pytania o suba to to tak łatwo odpowiedzieć nie można... ale jeżeli nie oczekujesz cudów, i masażu pleców to kup coś na allegro czy też w media markt bo to wszytsko i tak na nic skrzynka zamknięta daje czysty bass ale z obudowy bassreflex wyciągniesz głośniejszy bass
  10. szczerze??? N I C . . . wyjaśnie, na dobre okablowanie do wzmaka musisz dać 300zł, a tak wogule masz wzmaka??? jak tak to podaj firme i model... żeby w A4 uzyskać dobrze słyszalny i mocny bass musisz mieć na głośniku przynajmniej 300RMS... oczywiście zależnie od wielkości głośnika i rodzaju skrzyni... musisz sprecyzować co oczekujesz, jaki rodzaj muzyki no i jaki już posiadasz sprzęt :gwizdanie: pozdro
  11. Pucek odpowiedział(a) na kiblos temat w 1.8T
    a może to już wykamane świece?? może kable??
  12. ahahahahahhha nie mówcie że to ktoś z klubu... :polew:
  13. no to czas na mnie...moim zdaniem te przednie lampy nie pasują jednak do B5, z ciemnym są nawet nawet ale firmą która je wyprodukowała jest SONAR-nic specjalnego... gdyby nie te diody to są wmiare fajne tylne lampy też mi się nie podobają...jedyne diody które są fajne to II lift na diodach i do grilla bym wrzucił znaczek OOOO, przymierz w czerni i przymierz w chromie, napewno poprawi się sporo wygląd przodu a tak to ogólnie fajne auto, fajny silnik i fajna felga ale jakoś wysoko siedzi dalej . . . taaka moja opinia pozdrawiam
  14. te felgi to totalna kosa...piękne!!! zderzak widze już leży, teraz malowanko i już postęp i te plany dotyczące silnika... :kox: :kox: :kox: :kox: gdybym miał tyle kucy co planujesz to jestem najszczęśliwszym audi maniakiem w polsce no ale powaga...chce potem takim autem się karnąć! :> pozdro
  15. fakie fajne auto, i fajny kolor no i ten silniczek i rok produkcji... extra!!! ALE GLEBA I LACZ musi być 17 cali i zawias na samych spreżnach, żaden tam gwint -30mm i będzie naprawde BARDZO KOMFORTOWO i różnicy praktycznie nie udczujesz, sam tak mam i różnicy jest troszeczke a odrazu auto się podoba i jeest inne niż właśnie takie zwykłe serie jak ta czy każda inna ps. jeśli możesz to rzuć na priva ile dałeś, bo sam patrze po takich ale ceny są różne...
  16. noo ładna, w środku też niczego sobie, ja niestety też nie mam klimy, i mam ten sam silnik, daje rade ale uparłem się i przymierzam sie do zmiany na nowszy, bardziej wyposażony egzemplarz B5 i fajny szczery opisik
  17. nooo najlepsi byli heheheh fakt że miałem chwile zwątpienia czy jechać z tego shellla pod arene bo NIC NIE BYŁO WIDAĆ ale jakoś na chybił trafił zajechaliśmy :> jak kolega wyżej wspomniał było 5 sedanów B5 noo i jedna R8 ,niebieska, z silnikiem 1,4 Miron se sprawił jak by co noo pogoda nie spisała się, ale Mark mogłeś wpaść heh staliśmy przy drzwiach pod specjalnym zadaszeniem zrobionym specjalnie dla nas noo i w drodze powrotnej znów wycieraczki na max:/ cóż moooże za tydzień będzie lepiej :gwizdanie: poozdro
  18. Pucek odpowiedział(a) na szymas temat w Audi A4 B5
    jest w B5 jasny środek...ojciec ma w A4, tylko że on ma rok 95...ten całkiem pierwszy model...ale trzeba dbać o czystość bo potem tylko pranie
  19. radio fajne, ale mi osobiście w oko wpadł Alpine, niewiem co jest grane ale nie widze linków/tylko same niewidoczne miejsca w miejscu tych filmików
  20. noo Panowie jedziemy oczywiście... tak jak Miron wspomniał o 18:45 na shell Gliwice... natomiast ekipa Rybnik/Wodzisław i reszta z naszej okolicy wyjeźdza o 18:15 z Kąpieliska RUDA RYBNIK... więc do wieczora :>
  21. nooo wkońcu!!!! hehe tak co wpadniesz:P i tak co WSZYSCY WPADNĄ nawet Ci którzy tutaj nie piszą :tongue4:
  22. to Prezes wytestuj go w domu najlepiej nie powiem bo jeszcze nie miałem okazji go widzieć w akcji ps. Modlić sie o pogode i nie myć aut
  23. nooo jaaa też będe oczywiście :> mam nadzieję że wkońcu pojedziemy większą ekipą z Rybnika niż 1 czy 2 auta ps. Miron...nie panikuj hehhehe patrząc na inne wątki ze spotami to niejest aż tak źle...
  24. szajbusy... ja z Wami nie jade :gwizdanie:
  25. noo ja mam z orange od jakiś 6 lat w sumie, zawsze na abonament i koszt koło 50/55zł, rodzinka jeszcze ma 3 inne fony w orange i powiem że nie jest źle, ale cyrki z zasięgiem za niedługo kończy mi się umowa, i jak widze te ich propozycje jeśli chodzi o telefony to niech sobie darują...i prawdopodobnie będe przechodził do PLAY bo tam dostane fajny felefonik z sporą ilością minut... więc jednym słowem orange to nic ciekaweego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.