Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Jakie ledy rejestracja tył?
sixu w rzesz w aso kupowales czy na allegro?
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
200 raczej nie przekroczysz hehe soft zalezy od tunera mozesz za kilka stowek u czeska w garazu lub np 1500 u dobrego tunera, co do tego silnika proponowalbym przed softem wiekszy intercooler bo na ori icku duzo nie wyciagnie mi sie wydaje ze ok 180km ale moge sie mylic
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
wrzucaj lpg i ciesz sie jazda , 1.8t swietnie znosi gaz i dokladnie najpierw soft pozniej lpg:wink:
-
Moje prace
http://a4-klub.pl/akcesoria-248/opryskiwacz-pianownica-jakiej-uzywacie-jaka-poj-byla-praktyczna-268728/
-
Moje prace
no w koncu jakies sreberko efekt jak zawsze mega:slina:
-
[b6 avf] 1.9 tdi automat sport
sztuka nice:naughty: jedynie te chlapacze do mnie nie przemawiaja chociaz napewno auto sie mniej brudzi no ale sa plusy i minusy , bezawaryjnosci:hi:
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
w porownaniu do innych to ja mam malutko ale pomalu zbieram jeszcze kilka preparatow mam zamowionych na wiosne biore sie za porzadki
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
nie ma tego duzo ale na razie zbieram graty
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
a ja nabylem takie cos PIANOWNICA LANCA PIANOWA KARCHER 0,6L 2.641-847.0 (3586122038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jestem b zadowolony , jedyny minus to maly zbiorniczek ale na jedno mycie spokojnie starcza
-
VW Touran - odszczurzenie komory silnika - na razie :)
o zesz:slina: a ja zawsze pryskalem jakims srodkiem do silnikow pozniej karcher i juz mi sie podobalo ale jak widze twoja robote to nie ma porownania ....fck no elegancko na wiosene robie taka operacje:decayed:
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
jak to jest chromik z allegro to moze byc problem z wyczyszczeniem pozostalosci po kleju
-
czarne auto Biały dach
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-mutant-david-shadow-line-118795/ luknij na profil dawida on mial podobne zestawienie tylko ze na b6 moze cos pomoze:wink:
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
ja podtrzymuje wypowiedz buby , mialem stozek k&n i tylko mi jeczal pod maska pozniej wkladka piperrcrossa i bylo cichutko , ogolnie na obu filtrach troszke lepsza rakcja na gaz niz na papierzaku
-
Anetna od b6 "Rekin" do b5
a nie sadzisz ze taka pletwa bedzie troche dziwnie wygladac na b5?
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
no powiem ze kolorek dosc niespotykany i ciekawy:wink: ladna wersja i kolko tez nawet fajne:wink: no to czekamy na wiecej fotek
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
no ale fotki to by sie zdaly
-
Jaka instalacja ? Gdzie w okolicy Krakowa ?
oj ale od krk wcale nie jest daleko 2 godz z hakiem i jest sie na miejscu:wink: ja nie mowie ze w krk nie ma dobrych zakladow bo na pewno sa , aczkolwiek ja polecam multiserwis przyjezdzaja do nich ludzie z roznych zakatkow polski, moim zdaniem na podkarpaciu najlepsi , a jesli kolega chce to na pewno znajdzie dobrych gazownikow w krakowie:wink:
-
Wiatrak od klimatyzacji włącza się po wyłączeniu zapłonu w A4 B6
bry mialem taki przypadek jakies 3 lata temu po zgaszeniu zaplonu po jakims czasie fyrtak sie zalanczal i napierdzielaltylko ze u mnie jakis blad wyskoczyl podpiecie sie pod vaga i usuniecie bledu ten objaw znikna az do tej pory
-
Jaka instalacja ? Gdzie w okolicy Krakowa ?
Multiserwis ogolnie nie w krk ale na podkarpaciu ,chcesz miec dobra instalke to polecam naprawde znaja sie na rzeczy tani nie sa ale na tym nie ma co oszczedzac, co do 1.6 to dobrze znosza gaz , ja mysle ze warto zalozyc lpg do tego silnika mocy i tak nie ma ale bedzie oszczednie
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
watpie ze te gniazda da sie wcisnac w lampy
-
Siatka do bagażnika
no chyba ze w avancie jest inny rozstaw mocowan ale tego nie wiem w kazdym razie w sedanie mam taka sama
-
Siatka do bagażnika
zmierzylem siateczke i moja ma wymiary +- 55/70 czyli praktycznie taka sama jak ta w linku wiec powinna pasowac.pozdrawiam
-
Siatka do bagażnika
ja mam haczyki takie same jak siatka w linku
-
A4 B5 AVANT Pakiet USA
lampy troche inne zamiast postojowek obrysowki co u nas jest niedozwolone
-
Siatka do bagażnika
jutro zmierze orientacyjnie swoja to dam ci znac , po wygladzie w b6 mam identyczna wiec moze pasowac