Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
panowie spotkajmy się wkońcu,czy to jest takie ciężkie żeby sobie spokojnie pogadać, może ktoś również wpadł by z wagiem
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
a lampki przednie to ori po lifcie?? zupełnie inny wygląd bardzo ładna
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
mam pytanko a te przednie reflektory to depo? czy zamienniki z nowszego modelu?? pieknie wyglądają w starej budzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może popołudniu 17? 18?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
proponuje na "dachu" III p parkingu Galerii Focus Park
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
proponuje niedziela w godzinach popołudniowych
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
seryjne zawieszenie, naprawde nr1, wystarczające na nasze "kulawe" drogi, pieknie sie prowadzi,zawsze chce sie jechać dalej...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nadal je warto kupić rewelacja ja już przejechałem 25 tys i cisza totalna, chyba Ci zakładał jakiś papudrok jak Tobie coś stuka, polecam je za tak tanie pieniadze WARTO!!!!
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
co wy pie........cie( cenzura) , również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają * kolego to nie podworko [Musashi]
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem przy załączonej klimatyzacji
trzęsie motorem przy załączonej klimie, gdzie może być przyczyna
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
u mnie też zaczynają sie drgania drążka i kierownicy jak motor się rozgrzeje, dodatkowo jak załacze klime jeszcze bardziej, panowie gdzie faktycznie jest pies pogrzebany.???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie również z czasem krucho ale warto by sie wkońcu spotkać w wiekszym gronie nowych klubowiczów, również sie dopasuje do poropozycjii. Grill aktualny ps. Stobol załatw to wagowanie
-
[B5 AJM] Jaką kupić przednią szybę
mam wymienioną na NordGlass z fotochromem i super cena 350zł z robotą nic sie nie dzieje od roku,PS. nie dajcie sie naciagać na te szyby za ponad 500 zł mają ogromne narzuty,Pozdrawiam! tak apropo "jan glass to ogólnopolska firma z siedzibą w bydgoszczy a nie marka szyby tumoki która handluje taką firmą jak"nordglass" Pozdrawiam wszystkich wiedzących
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
SUPER WYNIK 43.000tys jak na nasze drogi to i tak podziwiam :th:
- [ALL] Zapach
-
[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia
Koledzy najlepsze siedzenia po Mercedesie ma Audi nawet kiedyś niemcy robili testy"AUTO ŚWIAT" fotele są świetne, osobiście mam standardowe śliski grafit,twardość idealna,łatwy w utrzymaniu czystości, może kolega ma jakąś otyłość lub wade kręgosłupa.. :th:
-
[B5 AFN] Proszę o poradę w sprawie wahaczy
kolego master sport :th: osobiście już latam 5000km po wertepach i cisza,tylko szum oponek,Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
i teraz jest już prawdziwa wyścigówka;) :th:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
daj chłopaką spokój niech sobie grzebią w tych wahaczach;) znałem juz takich którzy wymieniali pojedyńczo ale już tego błedu nie powtórzą, Powodzenia :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja drodzy przyjaciele zmykam w długii weekend nad morze, może ktoś również śmiga do "władka?"
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wahacze mają to do siebie że jak jednego wymienisz to następne się "obrażają" i za jakiś krótki czas wymienisz po kolei wszystkie i znowu robota i kasa w błoto..!
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
Drodzy koledzy pewnego dnia gdy już wam pękną uszka w którą mocujecie rolete, nic nie klejcie nie ma to kompletnego sensu, najprostszą metodą /troszke ordnarna/ jest wkręcenie w miejscu uszek kołków rozporowych/tzn samych srób/ w kształcie "ucha"nr8, wchądzą elegancko w plastik wkręcaja sie i gwintują/ na ciepło / mam taki patent osobiście roletka elegancko wchodzi, otwiera sie i odziwo już nic nie piszczy :th:
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Drodzy koledzy pewnego dnia gdy już wam pękną uszka w którą mocujecie rolete, nic nie klejcie nie ma to kompletnego sensu, najprostszą metodą /troszke ordnarna/ jest wkręcenie w miejscu uszek kołków rozporowych/tzn samych srób/ w kształcie "ucha"nr8, wchądzą elegancko w plastik wkręcaja sie i gwintują/ na ciepło / mam taki patent osobiście roletka elegancko wchodzi, otwiera sie i odziwo już nic nie piszczy :th:
-
[B5 AJM] Wymiana górnej częsci podłokietnika - czy można ?
mysle ze moze być problem z samą górną częścia
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
odpuść sobie