Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. panowie spotkajmy się wkońcu,czy to jest takie ciężkie żeby sobie spokojnie pogadać, może ktoś również wpadł by z wagiem
  2. a lampki przednie to ori po lifcie?? zupełnie inny wygląd bardzo ładna
  3. mam pytanko a te przednie reflektory to depo? czy zamienniki z nowszego modelu?? pieknie wyglądają w starej budzie
  4. może popołudniu 17? 18?
  5. proponuje na "dachu" III p parkingu Galerii Focus Park
  6. proponuje niedziela w godzinach popołudniowych
  7. seryjne zawieszenie, naprawde nr1, wystarczające na nasze "kulawe" drogi, pieknie sie prowadzi,zawsze chce sie jechać dalej...
  8. nadal je warto kupić rewelacja ja już przejechałem 25 tys i cisza totalna, chyba Ci zakładał jakiś papudrok jak Tobie coś stuka, polecam je za tak tanie pieniadze WARTO!!!!
  9. co wy pie........cie( cenzura) , również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają * kolego to nie podworko [Musashi]
  10. trzęsie motorem przy załączonej klimie, gdzie może być przyczyna
  11. u mnie też zaczynają sie drgania drążka i kierownicy jak motor się rozgrzeje, dodatkowo jak załacze klime jeszcze bardziej, panowie gdzie faktycznie jest pies pogrzebany.???
  12. u mnie również z czasem krucho ale warto by sie wkońcu spotkać w wiekszym gronie nowych klubowiczów, również sie dopasuje do poropozycjii. Grill aktualny ps. Stobol załatw to wagowanie
  13. mam wymienioną na NordGlass z fotochromem i super cena 350zł z robotą nic sie nie dzieje od roku,PS. nie dajcie sie naciagać na te szyby za ponad 500 zł mają ogromne narzuty,Pozdrawiam! tak apropo "jan glass to ogólnopolska firma z siedzibą w bydgoszczy a nie marka szyby tumoki która handluje taką firmą jak"nordglass" Pozdrawiam wszystkich wiedzących
  14. SUPER WYNIK 43.000tys jak na nasze drogi to i tak podziwiam :th:
  15. Koledzy najlepsze siedzenia po Mercedesie ma Audi nawet kiedyś niemcy robili testy"AUTO ŚWIAT" fotele są świetne, osobiście mam standardowe śliski grafit,twardość idealna,łatwy w utrzymaniu czystości, może kolega ma jakąś otyłość lub wade kręgosłupa.. :th:
  16. kolego master sport :th: osobiście już latam 5000km po wertepach i cisza,tylko szum oponek,Pozdrawiam
  17. i teraz jest już prawdziwa wyścigówka;) :th:
  18. daj chłopaką spokój niech sobie grzebią w tych wahaczach;) znałem juz takich którzy wymieniali pojedyńczo ale już tego błedu nie powtórzą, Powodzenia :th:
  19. ja drodzy przyjaciele zmykam w długii weekend nad morze, może ktoś również śmiga do "władka?"
  20. Wahacze mają to do siebie że jak jednego wymienisz to następne się "obrażają" i za jakiś krótki czas wymienisz po kolei wszystkie i znowu robota i kasa w błoto..!
  21. Drodzy koledzy pewnego dnia gdy już wam pękną uszka w którą mocujecie rolete, nic nie klejcie nie ma to kompletnego sensu, najprostszą metodą /troszke ordnarna/ jest wkręcenie w miejscu uszek kołków rozporowych/tzn samych srób/ w kształcie "ucha"nr8, wchądzą elegancko w plastik wkręcaja sie i gwintują/ na ciepło / mam taki patent osobiście roletka elegancko wchodzi, otwiera sie i odziwo już nic nie piszczy :th:
  22. Drodzy koledzy pewnego dnia gdy już wam pękną uszka w którą mocujecie rolete, nic nie klejcie nie ma to kompletnego sensu, najprostszą metodą /troszke ordnarna/ jest wkręcenie w miejscu uszek kołków rozporowych/tzn samych srób/ w kształcie "ucha"nr8, wchądzą elegancko w plastik wkręcaja sie i gwintują/ na ciepło / mam taki patent osobiście roletka elegancko wchodzi, otwiera sie i odziwo już nic nie piszczy :th:
  23. mysle ze moze być problem z samą górną częścia
  24. odpuść sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.