Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega ​Diksonczy jakoś tak robił jakieś przymiarki, ale nie wiem czy pociągnął temat do końca musiałbyś go podpytać
  2. A już myślałem, że to jakoś szybciej przeskoczę bo wpadł mi głowy pewien pomysł na podświetlanie tych elementów, ale jak widać to to będzie więcej roboty zostawię to sobie na "wiosnę", dzięki Grzesiu:wink:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już się ubieram.
  4. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem, że jeszcze działasz wpadłbym oblukać
  5. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUMA robisz to teraz?
  6. Ja bym też na czarno pomalował czerwony będzie się za mocno w oczy rzucał i trochę nie będzie pasował do tego auta:wink:
  7. Może głupie pytanie, ale żeby dobrać się do uchwytu na napoje oraz tego schowka obok to trzeba demontować cały tunel czy wystarczy w jakiś sposób zdjąć ten górny plastik pod którym są te śruby z uchwytu bo dzisiaj próbowałem się jakoś do tego dobrać i nic mi się nie udało zdziałać...
  8. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co za kolo to może ja zadzwonię do niego jutro może coś się ruszy czy mam nie mieszać?
  9. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrick masz to zdjęcie dla mnie czy gościu dalej w kulki leci?
  10. Zamuliłem się i za późno cię widziałem Ustawione już mam lampy No czas reakcji masz niezły:decayed: a jeśli chodzi o lampy to ustawienie to jedno a barwa światła to drugie sorry, ale takie moje zdanie:wink: A teraz z innej beczki orientuje się ktoś czy gdzieś w okolicy jest możliwość rolowania nadkoli jak macie jakieś namiary byłbym bardzo wdzięczny
  11. Ty się lepiej martw żeby twoje padło tam w ogóle dojechało:whistling: ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Aaaaaaaaaaa mefju weź zmienień te zenony bo jestem straszny pies na takie rzeczy:thumbdown:
  12. Prawdopodobnie ja nie dam rady przyjechać, więc mogę Ci zwolnić moje miejsce No to będziemy w kontakcie dzięki:hi:
  13. sysek27 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Podaj je to wtedy będzie coś więcej wiadomo najlepiej jak je wrzucisz w dziale Diagnostyka tam Ci na pewno ktoś pomoże:wink:
  14. +1
  15. Wiem jak to jest tak samo było u mnie z BT a na Nysę wysłałem zgłoszenie już dosyć dawno i jak na razie jestem na liście rezerwowej bo w tym roku jest ograniczona liczba aut, które będą mogły wjechać na teren ośrodka.
  16. Tak dostałem, ale zajoba mam strasznego i nie dałem rady jeszcze nic zdziałać jutro może coś porobię a ty masz dla mnie to najważniejsze zdjęcie:naughty:? ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Micher gdzieś mi migło, że się pytałeś o Nysę masz zamiar jechać?
  17. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Śruby są, ale nie wszystkie gość może Ci spakować te co ma:wink: Tak ja to rozumie, ale wiesz uczyłem się 5lat rosyjskiego i reszta edukacji tylko angielski więc mogę się mylić
  18. Jak PUMA założył taką kierą to właśnie chciałem się przejechać bo chciałem to samo obadać i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy w kręceniu w porównaniu do zwykłej kiery:wink:
  19. Podziwiam za ten środek a w szczególności za wycięcie szyby ładnie na pewno się w środku zrobiło czekam na więcej zdjęć
  20. Ciekaw jestem czy uda Ci się położyć auto odpowiednio nisko i ciekawe jak to się będzie sprawdzać w codziennym użytkowaniu bo jeśli wszystko się uda to efekt będzie na pewno :kox:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I co było?
  22. Wszystko zależy w jakiej cenie dorwiesz graty i czy komfort Ci to obsłuży ja jak z grubsza liczyłem kiedyś to +/- 1000zł no i jeśli chcesz mieć otwieranie i zamykanie z pilota to jeszcze 500zł za moduł z KUTATECA:wink:
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Popieram w 101% :thumbup1:
  24. Ja Ci tylko pomogę w kwestii pierścienia żeby felga dobrze leżała na piaście a jeśli chodzi o to czy przy tej szerokości felgi i takim ET nie będzie nic przycierać to niestety nie mam pojęcia:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.