Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Chyba nie masz tam wyświetlacza, tylko zaślepkę. Musiałbyś kupić i zamontować w liczniku wyświetlacz temperatury zewnętrznej.
  2. wszystko będzie działać
  3. Pierwsze dwa nie będą pasowały. Zauważ, że mają tylko jedną wajche, a u Ciebie są dwie, duża od kierunków i drogowych i mała od świateł pozycyjnych i mijania. Niestety sprzedawcy nie wiedzą co sprzedają. Ostatnia używana manetka podejdzie na 100%.
  4. Transponderów nie musisz wymieniać.
  5. Jak coś to wymieniam zajmuję się wymianą fis. Wymieniam na zamienniki, ale jestem z okolic łodzi, więc raczej w grę wchodziła by wysyłka
  6. WITAM PODJALBYS SIE ZMIANY LICZNIKA Z POL FIS NA FULL FIS W A4B5 LIFT 2000 R NR KOM 6969274771 POZDRAWIAM http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS z tym poradnikiem sam sobie poradzisz
  7. Nie adaptacja tylko RECODE
  8. Czy Ty się w końcu nauczysz szukać na forum? Opieprzasz innych, że im się "zdaje" a sam nie potrafisz nic. Nawet nie wiesz, że w b5 nie ma modułu komfortu. Piszesz dziesiątki postów w różnych tematach o tym samym. Wszystko masz dokładnie opisane w temacie o dorobieniu kluczyków. A i tam zadajesz te same pytania. PS. Do Twojego składania zdań i pisania "zwięźle" już nie mam siły... KODY: +00001 - otwieranie bagażnika pilotem (u mnie działało nawet bez tego kodu, więc podejrzewam, że to chodziło o wcześniejszy brak alarmu. Teraz go mam i dało się dopisać ten kod) +00002 - DWA - Potwierdzenie kierunkami aktywacji alarmu, zamknięcia drzwi (DWA - to fabryczny alarm), +00004 - selektywny centralny zamek (1 naciśnięcie otwiera drzwi kierowcy, 2 naciśnięcia otwierają wszystkie drzwi), +00008 - DWA - aktywacja alarmu (Da się dodać jeśli jest zamontowany), +00016 - zamknięcie pokrywy bagażnika po przekroczeniu 5km/h, +00032 - zaryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h, otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, +00064 - zamykanie i otwieranie szyb/szyberdachu pilotem, +00128 - kierownica po prawej stronie (Wielka Brytania i inne kraje z ruchem po "niewłaściwej stronie drogi") +00256 - logika tylnej klapy (Trunk Logic (Anti-Theft)), (daje się wpisać tylko jak posiadamy alarm), +00512 - sygnał kierunkowskazami [1x] potwierdzenie zamknięcia drzwi, +01024 - DWA - zamknięcie drzwi potwierdzone przez sygnał alarmu, +02048 - po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i otworzeniu drzwi nie można opuszczać/podnosić szyb +04096 - sygnał kierunkowskazami [2x] potwierdzenie otwarcia drzwi +08192 - Zdalne sterowanie radiowe. Wyłączenie funkcji SAFE - po zamknięciu drzwi pilotem można odryglować je od wewnątrz, +16384 - Side Windows with Insulated Glass. Nie wiem co to jest, ale podejrzewam, że to funkcja dla alarmu w przypadku gdy posiadamy boczne czyby z zatopionym w nich przewodem, który przerywa się przy wybiciu szyby i aktywuje alarm. Odpowiednie wartości przyporządkowane do funkcji dodajesz do siebie i otrzymaną sumę wpisujesz w kodowaniu. Temat uważam za wyczerpany.
  9. Wszystko o podłączeniu manetki jest na forum. poszukaj
  10. Tak, w przedlifcie jest to kostka A na obrazku po lewej stronie.
  11. To właśnie błąd dotyczący niskiego ciśnienia w oponach. W allroadach była taka opcja. Coś Ci nie chce się połączyć chyba z licznikiem. Aby błąd zniknął musisz albo dopompować koła, albo jeśli nie masz czujników to zmienić wartość w kanale 61 lub 62 adaptacji
  12. Immo dopasowałby Ci ktoś z forum za czteropak. Wojciech, poszukaj u siebie licznik vdo ze sprawnym fisem i jak masz dostęp do kabla to sam dopasujesz sobie immo
  13. Dokładnie, przetnij w miejscu żółtej linii i przewody idące z szarej wtyczki dolutowujesz do końców przewodów (nie pamiętam czy od strony wtyczki czy od drugiej) i analogicznie tą stronę co została nieprzylutowana izolujesz
  14. Pewnie masz uszkodzoną lub zabrudzoną płytkę ze stykami w pływaku w baku paliwa. http://farm4.staticflickr.com/3728/9717143040_a21fdf9bd3_o.jpg https://www.flickr.com/photos/40097295@N04/17095364462/
  15. Środki we wszystkich są takie same. Różnią się fronty oraz tym, że jedne są z pokrętłami grzanych foteli, a inne bez.
  16. W przedliftach z zegarkiem bez cyferek to raczej taśma. W nich się nie wymienia fisa.
  17. Prąd dochodzi do foteli? Jeśli tak to pewnie mata przepalona. Ewentualnie jeszcze sprawdźcie wtyczki pod fotelami.
  18. To musisz "iść" od przełącznika zespolonego i sprawdzić w którym miejscu znika prąd.
  19. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Immo samo się nie włączy
  20. Masz może licznik jaegera? On może być odpowiedzialny za świrowanie podświetlenia. Co do klaksonu to to może taśma airbag jest przetarta i robi Ci spięcie
  21. marcin_franz odpowiedział(a) na Louw temat w Audi A4 B5
    Ceny różne. Licznik zależy czy uk czy eu, zależy jaki stan fisa, od 100 do 400 zł, manetka z tempomatem około 100 zł, manetka z obsługą fisa około 50 zł.
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na Louw temat w Audi A4 B5
    Ufaj kontrolce rezerwy
  23. marcin_franz odpowiedział(a) na Louw temat w Audi A4 B5
    Może masz licznik jaegera i on Ci porostu zakłamuje. Jak masz możliwość to zrób test wskazówek vagiem. Wszystkie wskazówki powinny stanąć w pionie. Poza obrotami, tam na 3000. jak nie masz możliwości to możesz podjechać do zgr i podepniemy pd kompa. Podeślij zdjęcie licznika to będzie wiadomo jaki masz rodzaj
  24. marcin_franz odpowiedział(a) na abel121 temat w Audi A4 B5
    Dużo dałeś?
  25. To może w tej zaslepce była jakaś dioda od niefabrycznego alarmu, albo jakaś inna samoróbka. Do ori przycisków dochodzi wtyczka z chyba sześcioma przewodami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.