Treść opublikowana przez marcin_franz
-
kontrolka ESP i ABS oraz wykrzyknik
Taśma jest zintegrowana z czujnikiem, więc raczej całość.
-
Drgające wskazówki - obrotomierz porędkościomierz POMOCY
Ja nie oczekuję żadnych informacji, bo tyle ile potrzeba to wiem Chodzi o to, że w tym dziale raz w tygodniu powstaje wątek w sprawie awarii liczników w b5. W takim podqieszonym wątku by były tylko opisane rodzaje awarii i że najlepszym rozwiązaniem jest wymiana jeśli ktoś ma jaehera na vdo
-
Drgające wskazówki - obrotomierz porędkościomierz POMOCY
Przydało by się podwiesić wątek informacyjny w tym dziale na temat liczników w b5. Najlepiej żeby był zamknięty, bo się tam też śmietnik zrobi.
-
Nie grzeje lusterko prąd dochodzi .
Pewnie mata się przepaliła
-
kontrolka ESP i ABS oraz wykrzyknik
Może to wina czujnika skrętu w obudowie kolumny kierownicy.
-
Brak podgrzewania lusterek?
Żeby wyjąć szkło musisz przestawić je maksymalnie w górę lub dół i delikatnie i stanowczo je pociągnąć a wyskoczy.
-
Długie światła oraz niemigające kierunkowskazy
Za kierunki odpowoedzialny jest na 99 procent przerywacz.
-
Długie światła oraz niemigające kierunkowskazy
Pewnie manetka się przycina. Może wystarczy przeczyścić, a może ttzeba wymienić.
-
Brak podgrzewania lusterek?
Sprawdź czy masz maty grzewcze na lusterkach. Jeśli nie to sokup odpowiednie, przyklej, pociągnij przewody pod ogrzewaniw tylnej szyby i po kłopocie
-
Szalejący zegar prędkościomierza.
W Twoim wypadku z 1996, chyba, że już może były wymieniane. Sprawdź rok produkcji na obudowie licznika.
-
czujnik otwarcia drzwi - mikrowłącznik
Może jest zabrudzony i zanim odskoczy mija jakiś czas.
-
Szalejący zegar prędkościomierza.
Vdo też nieraz padają. Może wystarczy wymienić silniczek prędkościomierza. Ale chyba najlepiej wymienić cały. Jak nie masz fisa to odrazu z fisem wkładaj
-
Włącznik świateł awaryjnych [10 pinów]
Może postaraj się wymienić sam przekaźnik w środku. Był w tym dziale taki temat, poszukaj. Koszt minimalny, jeśli sam sobie przelutujesz.
-
Szalejący zegar prędkościomierza.
uzupełnij profil, bo nie wiadomo jakie masz auto. Potem będzie możnaa coś więcej powiedzieć. Prawdopodobnie masz licznik firmy jaeger i jest do wymiany. Ze 100 tematów już było o tym. Poszukaj.
-
Zgubiłem jedyny kluczyk. Co teraz?
Immo jak kupisz pastylki to przy pomocy vaga zakodujesz. Co do kluczyka to są specjaliści co dorabiają kluczyk do zamka. Poszukaj w swojej okolicy.
-
Zgubiony kluczyk, proszę o pomoc
Najpierw dorób sam kluczyk. To będzie kosztować około 50 zł z lluczykiem. Może potem znajdzie się jakiś uczynny forumowicz z Twojej okolicy i poratuje Cię postką od immo i Ci to zakoduje
-
zegary obrotomierz i predkosciomierz
Dokładnie, kolega bediks ma zupełną rację. Jeśli uwarzasz inaczej to temat do zamknięcia, bo innej rady jak wymiana licznika na vdo tutaj nie uzyskasz.
-
Złe działania FIS'a, brak podświetlenia wnętrza
Prawdopodobnie wyświetlacz do wymiany. Co do światła, to sprawdź najpierw krańcówki drzwi. Po otwarciu żadnych drzwi nie zapala się światło? Masz ustawiony włącznik na lampce w pozycji "po środku"? O jaką centralkę Ci chodzi?
-
Podłaczenie panelu climatronic do wersji bez klimy
Chyba będzie ciężko, a raczej będzie to niemożliwe. zmiana kierunków nawiewu odbywa się za pomocą linek. Regulacja ciepło zimno chyba też. Tylko intensywność dmuchania jest elektrycznie regulowana (potencjometrem) i do tego jest kostka, plus podświetlenie.
-
Kierownica Multi Funkcyjna pod nie fabryczne radio
Nie ma takiej możliwości. Tylko pod oryginalne radio.
-
Wariujące wskaźniki
Taki kabelek jest potrzebny: http://allegro.pl/kb1-kabel-interfejs-vag-com-vw-seat-audi-obd2-usb-i4572735863.html plus oprogramowanie. Gorzej jak masz immo3 i wtedy już nie pomogę. Ale to niech się mądrzejsi wypowiedzą jak to sprawdzić i co wtedy...może licznik ad a6 c5? Pisz, pomożemy
-
Wariujące wskaźniki
Najlepiej jak byś znalazł od diesla, ale jak znajdziesz od benzyny za dobre pieniądze ze sprawnym fisem to bierz. Dochodzi wtedy kwestia przekodowania na diesla, ewentualnie wymiana tarczy i wsadu licznika. Tarcze od jaegera nie pasują. A, i szukaj z wmiare sprawnym fisem, bo pełno jest powypalanych (koszt wymiany chyba koło 300?)
-
Radio nie łączy na wyboju
Zacznij od sprawdzenia kostek instalacji radia. Może któryś pin tam nie łączy. Psiknij też jakimś sprayem do styków. Może pomoże. Jak nie to będziemy myśleć dalej
-
Wariujące wskaźniki
Jak już tak się dzieje to padł prawdopodobnie procesor. Najlepiej od razu wymień na vdo i od razu z pełnym fisem. Będziesz też potrzebował kabelek do kodowania kluczyków, wystarczy najzwyklejszy. Możesz kupić licznik od anglika.
-
szyberdach przedliftowy do poliftowej podsufitki i RNS podlaczenie sterowania.
Chyba jest tak jak mówisz, że zapalniczka jest w tej drugiej części. Tutaj lepiej widać: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4566529062