Treść opublikowana przez dante0018
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Kit zniszczenia, gdzie samolot ?!
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Zawsze przy rozbitym samolocie zostaje chocby ogon, silniki, a przy pentagonie ani sladu, nawet trawnik nie był przeorany ... Albo lot 93, rozbił się a na miejscu co było? kupa jakiegoś złomu i dziura jak po bomie
-
[B5 AJM] Syczy gdy turbina się załącza.
Turbosprężarka się nie załącza! :bicz3:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A co takiego fajnego w tej klapie? Bo ja tego nie widzę
-
[B5 AAH] Dziwne odglosy z tylniego zawieszenia
sory, nie zauwazylem ze to jest Q, w takim razie belka odpada. Ale któres gumy moga skrzypiec juz...
-
[B5 AAH] Dziwne odglosy z tylniego zawieszenia
Tuleje belki :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Dziwny zapach spalin
No w jakiś sposób się dostają spaliny do auta, to pewnie jest gdzieś dziura... sprawdź plecionke
-
[B5 AFN] Ubytki oleju w silniku
Nieszcelny dolot nie ma nic wspólnego z ubytkiem oleju... olej może ubywac przez turbosprężarke np... I nie jeździj do momentu aż olej spadnie do minimum... jak ubywa dolewaj na bieżąco..
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Kata nie ma, filtr za dużo km nie ma i zabrudzeń również brak. Kolektor ssący zastępczy mam i się moczy w garażu narazie. Wymienię go razem z EGRem. W weekend pewnie zrobie jakieś logi i dorzucę... Postaram się wyczyścić te siateczki ale do tego potrzeba jakiś środek? Bo nie chce ich uszkodzić [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 21:03_________________________________________________dodałem Logi statyczne i BS
-
[B5 1Z] Dziwny zapach spalin
Zapach spalin w środku? Podczas jazdy?
-
[B5 AFN] Wymiana wężyków ciśnieniowych
Poczytaj troche wątek do którego dałem ci link
-
[B5 AFN] Wymiana wężyków ciśnieniowych
http://www.re5pect.pl/category/re5pect-silicone-podcisnienia Masz przykładowy sklep. A grubości to chyba 4mm i 5mm ale nie jestem pewien. Jest na forum gdzieś o tym, bo sam korzystałem. [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 17:31_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_przewod_rurka_podcisnienia_sterowania_vtg_kierownicami_turbiny-t82825.0.html
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
Tak mi się wydawało że źle nie jeździ bo nie miałem możliwości jeździc innym zdrowym AFN em.. A tak poza tym coś jeszcze czy tylko ta przepływka?
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
a cos wiecej mozna powiedziec? A przeplywka do czyszczenia czy kaput? Bo auto zle nie jezdzi
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
003, 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_55554.html 004 008 010 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_55555.html Robiłem pierwszy raz, mam nadzieje że źle nie wyszły Logi statyczne : 000 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56168.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56169.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56170.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56171.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56172.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56173.html 023 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56174.html Logi BS : 000 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56175.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56176.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56177.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_56178.html
-
Spotkania na drodze
Czarne B6 Avant, klubowe ramki i naklejka, felga 19? Widziane we Wrześni, ul Paderewskiego...
-
[ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
Kwestia gustu, co ci w oko wpadnie... Poprzeglądaj dział Moja A4 może ci się jakiś wzór spodoba to będziesz wiedzieć do czego dążyć
-
[ALL B5] Pierwszy zakup alu. i pierwsze pytania...
Za 2000 tys to kupisz komplet jakichś 16 z całkiem niezłymi oponami. Opony radziłbym sprawdzac pod kątem ich wieku i stanu bieżnika a nie tylko dlatego że nie katowałeś ich. Jak nie zależy ci na jakimś zmienianiu wyglądu to kup na te 15 nowe opony i po sprawie
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
Fajne fotele... to skóra ? O losie...
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa po zatankowaniu do pełna
Za dużo nalałeś i sie ulało
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A myslałem że ta żarówka diodowa bedzie sobie radzić dobrze...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi powiedz mi jak świeci taka diodowa żarówka co masz jako dzienne? Da rade jako mijania?
-
[B6 AWX] Pomoc w dobraniu turba
Sa nawet na forum katalogi z nr turbosprezarek, tam mozesz sprawdzic. Podalbym ci linka ale pisze z telefonu, wiec moge tylko polecic szukanie
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
Kolego, przejrzyj dział moja A4 to zobaczysz na czym chłopaki jeżdżą... 17, 18, 19, a nawet 20 cali.. :> Przy 17 to różnicy zużycia tych elementów za bardzo nie odczujesz..