Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL B5] Pompowane siedzenia
panel chyba z audi 100
-
[B5 AFN] Różnica ciśnienia doładowania
Trzeba było zrobić logi odrazu, a nie kręcić sztangą...teraz ustaw ją tak jak była i logi
-
[ALL B5] Pompowane siedzenia
Co to za panel klimy? Te lusterka wyp***
-
[B5 AFN] Po wymianie wachaczy nadal stuka,pomocy !!!!!!!!!!!
Łączniki stabilizatorów spr?
-
[B6 AVF] Dziwne dźwieki z turbiny
Każdy posiadacz AWX/AVF boryka się z tym dzwiekiem. Lektura dostępna na forum
-
[ALL B5] Znikający plyn hydrauliczny
Sprawdz czy jest uszkodzony, jezeli nie to docisnij mocniej opaską, może sie poluzowała.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:oklaski:
-
[B5 ADR] Co ile wymiana sprzęgła
Skoro czujesz że się ślizga to nie ma na co czekać. Lepiej nie będzie... Ja bym nie ryzykował mając przed sobą taką trase...
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
Ja zastosowałem z czystej ciekawości taki środek... :>
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
Ja stosowałem w podobnej cenie. Nic nie pomogło, i tak smierdziało. Jak już to jakiejś dobrej firmy, lub coś co kolega wyżej zaproponował.
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
W instrukcji podane jest, że ubytek oleju na 1k przejechanych km może wynieść nawet do 0,5l oleju. W instrukcji jest zawyżane zawsze żeby w razie problemu z ubytkiem oleju klient nie zgłosił sie na gwarancje...wiele firm to stosuje...
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa - problem z identyfikacją miejsca
Skoro pompa wtryskowa jest tłusta to pewnie ona cieknie? Dużo leci. Wytrzyj wszystko do sucha, odpal i patrz gdzie leci. Może dojrzysz...
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
Nie dramatyzujmy. Na poczatek turbo do sprawdzenia
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
A spr ile jest na bagnecie przed dolaniem? Może turbo w kiepskiej kondycji i bierze olej. spr dolot.
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Skończcie już nawijać o silnikach BMW i Audi. Skyliner89 miałeś swój temat o tym wiec odgrzej go i dalej wypisuj sobie różnice tych silników. Bo czytając ten wątek to już tym. Temat jest o trzymaniu ceny przez audi. A co do tej ceny to cena nowego auta, prestiż(jako klasa premium) i jakość wykonania sprawiają że cena wciąż wysoka i nie traci szybko na wartości.
-
[B5 AFF] Przygasają kontrolki i gaśnie silnik na wstecznym
Jak została rozwiązana sprawa?
-
Diagnostyka VAG - turbo i lmm - videostory
Nie tutaj. Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny to jest bardziej odpowiednie
-
[B5 AFN] Czy turbina jest dobrze złożona ?
Ma, bo cały syf wywalany jest do wydechu a nie spowrotem w dolot. Ale wystarczy ciężka noga
-
[ALL B5] Znikający plyn hydrauliczny
wątpię dlaczego?
-
[ALL] Nowy typ fotoradaru już w PL! ;/ Foty.
Przecież puste mają zniknąć... Chory kraj.
-
[ALL B5] Znikający plyn hydrauliczny
Płukanie układu i potem zalanie nowym płynem pomoże
-
[B5 AFN] Czy turbina jest dobrze złożona ?
Nie trzeba zaznaczać pkt. A po co smarować kierownice?
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
W passku jest W8 i też fajnie brzmi
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44512.0
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
"krzychot" Nie jaraj się tak tym dźwiękiem V6 bo szału nie robi... :gwizdanie: