Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dante0018

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dante0018

  1. panel chyba z audi 100
  2. Trzeba było zrobić logi odrazu, a nie kręcić sztangą...teraz ustaw ją tak jak była i logi
  3. Co to za panel klimy? Te lusterka wyp***
  4. Łączniki stabilizatorów spr?
  5. Każdy posiadacz AWX/AVF boryka się z tym dzwiekiem. Lektura dostępna na forum
  6. Sprawdz czy jest uszkodzony, jezeli nie to docisnij mocniej opaską, może sie poluzowała.
  7. Skoro czujesz że się ślizga to nie ma na co czekać. Lepiej nie będzie... Ja bym nie ryzykował mając przed sobą taką trase...
  8. Ja zastosowałem z czystej ciekawości taki środek... :>
  9. Ja stosowałem w podobnej cenie. Nic nie pomogło, i tak smierdziało. Jak już to jakiejś dobrej firmy, lub coś co kolega wyżej zaproponował.
  10. W instrukcji podane jest, że ubytek oleju na 1k przejechanych km może wynieść nawet do 0,5l oleju. W instrukcji jest zawyżane zawsze żeby w razie problemu z ubytkiem oleju klient nie zgłosił sie na gwarancje...wiele firm to stosuje...
  11. Skoro pompa wtryskowa jest tłusta to pewnie ona cieknie? Dużo leci. Wytrzyj wszystko do sucha, odpal i patrz gdzie leci. Może dojrzysz...
  12. Nie dramatyzujmy. Na poczatek turbo do sprawdzenia
  13. A spr ile jest na bagnecie przed dolaniem? Może turbo w kiepskiej kondycji i bierze olej. spr dolot.
  14. Skończcie już nawijać o silnikach BMW i Audi. Skyliner89 miałeś swój temat o tym wiec odgrzej go i dalej wypisuj sobie różnice tych silników. Bo czytając ten wątek to już tym. Temat jest o trzymaniu ceny przez audi. A co do tej ceny to cena nowego auta, prestiż(jako klasa premium) i jakość wykonania sprawiają że cena wciąż wysoka i nie traci szybko na wartości.
  15. Jak została rozwiązana sprawa?
  16. Nie tutaj. Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny to jest bardziej odpowiednie
  17. Ma, bo cały syf wywalany jest do wydechu a nie spowrotem w dolot. Ale wystarczy ciężka noga
  18. wątpię dlaczego?
  19. Przecież puste mają zniknąć... Chory kraj.
  20. Płukanie układu i potem zalanie nowym płynem pomoże
  21. Nie trzeba zaznaczać pkt. A po co smarować kierownice?
  22. W passku jest W8 i też fajnie brzmi
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44512.0
  24. "krzychot" Nie jaraj się tak tym dźwiękiem V6 bo szału nie robi... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.