Treść opublikowana przez szafa
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zacnie sie prezentuje
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Komplet hebli wartosci b5
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Co tu dużo pisać koło siadło elegancko 110 i tak nie jedzie W każdym razie moim zdaniem nie odczujesz zmiany kół, może być deczko twardziej i tyle- [b5 arj] 2,4 quattro silver edition
Kompleksowe podejscie do tematu! Trzymam kciuki by wszystko poszlo gladko- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Tam nie odpisuja , dodaja na fb Nie mam fb to dlatego jestem zielony dzięki!- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dokładnie, zresztą jak pisałem wyżej oprócz rs4 bardziej kręci mnie rs6 i jak bym sprzedał fure to w tą stronę będę dążyć Miejsce vip w Zatorze 25tego czeka A mi nic nie odpisali że się załapałem To tym bardziej muszę się zebrać w sobie!- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Powoli do celu- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slavko narazie buda zostaje, troche korci przesiasc sie na cos wiekszego i w benie Kolor to seryjny zloty z subaraka! Nic innego w proszku nie bylo.- [B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Kolor kola miazga, wreszcie kolo wydoroslalo- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pare godzin to zajęło, ale już bliżej niż dalej Poskładane koła znów wyzwalają uśmiech na mojej twarzy Po 20-tym mam zamiar już mieć poskładaną furę- [B5 AFN] Granat owa
Mogłeś trochę popracować i wypolerować ranty- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bałtów- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze siedzi Liczę że w tym roku uda się gdzieś spiknąć na zlocie- [B5 1Z] A4 TDi
Mnie tam pogoda cieszy, przynajmniej nie boli mnie że auto bez gleby i na zimówkach, a z kołami jeszcze jestem w czarnej d...- Takie tam B5 quattro... :)
Ładnie lecisz z tematem- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Zostaw jak jest, rotor w srebrze optycznie powieksza kolo, aktualny wyglada mocno do mnie przemawia! Duzo dobrych projektow ostatnio wyskakuje na forum!! Tak trzimac! Pzdr- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Przeca to nie kolo docelowe, tylko przymiarka kół Rooneya Chyba że nastąpiła wymiana, Musti pucuj się kołem- [B5 1Z] A4 TDi
Składaj to i rób porządne foty wnętrza- A6 C5q ROTIFORMED
Koło robi robotę!- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Zloto z czarnym, klasyczne i bardzo gustowne polaczenie Czekam na foty!- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
U mnie bedzie teraz 4 rok na gwincie i jazda glownie na odbojach, nic nie peka i jestem dobrej mysli ze nie bedzie pekac a jak peknie to kupi sie bude z q i przerzuci body- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
200zl/szt. Akurat mam emerycki styl jazdy, do tego staram sie unikac wszystkich dziur na jezdni. Zreszta nie bedzie mega beton, poprostu max ugiecie ma byc na poziomie od 0,5 do 1cm a nie jak wczesniej 5cm W kazdym razie wszystko wyjdzie w praniu!- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Ja czekam aż to poskładasz w całość, choć nie ukrywam że na tych fotach tylne nadkola do mnie nie przemawiają!- [ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Chciałbym zostać czymś takim kiedyś przewieziony po oesie - [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"