Treść opublikowana przez szafa
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
Bede pierwszy, bo drazni mnie przyklejanie wlep ekip, czy stron do ktorych auto nie nawiazuje. Wytlumacz mi co daje ta wlepa, bo watpie zeby to auto kiedykolwiek trafilo na stronke dappera? Plany jak to plany zazwyczaj Ci co maja ich duzo za 2 miechy sprzedaja serie ale moze w tym przypadku cos sie spelni z tego. Po civicu znajomego widac ze mlodzi gniewni, chcecie zawojowac swiat niestety nie tedy droga. Napewno bede przegladac temat, ale na ta chwile zwykla seria z wlepa, czeka Cie jeszcze ogrom pracy, najpierw zaczalbym od zakupu gwintu i porzadnego kola r18 w szer. 9, 10j, i wymyslilbym cos bardziej oryginalnego niz fake lm czy szeroka stal ktora lata swietnosci ma juz dawno za soba! Pzdr
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Jest kox, ale musi pójść dużo niżej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
W koncu jakie opony wpadly?? Moim zdaniem wyszlo swietnie az nie umiem sie doczekac skladania swojej bryki
-
Audi na TA, Rh ZW3, seria+
4x9.5 było by idealne do seryjnego body, na to opony 215/35
-
Audi na TA, Rh ZW3, seria+
E tam profil dobry, tylko trzeba dobrze posadzić auto
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale chyba tylko za rej.? Ja bym wsadziłbym rejke jak ma Kowi i nie przejmował się nikim, a na zlocie, szybki demontaż i szpan
-
A4 Diesel
Widać koło się nie sprzedało i chyba dobrze Jedyne co psuje efekt to czerwone zaciski, weż to psiknij na czarny mat
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Wszyszlo dobrze ale poki jeszcze mozesz posadz centymetr moze 2 Nastepnie progi i dokladki w kolor
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dokładnie panowie, nie wygracie jest przepis gdzie dokładnie ma być umiejscowiona tablica, temat poruszany na wielu forach i tłumaczenie że nie ma miejsca gdzie przykręcić nie przejdzie, a brak tablicy to krótka piłka 500zł i brak dowodu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Widzac takie projekty czasami zaluje ze nie poszedlem w serie s4, moim zdaniem wyszlo swietnie, nawet avus daje rade w tym projekcie!!
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Raczej bym uzyl stwierdzenia ze idealne pasuja do tej figury, znacze pfff bluzy
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Zrób kratki tak jak Slavko w swoim s4
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Graty fury, czekam na stęsy
-
Jaką lustrzankę kupić?
Stałka to będzie kolejny zakup! Ale na razie myślę aparat z obiektywem 18-105 zaspokoi moje potrzeby w 100% Przeglądałem obiektywy i faktycznie nie są tanie, ale z drugiej strony jak nie jest to Twoje hobby to jeden czy 2 starcza w zupełności
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
- Jaką lustrzankę kupić?
Jest tego jeszcze sporo na rynku i spokojnie nówkę z sklepu można dostać, tak jak pisałem do moich wymagań 5100 w zupełności starczy, i budżetu tak nie nadszarpnie jak 5200 czy 5300- Jaką lustrzankę kupić?
W tym przypadku dużo czytałem na ten temat i w moim odczuciu pozostanę przy 5100 ale jednak z 18-105 tak jak mi napisał na pw kolega FPek- Jaką lustrzankę kupić?
Pany żona mnie nakręca by kupić aparat, wybór padł na nikona d5100, tylko pytanie z jakim obiektywem kupić, 18-55vr czy 18-102? Aparat do wycieczek, krajobrazów, ogólnie do zabawy na początek Proszę o jakieś sugestie Z góry dzięki!- samsung smart tv - brak netu
U mnie tez juz dziala- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Działaj, działaj, może 24 spotkamy się, jak uda się wszystko ogarnąć- samsung smart tv - brak netu
U mnie to samo od niedzieli, mam tv samsung ue40eh5300 z siecia sie laczy ale brak dostepu do internetu, wszystkie urzadzenia dzialaja procz tv :/- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Amazing- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Ciekawe, ja w przyszlym tyg jade z rotorami, zobacze co uda sie wyszukac ciekawego- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Czyzby taki? U mnie tak wyszedl- Czarne ramki na zegary
Jak najbardziej maluj na połysk I dupiata fota fonem: - Jaką lustrzankę kupić?