Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Kolor petarda, rzuć info co tam siedzi
  2. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Raczej nie, ale to wszystko zależy od szerokości, et kół oraz obniżenia.
  3. Niestety 19 w a5 szału nie zrobi, tu minimum 20 cali
  4. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...
  5. Dokładnie, również drugi raz bym b8 nie kupił, z tyłu miejsca jak na lekarstwo, a nie należę do koszykarzy
  6. Współczuje, ale dobrze że Tobie się nic nie stało!
  7. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kowi 28,5cm
  8. Graty fury, wrzuć większe koło, trochę niżej i będzie bajka
  9. Panowie nie warto...
  10. Mogłeś się tym nie chwalić, opinie o Tobie na innych forach wszystko wyjaśniają. Pozdrawiam.
  11. Widzę że tutaj konkretne podejście do projektu, dawaj więcej zdjęć
  12. Panowie kto zabroni biednemu bogato żyć ?
  13. Tak jak wszyscy powyżej etron robi robotę Chyba to będzie następne koło u mnie
  14. Petarda w tym kolorze
  15. Marcinowi nie chodzi o samo umieszczenie lampek ale o model lampek który zastosowałeś, trzeba było zastosować lampki które seryjnie w q3 odpowiadają za podświetlenie, te mogą dawać za dużo światła i efekt może być średni.! Sam mod jak najbardziej na plus
  16. Niestety ale cena nie jest wyznacznikiem jakości, kupiłeś bubez za który przepłaciłeś, trzeba było zainwestować w ory felgi i pewnie takich problemów byś nie uświadczył. Akurat u siebie miałem od 18 do 20 i śmiem twierdzić że między 19 a 20 jest różnica odczuwalna, ale dalej można komfortowo podróżować i nie ma mowy o krzywieniu kół po jeździe na płytach, moim zdaniem przy ory feldze na niskim profilu prędzej się podda opona niż felga. Poniżej zdjecie mojej opony, felga wytrzymała i dalej prosta.
  17. Graty ?
  18. Rozumiem, ale jak byś nie patrzył na koszty to kupisz nowsze/nowe. Tu nie warto co kolwiek zmieniać bo równa się to wpakowaniu równowartości samochodu co i tak nie podniesie jego wartości. Ale to tylko moje zdanie i doświadczenie które już nabyłem. Zrobisz jak uważasz! Pozdrawiam
  19. Szanuje za wkład i plany na przyszłość ale patrząc z boku i z własnego doświadczenia wszystko mija się z celem, rozumiem jeszcze biedne q, ale taka ośka z takim przebiegiem mimo dobrego stanu pchałbym dalej a za kasę wpakowaną w mody szukałbym polifta w q. Moim zdaniem taka sztuka dla sztuki, przecież tu wszystko cza wymienić zeby to wyglądało a w przyszłości ten samochód wcale nie zyska na wartości. Proponuje zimny prysznic. Nie chejtuje, poprostu czasami nie warto mimo chęci. Pozdrawiam
  20. szafa odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Mnie wszystko 400zł kosztowało, gdzie sama folia 200zł.
  21. szafa odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Mam u siebie oklejone w czarny polysk, grill, relingi, i chromy wokół szyb, robili to fachowcy, samemu ciężko jeśli nigdy nie robiłeś.
  22. Graty fury, mozna powiedzieć że takich już nie uświadczymy na drodze ? wrzuć pełne fotostory ??
  23. szafa odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Tak, raz że rotor w 18 wygląda słabo, dwa jest płaski i trzy jednokolorowy nie robi wow, ale to oczywiście moje zdanie!!
  24. szafa odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Niby tak, ale osoby poruszające się samochodami w stylu jak poniżej, również są zdania ż ma im się podobać Moim zdaniem klasyczne malowanie robi efekt wow, u Ciebie on zanikł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.