Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
na tym zdjęciu zaznaczyłem gdzie są sruby - 2 górne wykręcamy całe, 2 z tyłu(na dole za lampa) tylko popuszczamy
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
jeżeli masz drobne ręce to może dasz rade dojść do kierunowskazu, ale najlepiej odkręcić 4 śruby (2 z góry i 2 z tyłu) potem wysuwasz lampę do przodu i bez problemu wymienisz żarówkę.
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
zasadnicze pytanie: przednia lampa, tylna czy kierunkowskaz na błotniku?
-
[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek
na to wygląda ze wszystko jest ok. Ogólnie po dzwonie nie da się skasować błędu tak jak opisałeś. trzeba wyjąc sterownik od poduszek i się do niego podpiąć aby wykasować informacje o kolizji. Można wykasować jedynie błąd poduszki - za dużą rezystancje - czyli np jak odłączysz poduszkę i sterownik załapie błąd.
-
[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek
powiedz jakim kablem skasowałeś błąd poduszki? bo z tego co wiem to trzeba mieć specjalny kabel do sterownika, bynajmniej tak kasowaliśmy błędy poduszek w szkole na laborkach. Sterownik zadziała ponownie, bo to sprawdzaliśmy (sterownik z paska b5)
-
[B5 AEB] Tłuczenie na nierównościach tył
amorki do wymiany... amorek powinien sam wracać do pozycji wyjściowej... czyli jak wciśniesz, puścisz to sam powinien się cofnąć
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
wszystko działa ok. w lampach masz 2 śrubki do regulacji. podjedz na stacje diagnostyczna to Ci ustawią. możesz też sam sobie je trochę opuścić. Żeby się połączyć z xenonem musisz mieć kabel minimum kkl. jeżeli masz w kablu tylko jedna linie K to się nie połączysz. Samopozion nie ustawia sam lamp, on tylko niweluje załadowanie, obciążenie samochodu. Jeżeli załadujesz bagażnik to przód samochodu pojdzie do góry...a samopoziom delikatnie obniży światła.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na liczniku każde ma poniżej 200kkm. Ostatnio nawet widziałem jak jacyś ludzie oglądali a4 b6.. z ciekawości zatrzymałem się żeby też obejrzeć...niestety po moich komentarzach zrezygnowali...samochód bym masakrycznie zajeżdżony... plastiki powycierane...tylko dach nie lakierowany... no ale przebieg oczywiście ~160kkm. heh a jak kiedyś ktoś zobaczył że w 1.9 mam podwójny wydech to stwierdził że pewnie po wielkim dzwonie i pewnie cały tył przespawany z innego, dlatego podwójny wydech no i jeszcze ze mam "za duże hamulce" to pewnie przodem też był walnięty no ale niektórym nie da sie nic wytłumaczyć.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a potem ktoś pojeździ trochę.. przekroczy 200 tys silnik zacznie się sypać i zacznie narzekać ze samochód który ma wiecej niz 200tys to syf... to przykre, że trzeba krecic liczniki... bo inaczej ludzie nie kupią autka z wiekszym przebiegiem
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM multitronic by Ciantos
daj jakies foty
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Jakby Wroclav nie napisał, że są z laminatu to mało kto po zdjęciach by poznał ze to nie ori. Listwy maja identyczny kształt jak ori S4. Listwy po zakupie jedynie są lekko pofalowane, z racji tego że to laminat, ale pofalowanie można zniwelować(wystarczy wyszlifować i prysnąć szpachla natryskową.)
-
[B5 AVG] Jak przygotować auto na zimę ?
no tak, ale 15 min normalnej jazdy. Odpalanie samochodu zima i zostawianie go "zeby sobie pochodził" nie jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej odpalić i jechać, żeby silnik się jak najszybciej nagrzał
-
[B5 AVG] Jak przygotować auto na zimę ?
tak, to jest dobre, ale musisz przejechać spory kawałek zeby aku sie doładował
-
[B6 AKE] Kolorowy FIS czasem działa czasem nie
a możesz zdradzić ile kosztowała naprawa?[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 17:43_________________________________________________bo mi ostatnio też robi się biały
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
potwierdzam, ze w starogardzie można się naciąć, znam kilku handlarzy i robią niezłe przekręty
-
[B5 ADR] Regeneracja zacisków i problem z czujnikiem ABSu
pod tym adresem wszystko jest ładnie opisane: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=104332 w a4 jest wszystko tak samo
-
[AUDIKA]A4 B6 w czerwcu zakupiona silnik 2,5 tdi 163mc alu17 S-LINE
pokaż fotki środka, i ten s-line :gwizdanie:
-
[B7 BRB] Mrugająca kontrolka świec żarowych i światła stopu
potwierdzam, wymiana to okolo 10 min, wystarczy tylko osłone pod kierownica zdjąć
-
[B7 BRB] Mrugająca kontrolka świec żarowych i światła stopu
mam to samo, dzis kupiłem czujnik 49 zł.
-
[B6 AVJ] Różnica miedzy przetwornicą valeo 12pin a 4 pin
no z nie oryginalnymi palnikami często jest tak ze pobierają większy prąd przez co przetwornica siada;/
-
[B5 ADR] Co trzeba wymienić w zawieszeniu przednim
jak były dokrecane wahacze? na podnośniku czy na opuszczonym aucie?
-
[B6 AVJ] Różnica miedzy przetwornicą valeo 12pin a 4 pin
a tak z ciekawości jak Ci się popsuła przetwornica? mi lampa parowała bo nie miałem dobrze zamknięte pokrywy z tyłu i raz zebrało sie za dużo wilgoci i było przebicie
-
[B6 AVJ] Różnica miedzy przetwornicą valeo 12pin a 4 pin
dokładnie, chodziło mi o samą funkcjonalność, rozmiarami się różnią
-
[B6 AVJ] Różnica miedzy przetwornicą valeo 12pin a 4 pin
w Koszalinie jest facet który naprawia przetwornice, wysyłasz mu przetwornice i za 100zł naprawia. W necie i na allegro można znaleźć jego ogłoszenia. 4 pinowe i 12 pinowe są takie same, można je zamiennie stosować. Z samopoziomowaniem nie będzie problemu bo za to odpowiedzialna nie jest przetwornica a osobny moduł z dwoma czujnikami na wahaczach. Do przetwornicy idą tylko 2 kabelki bo jest to zasilanie przetwornicy, czyli masa i +12V. Wystarczy wymienić wtyczkę i wszystko będzie śmigać. O ile dobrze kojarzę to te przetwornice różnią sie kształtem, jedna z nich ma takie wybrzuszenie, przez co pasuje do zwykłych lamp xenonowych a do bixenonu nie podejdzie. Przetwornica do bixenonu jest cieńsza.
-
[B6 AVB] Czarny sedan TDI
bardzo ładny, podobny do mojego. pokaż wnętrze.