Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AWX] Paląca się kontrolka klocków, a sterownik ABS
może po prostu przetarł się kabelek który idzie do klocka? Czujnik zużycia polega na tym, że w klocku jest przewód, który przecierając się otwiera obwód. Jeżeli klocek jest ok, to przerwy należy szukać dalej. W pierwszej kolejności wtyczka przy klocku, może styki są zaśniedziałe
-
[B6 AVF] Odciecie zapłonu zabezpieczenie Audi 1.9 diesel 131 pomocy !
Jeżeli nie masz pojęcia o elektronice to nie zabieraj się za to. Poza tym jak stać Cię na b6 to kup lepsze zabezpieczenie. np kd 2006 i do tego jakiś alarm. Co do schematów podłączeń, to nikt nie da Ci gotowej recepty w stylu: przetnij kabelek w okolicy np stacyjki, niebiesko czerwony....Pamiętaj ze gotowe, powielane sposoby montażu są zawodne, złodzieje też przeglądają fora. Najlepiej zrobić coś niestandardowego. Łatwo dostępne są schematy wiązek kabli w samochodach. Możesz przejrzeć schemat przeanalizować, a potem wybrać coś co najbardziej Ci odpowiada.
-
[ALL B6] Telematik
dołączam się do pytania, jak to wyłączyć, mam ten sam problem. Gdzie jest bateria od telematica, bo pokazuje mi info że trzeb wymienić.
-
[AWX B6] Hałas przy hamowaniu
koledze tez szorowało, tylko ze w pasku b5, okazało sie, że z klocka zostały same blachy :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Alarm do auta pod szynie can
polecam tez jako dodatkowe odcięcie kd 2006
-
[B5 AFN] Słaby zasięg z kluczyka Bateria??
W tym wątku masz opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61610.0 Teoretycznie jeżeli wymienisz baterie to nie powinien się rozkodować, ale czasem zdarza się, że po wymianie baterii samochód nie będzie reagował na pilota.
-
[B5 AFN] Słaby zasięg z kluczyka Bateria??
słaba bateria. Po wymianie baterii będzie trzeba zakodować pilota(zrobić synchronizację z autkiem)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jakie hamulce ma a4 b7 2.7TDI? 312 czy 320 mm?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
mam ori xenon.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja u siebie w B6 mam H6W
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
od dziś zaczynam oglądać seriale;p ładna bryka
-
Jaka drukarka laserowa?
ja mam hp1018. bardzo tania eksploatacja, praktycznie wszystko przez 5 lat studiów na niej drukowałem, mam jeszcze pierwszy toner i tylko dosypuje proszek, koszt uzupełnienia to 10-15zł Mam nawet instrukcje jak krok po kroku rozebrać toner i dosypać proszek. Jeżeli nie potrzebujesz wydruków w kolorze to polecam ta drukarkę lub inna z tonerami 12A
-
[ALL B6] Immobiliser
to co pokazałeś na zdjęciu to zabezpieczenie kd 2006. W zależności jak masz to podłączone to może pełnić kilka funkcji: - autoryzacja kierowcy(nie trzeba wciskać ukrytego przycisku) - anty napad i antporwanie (jeżeli ktoś Cie na światłach wyciągnie z samochodu to samochód zgaśnie po pewnym czasie) Zrób pewien test. Zostaw tego pilota i idź do samochodu i spróbuj go odpalić i zobacz jak się zachowuje. Na 99% odpalisz normalnie autko, ale po chwili silnik Ci zgaśnie. Spróbuj kolejny raz odpalić autko...powinno zgasnąć po jeszcze krótszym czasie. 3 raz już nie odpalisz samochodu bez pilota... Jezeli chcesz to mam instrukcje od kd2006 podaj mi na PW swojego maila to Ci prześle.
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
bardzo ładny:) szerokiej drogi :>
-
[ALL B6] Odpalanie awx a 1z
to tez zauwazyłem, ale to nie problem, tylko na początku musielem się przestawić.
-
[ALL B6] Odpalanie awx a 1z
jest jeszcze taka opcja ze w b4 80 mam lepszy akumulator, ma rok, w a w b6 nie wiem ile ma lat. bo to takie trochę dziwne ze 18 letnie autko pali lepiej niż 9 letnie.
-
[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
ja u siebie mailem w jednym lusterku przepalona mate, kupiłem na allegro uniwersalną, po wymianie jest ok. a co do parujących lamp to prawdopodobnie masz nieszczelność, wyciągnij lampę, połoz kolo kaloryfera na kilka godzina aby dobrze się wysuszyła. Pod lampą są odpowietrzniki, sprawdź czy nie są zapchane.
-
[ALL] Ładowanie akumulatora
prostownik napewno ładuje tylko do określonego napięcia, więc nie przeładuje akumulatora.
-
[ALL B6] Odpalanie awx a 1z
Od dłuższego czasu zastanawia mnie pewna rzecz. Oprócz b6 mam audi 80,w sumie to teraz rodzice z niego sporadycznie korzystają. W audi 80 b4 jest silnik 1Z. Przy obecnej pogodzie silnik odpala na dotyk, tzn jest grzanie świec, a potem tylko dotkniecie na ułamek sekundy kluczyka i jest odpalone, nie wiem jak to dokładnie określić, ale wystarczy ze tylko rozrusznik ruszy silnikiem i już jest odpalony. U mnie w b6 AWX potrzeba dłuższej chwili na odpalenie, może to jest moje subiektywne odczucie, ale mam wrażenie że rozrusznik musi bardziej obrócić silnikiem żeby odpalić. I nie ma tu znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły, to 1 Z odpala jakby szybciej. Wiem ze to są różne silniki. Czy ktoś z klubowiczów wie o co mi chodzi? i miał do czynienia z silnikiem 1z i awx.
-
[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
z przyciskiem awaryjnych to normalne, świeci się przez dłuższą chwilę, niewiem dokładnie po jakim czasie, ale u mnie gaśnie.
-
[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
ładnie:) a radyjko będziesz zmieniać na inne? troch panel klimatronika wytarty, ale to niestety przypadłość b6;/
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
A jakbym zamiast środkowego grila wstawił siatkę, plaster miodu o oczkach zbliżonych do oczek w kratkach halogenów? Nie będzie wiochy?
-
[ALL B6] Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej do Audi A4 B6 Avant
miałem ostatnio podobny problem, śrubki można łatwo rozwiercić, wystarczy tylko wyjąc cała listwę.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
zbliża się wiosna i czas modów, zastanawiam się w którym kierunku lepiej isć...Wszystko na czarno... czy lepiej w chrom(ramki dookoła szyb)? w piwnicy leży już dokładka s-line i nie wiem jaka lepiej kupić atrape dokładki, czarna czy z chromem?
-
[ALL B7] Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty
może uszkodził się mikrostyk w zamku albo zasniedziały styki w złaczu zamka.