Treść opublikowana przez mlodyy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tez się pisze tylko jakiś termin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a byleś u kolana na poligonowej ??? on tam masz wszystko praktycznie
-
[ALL B6] Rwąca rzeka w zbiorniczku wyrównawczym wspomagania
w zbiorniczku jest filierek taka siatka jak jest dziurawa lub jest zle włożony to płyn zasuwa jak wodospad odessij płyn tak żebyś widział setka i sprawdź czy wszystko z nia jest ok
-
[B5 AFN] Wysprzęglik wymiana
jak pedał ciężko chodzi to może być wysprzeglik , pompa sprzęgła lub sprzęgło już niedomaga ja tak miałem ze pedał chodził bardzo ciężko wymieniłem sprzęgło i git. Co do wymiany wysprzeglika to zajmie ci jakols godzinę ,wysprzeglik jest przykręcony na jedna śrubę klucz ampul o ile pamiętam przyda się lusterko małe i latarka lub przenoska , odkręcasz jedna śrubę od wysprzeglika wyciągasz do ,przewód do wysprzeglika jest na takiej zawleczce wyciągasz ja przewód lęko pociągniesz i samo schodzi zakładasz przewód do nowego wysprzeglika wkładasz zawleczkę wkładasz wysprzeglik do skrzyni przykręcasz go i zostaje odpowietrzenie. Odkręcasz korek od płynu hamulcowego dolewasz płyn pod korek i tak samo jak hamulce odpowietrzasz jedna osoba pompuje druga luzuje i tak az przestanie powietrze lecieć.
-
Ile kosztowało nowe audi a4 b5
ceny porównywalne do nowych a4
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
teraz jest tyle tego ze bez problemu znajdziesz w kolorze
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
ja kopiłem pond rok temu przelot taki jak jest na fotce, ale plecionka która miała być wzmacniana padła po 2 tyg wspawałem bosala i hula do tej pory, kupilem bosala i porównałem do tej która była i stwierdzam na 100% ze ma o 2 oploty drutem mniej niż bosal wiec wzmacniana jest tylko w teorii a nie praktyce ale jak najbardziej polecam za taka cenę
-
[ALL] Polerka kominów!!!
na allegro masz koncowki hromowane stare odcinasz nowe przyspawac i po problemie
-
[B5 ADR] Pasek wieloklinowy....
przy wymianie paska nie trzeba rozbierac przodu, sprawdz napinacz moze juz zakaczyl zywot i dletego pasek spadl, jelsi chcesz sam wymieniac pasek to znajdz sobie opis wymiany pompy wspomagania to bedziesz wiedzial jak latwo i szybko wymienic sam pasek.
-
[B5 1Z] Wymiana pompy wspomagania pomocy...
nie trzeba ściągać przodu wystarcza zręczne lapki potrzebny jest kanał . 1.ściągnąć osłony silnika 2.ściągasz pasek wieloklinowy z napinacza potrzebny długi klucz 16 3. wchodzisz pod auto z śrubokrętem dość twardym i długość okolu 15cm żeby zblokować kolo pasowe i później odkręcasz 3 śruby klucz ampulowy chyba 6 4.po odkręceniu kola pasowego zbijasz je młotkiem gumowy lub zwykłym przez deske 5.później masz 3 śruby tez chyba na klucz 6 ampul i z góry jedna śruba klucz 13 później tylko zostaje odkręcenie przewodów od wspomagania możesz je wcześniej odkręcić lub poluzować i spuścić płyn jak kto woli i po robocie
-
[B5 ARP] Żabkuje na zimnym silniku po puszczeniu gazu na 1 i 2 biegu
kilka przyczyn moze byc np sprzeglo ,albo zapowietrza ci sie uklad paliwowy
-
[B5 AFN] Wymiana sprzęgła wiskotycznego
wisko wymienia sie tak samo jak w benzynie link do fotek i opisu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138783.0;highlight=wisko
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
mi sie udalo do poznania
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
wymien termostat niewielki koszt a zapewne pomoże
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a możne tęsknisz za nami
-
[B5 AHU] Pompa wspomagania
tak podejdzie to jest to samo,tylko nie kupuj zamiennika z allegro za 200zl bo to szajs kup uzywke oryginal i bedzie ok
-
[B5 AFN] Problem z notlaufami
to jest zawor zwrotny powinien puszczac owietrze w jedna strone , wymien go i powino byc ok koszt takiego zaworka to okolo 60zl mozesz kupic zammiennik za 20 tylko zobacz jaka masz srednice wezyka
-
[B5 AFN] Jakie skutki zużytej przekładni kierowniczej
przekładnia nie możne skrzypiec tylko pompa wymien plyn na nowy i sprawdz kolo pasowe czy jak to sie zwie na alternatorze, przekladnia jesli jest juz na wykończeniu zaczyna strzelac znaczy przy energiczny ruchach kierwonicyu w prawo i lewo sol takie pykniecia przeskoki ,jak piszczy to albo plyn stary albo pompa siada alobo napinacz paska albo to kolo na alternatorze a od przekladni niech mechanik sie od izoluje i zmien mechanika
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
sprawdz plyn w zbiorniczku czy jest dobry stan i jaki kolor ma, zobacz czy pasek sie nie slizga sprawdz kolo pasowe czy jak to tam sie zwie na alternatorze,a najlepiej wymien plyn na nowy bo pewnie byl wymieniany wieki temu.
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
mi jak pasek przeskoczyl o 2 zemby to niunia zamulonaj jak ............. i klekotal jak tranzit
-
Będę tatą :-))
gratulacje da wszystkich
-
[ALL B5] wspomaganie pomocy!
jest parę możliwości cholera wie co tam miałeś zalane i po dolaniu zrobił sie majonez albo cos w tym rodzaju, mogla tez sie pompa zatrzeć, kup plyn febi zielony przepłukać caly uklad i zalej na nowo maly koszt a moze pomoze jak nie to zapewne pompa bedzie do wymiany,plynu powinno byc miedzi mini a max wiec za duzo masz dolane.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nom na spocie przydało by się zęby ktoś zabrał vag bo moja niunia leci 140 i zaraz łapie notlaufa zapewne kierownice ale lepiej zrobić.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jutro pojadę nad zalew zobaczę co tam robią i z której strony bo ognicho czy girl to dobry pomysł.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gadalismy dzisiaj na spociku otym nad zalewem sa 3 miejscowki gdzie Ci robole cos robia ???