Treść opublikowana przez mlodyy
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
ale sa rozne wymiary plecionki i moim zdaniem powino sie wkladac taka jak byla bo jesli wlozysz za dluga lub za krotka zmieniasz wymiary ukladu wydechowego moze nie znacznie ale sie zmienia kat nachylenia itp a czy to dobrze wplynie na drgania itp to nie wie , dobeym rozwiazaniem jest zamontowanie jeszcze jednego chaczyka czy jak to tam sie fachowo nazywa zaraz za katalizatorem wtedy pleconka nie ma az tak duzych opciazen ktos z klubowiczow juz tak robil i byl cos naten temat
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
wymien plyn jak nie pomoze to bedzie wymiana pompy od wspomagania moze juz niedomagac
-
[B5 AFN] POMPA
na samym dole kolo bloku silnika taki jakby korek czy cos, wrzuce wieczorem fotke
-
[B5 AVG] Czy ktoś wie gdzie szukać przekaźnika do świec żarowych ?
kolego podaj num jaki masz tam nabity cos moze wymyslimy
-
Polerka samochodowa z allegro
zamiast tej polerki mozesz zrobic ze zwyklej szlifierki tylko trzeba obroty zmniejszyc ale trzeba to umiec robic bo mozesz przetrzec lakier i nie bedzie to ladnie wygladalo
-
[ALL B5] Dziwny objaw powyżej 140 km/h
tak jak kolega napisal ktorys czujnik sie wysral albo gdzies nie laczy vag i do dziela lub przejrzyj czujniki
-
[B5 AJM] Kontrolka zużycia klocków hamulcowych.
sprawdz kable i polaczenia przy klockach zapewne gdzies nie laczy lub wiggoc lub woda dopada
-
[B5 AFN] POMPA
Witam. mam male pytanko ostatnio wymienialem uszczelke misy olejowej i zauwazylem ze leko poci mi sie pompa wtryskowa, zeby uszczelnic przeciek musze ja wykrecic bo inaczej nie ma dostepu czy po wykreceniu musze pozniej ustawiac kat wtryskow czy jak to wyglada ????????//
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
witam wimienilem usczelke ale niestety aparat zaszfankowal a co do samej wymiany okazalo sie duzo zabawy poluzowalem belke zawieszenia ale ro bylo za malo musialem wykrecic sprerzarke klimy i no nie chiala wyjsc samego rozkrecania bylo okolo 4 h ale dalem rade jesli macie jakies pytania to piszcie
-
[ALL] Autko dostało nowe 17 tki - obnizać ?? - dziwne wibracje po założeniu ??
swieta prawda co kolega napisal a co do obnizenia mialem 80 b4 na gwincie i obnizona byla o jakies 6 do 8 cm prawda pare razy zgubilem zderzak kwestia przyzwyczajenia sam niedawno zalozylem nowe aluski i obnizylem niunie o 4cm i nie mam problemow typu krawerznik itp bo jelsi widze ze jest zawysoki to sie nie pcham a na or zawieszeniu raz sprobowalem i nigdy wiecej wiec czy na obnizonym czy nie jak bedziesz chcial zawsze zaczepisza obnizenie to tylko i wylacznie twoja sprawa i podejscie do tego jak chcesz wozic worki z pyrami w bagarzniku to raczej nie obnizaj
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
niestety bedol niby wieksze zanieczyszczenie srodowiska, ale z tego co widze miejska komunikacja sie tym nie przejmuje wiec ja tez nie , wycinaj i sie nie przejmuj same pozytywy turbinke ladnie slychac i jak masz juz zapchanego kata to niunka Ci sie ozywi znacznie
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
to cos kolego przeplacasz , wiec ja na tym niby nie podobnym orginale smigam 2 rok i jest ok
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
czyszby magiel lecial na potege w naszych niuniach mam to samo ale umnie tylko regeneracja
-
[B5 AFN] Wymiana czujnika ABS
grzes1150 ale masz dyrastyczne metody pewnie nie raz juz niunie tak oklepales
-
[ALL B6] czy dobrze to zrobili w serwisie??? Nie jestem pewien.
co do oleju skrzyni moze byc na cieplym tylko po zgaszeniu autka trzeba odczekac chwile zeby splyna tak jak sie sprawdza olej w silniku, z tego co pamietam poweino troszke ponizej korka wlewowego ale jesli jest troszke za duzo nic nie zaszkodzi i nie dolewaj jesli niema zadnych objawow lub zmian , co do wymiany oleju powinno sie odkrecic korek wlewowy pozniej spuscic odessac ole a nastepnie odkrecic filtr ale to nie ma wiekszego znaczenia zawsze cos zostanie starego oleju w silniku a kazdy mechanik robi inaczej inaczej go uczyli itp ale ta metoda nie zagraza silnikowi ani nic wiec mozesz byc spokojny
-
[B5 ACK] Zgrzytanie przy skrecie
albo przeguby do wymiany albo gorne wahacze
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
co do mocy to niema nic ale co do dragan bardzo duzo wymien na nowa koszt to 30zl plecionka tylko przy wymianie zachowaj ten sam kont a po wymianie spokuj i cisza
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
ja smigam na optimalu od roku i nie narzekam
-
[B5 AFB] Odpowietrzenie sprzęgła
niestety sanichud to inwestycja czasem nawet trzeba kupic chinola
-
[B5 AFN] opiłki ze skrzyni co to jest??
trzeba rozebrac i zobaczyc czym szybciej tym lepiej bo moze byc za pozno
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem Audi a4 1.8 96r
a jak jest jesli otwierasz autko od strony pasarzera ??? problem moze tkwic w zamku on tez odpowiada za oswietlenie i centralny
-
[B5 ALL]Zamek centralny
kolego kup sobie na allegro alarm albo sam sterownik do centrala w co 2 aukcji masz na zyczenie klijeta wysylamy schemat, poszukaj troszke na forum duzo otym bylo i lepiej dobierzesz odpowiedni alarm lub sterownik
-
[B7 BLB] Brak mocy,szary dym - na cieplym
alba dziurka w dolocie podepnij vag i wszystko sie wyjasni
-
[B5 AHU] Tydzien po wymianie oleju i...
co do tego oleju jesli nie jest jego az tak zaduzo to przegon niunke i pozim sie wyrowna ,a to ze jest czarny to tak jak kolega mcm00 napisal diesleki to do siebie maja ze zaraz po odpaleniu olej sie robi jak smola
-
[B5 AJM] mały problem może ktoś pomoże????
AJM sa podatniejsze na chiptuning i maja wysoki moment;) no nie wiem czy podatniejsze a momet maja nie wiele wyszy od AFN co do tego oleju umnie w afn lecutko chlapie z teori sprzedawcow gieldowych jesli diesel chlapie i dmucha to zlom ale juz byl tego typu temat na forum z tego co pamietam i to czysta bzdura ale niech sie wypowiedza fachowcy