Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. ale sa rozne wymiary plecionki i moim zdaniem powino sie wkladac taka jak byla bo jesli wlozysz za dluga lub za krotka zmieniasz wymiary ukladu wydechowego moze nie znacznie ale sie zmienia kat nachylenia itp a czy to dobrze wplynie na drgania itp to nie wie , dobeym rozwiazaniem jest zamontowanie jeszcze jednego chaczyka czy jak to tam sie fachowo nazywa zaraz za katalizatorem wtedy pleconka nie ma az tak duzych opciazen ktos z klubowiczow juz tak robil i byl cos naten temat
  2. wymien plyn jak nie pomoze to bedzie wymiana pompy od wspomagania moze juz niedomagac
  3. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    na samym dole kolo bloku silnika taki jakby korek czy cos, wrzuce wieczorem fotke
  4. kolego podaj num jaki masz tam nabity cos moze wymyslimy
  5. zamiast tej polerki mozesz zrobic ze zwyklej szlifierki tylko trzeba obroty zmniejszyc ale trzeba to umiec robic bo mozesz przetrzec lakier i nie bedzie to ladnie wygladalo
  6. tak jak kolega napisal ktorys czujnik sie wysral albo gdzies nie laczy vag i do dziela lub przejrzyj czujniki
  7. sprawdz kable i polaczenia przy klockach zapewne gdzies nie laczy lub wiggoc lub woda dopada
  8. mlodyy opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. mam male pytanko ostatnio wymienialem uszczelke misy olejowej i zauwazylem ze leko poci mi sie pompa wtryskowa, zeby uszczelnic przeciek musze ja wykrecic bo inaczej nie ma dostepu czy po wykreceniu musze pozniej ustawiac kat wtryskow czy jak to wyglada ????????//
  9. witam wimienilem usczelke ale niestety aparat zaszfankowal a co do samej wymiany okazalo sie duzo zabawy poluzowalem belke zawieszenia ale ro bylo za malo musialem wykrecic sprerzarke klimy i no nie chiala wyjsc samego rozkrecania bylo okolo 4 h ale dalem rade jesli macie jakies pytania to piszcie
  10. swieta prawda co kolega napisal a co do obnizenia mialem 80 b4 na gwincie i obnizona byla o jakies 6 do 8 cm prawda pare razy zgubilem zderzak kwestia przyzwyczajenia sam niedawno zalozylem nowe aluski i obnizylem niunie o 4cm i nie mam problemow typu krawerznik itp bo jelsi widze ze jest zawysoki to sie nie pcham a na or zawieszeniu raz sprobowalem i nigdy wiecej wiec czy na obnizonym czy nie jak bedziesz chcial zawsze zaczepisza obnizenie to tylko i wylacznie twoja sprawa i podejscie do tego jak chcesz wozic worki z pyrami w bagarzniku to raczej nie obnizaj
  11. niestety bedol niby wieksze zanieczyszczenie srodowiska, ale z tego co widze miejska komunikacja sie tym nie przejmuje wiec ja tez nie , wycinaj i sie nie przejmuj same pozytywy turbinke ladnie slychac i jak masz juz zapchanego kata to niunka Ci sie ozywi znacznie
  12. to cos kolego przeplacasz , wiec ja na tym niby nie podobnym orginale smigam 2 rok i jest ok
  13. czyszby magiel lecial na potege w naszych niuniach mam to samo ale umnie tylko regeneracja
  14. grzes1150 ale masz dyrastyczne metody pewnie nie raz juz niunie tak oklepales
  15. co do oleju skrzyni moze byc na cieplym tylko po zgaszeniu autka trzeba odczekac chwile zeby splyna tak jak sie sprawdza olej w silniku, z tego co pamietam poweino troszke ponizej korka wlewowego ale jesli jest troszke za duzo nic nie zaszkodzi i nie dolewaj jesli niema zadnych objawow lub zmian , co do wymiany oleju powinno sie odkrecic korek wlewowy pozniej spuscic odessac ole a nastepnie odkrecic filtr ale to nie ma wiekszego znaczenia zawsze cos zostanie starego oleju w silniku a kazdy mechanik robi inaczej inaczej go uczyli itp ale ta metoda nie zagraza silnikowi ani nic wiec mozesz byc spokojny
  16. albo przeguby do wymiany albo gorne wahacze
  17. co do mocy to niema nic ale co do dragan bardzo duzo wymien na nowa koszt to 30zl plecionka tylko przy wymianie zachowaj ten sam kont a po wymianie spokuj i cisza
  18. ja smigam na optimalu od roku i nie narzekam
  19. niestety sanichud to inwestycja czasem nawet trzeba kupic chinola
  20. trzeba rozebrac i zobaczyc czym szybciej tym lepiej bo moze byc za pozno
  21. a jak jest jesli otwierasz autko od strony pasarzera ??? problem moze tkwic w zamku on tez odpowiada za oswietlenie i centralny
  22. mlodyy odpowiedział(a) na Snoopy83 temat w Audi A4 B5
    kolego kup sobie na allegro alarm albo sam sterownik do centrala w co 2 aukcji masz na zyczenie klijeta wysylamy schemat, poszukaj troszke na forum duzo otym bylo i lepiej dobierzesz odpowiedni alarm lub sterownik
  23. alba dziurka w dolocie podepnij vag i wszystko sie wyjasni
  24. co do tego oleju jesli nie jest jego az tak zaduzo to przegon niunke i pozim sie wyrowna ,a to ze jest czarny to tak jak kolega mcm00 napisal diesleki to do siebie maja ze zaraz po odpaleniu olej sie robi jak smola
  25. AJM sa podatniejsze na chiptuning i maja wysoki moment;) no nie wiem czy podatniejsze a momet maja nie wiele wyszy od AFN co do tego oleju umnie w afn lecutko chlapie z teori sprzedawcow gieldowych jesli diesel chlapie i dmucha to zlom ale juz byl tego typu temat na forum z tego co pamietam i to czysta bzdura ale niech sie wypowiedza fachowcy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.