Treść opublikowana przez IDUAL
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Fajny temat. Kolo wrzuca zdjęcia i pyta czy fajne po czym wszystcy go faczą i koleś wszyskto zdejmuje. Ja jeżdze na ori 15' z audi 100 fura podniesiona na maxa i jeżdze bo mi sie to podoba. Jakby koles miał odrobine charakteru to nie przejmował by sie opiniami skoro obkleił grill tz, że mu sie podoba a skoro sie podoba to bym tak zostawił. Kumpel ma podobnie obklejony grill i na żywo nawet spoko to wygląda.
-
[ALL] Co kupić pod 2din?
Jeżeli ori navi + to pamiętaj że potrzebujesz jeszcze zmieniarki wejście na płyty jest tylko do map.
-
[B5 AHU] poszukuję zmieniarki
Kolego radio chorus I nie ma sterowania zmieniarką z tego powodu je wywaliłem musisz kupić radio concert I wygląda prawie tak samo ale ma sterowanie zmieniarką.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 17:07_________________________________________________Widocznie ktoś u ciebie sprzedał komplet radio+ zmieniara i włożył chorusa bo tani a kalbe zostawił bo wyciągnąć je toduży problem.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów.Drgania silnika
Jeżeli to plecionka to oprócz drgań powinien sie wydobywać metaliczny dźwięk. Miałem tak samo jak trzymałem na ok 1100 to elegancko a jak na wolnych to drgania i metaliczny hałas po wymianie plecionki przestało.
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
Było pytanie na temat zmiany 1,8 na 1,8T w B5 i ogólnie wyszło że za dużo przeróbek ogólnie da sie zrobić ale najlepiej trzeba by posiadać całą drugą a przynajmniej cały przód na swapa. Wiec myśle że u ciebie bedzie podobnie. Ogólnie wszyscy odradzali. Duże koszta.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów - dość pilna sprawa.
Kolego sla świetego spokoju to jedź do mechanika i niech sie przejedzie. Jeżeli wzrastają ci obroty podczas dodawania gazu a auto nie przyspiesza to tylko wina może być w sprzęgle.
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Kolego a jak wyczyściłeś turbo bo spotkałem sie z takim czymś ze nie odkręcano kierownic tylko popsikano po wierzchu VD40 przeczyszczono z wierchu poruszano troche kierownicami i złożono i właśnie pook 3-4 mieś problem powrócił. Dopiero odkręcenie kierownic i wyczyszczenie ich popierem sciernym na lustro pomogło.
-
Kodowanie radia z USA na Europe w A4 B8
Wiem że jak sprzedają radia na alledrogo to piszą że z USA i szuka parzyście i nie ma RDS zdaje sie. Wieć jakby to była sprawa przekodowania to chyba by to robili.
-
[INNE] Brak przyspieszenia na niskich obrotach
Mojemu kumplowi jak tak sie działo dopiero powyżej 2500 fajnie jechało to okazało sie że turbo do czyszczenia bo wogóle sztanga nie chodziła i wężuk podciśnienia był dziurawy.Ale jeżel chcesz trafnej diagnozy anie wróżenia to najlepiej komplet logów i do diagnostyki vag
-
[B7 BRD] Ile oleju spala wasze auto?
Mi bierze ok 0,7 na 10000 ale odmą sporo idzie i zaślepiam ją w ten weekend.
-
A4 B7 1.9TDI BKE dość często wchodzi w stan awaryjny
Kolego zagadaj na forum na spotach w-wa napewno ci pomogą. I zdiagnozują co jest nie tak.
-
[ALL B6] witam wszystkich
Chodzi klego o to że leżeli masz wejście w tubie HI-IN to znaczy że możesz ją podpiąć pod zwykłe kable od głośników radio nie musi mieć wyjścia na subwoofer. Przedłużasz tylko kable z głośników do tuby jako sygnał a wzmacniacz z niej robi całą reszte. A wejście low-in to typowe wejście kiedy radio z tyłu ma wyjcie na suba i spinasz to czinczami.
-
[ALL B7] Czy szkło od zwykłego reflektora pasuje do Xenona?
Z tego co wiem to na szkle powinno być oznaczenie chyba 2DS albo DC. Nie wiem jak w B7 ale w B5 ori lampy choć nie miały xenonu miały oznaczenie że są przystosowane. Aha i nie polecałbym kupić szkła bez oznaczenia do xenonu bo policja przy kontroli zawsze sprawdza przynajmniej u nas i odbiera dowody.
-
[ALL B5] Nowe lampy z halogenami
Przedliftowych jakiś fajnych to nie widziałem. Kup polift chyba najlepsze do naszych A4 a halogeny przenieś pod spód w zdeżak
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
U kolegi jak nie mogli zdjąć kierownicy bo śruby od AIR bag żeby ją ustawić równo to przestawili ją na drążkach kierowniczych i wyprostowali. A są swoja drogą to mam firmowego roomstera i w zależności po jakiej drodze jade to raz mam kiere prosto a raz lekko w prawo. Poprostu delikatnie zawsze bedzie przekręcona podczas jazdy.
-
[ALL B5] Project RS4 B5 sedan
Ale te nadkola z RS to mistrzostwo.
-
[ALL] Problem z wyswietlaczem, może fis
Jakbyś nie znalazł to w szarej kostce pin 19 to RESET.
-
[B5 ADR] Kontrolka wody
Niekiedy dużo jazdy na zimnym silniku i krótkie trasy czyli jak dużo chodzi na ssaniu to nieprzepalone paliwo dostaje się pierścieniami do oleju. Trzeba robić dłuższe trasy i dbać o olej bo olej z benzyną to po silniku bo brak dobrego smarowania
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możesz tylko przekodować na benzyne i na europe żeby były kilometry. Tylko obrotomierz za krótki z diesla do benzyny. Jeżeli chcesz sobie wgrać wsad musisz szczytać numery licznika i znaleść odpowiednik do niego benzyny. Myśle że VAG-TACHO powinien sobie poradzić w wgraniem wsadu. No i oczywiście musisz tarczki inne kupić po wgraniu wsadu.
-
[ALL B7] Silnik BPW proszę o analizę logów delikatne drgania szarpania
Dawka paliwa mogła by być troszke większa ale bipy na pompkach przerażają. Wszystkie bardzo na minusie jakby problem z dostarczaniem paliwa. Może zmienić filtr paliwa posprawdzać połączenia pompek i zobaczyć czy coś sie poprawi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja mysle ze w poniedziałek zróbmy mega spotkanie z alkoholem i dziawkami Zartuje albo nie
-
[ALL B5] Stuki w tylnej kolumnie po wymianie zawieszenia.
Kolego to nie jest typowe zaiweszenie tródno stwierdzic co spier*olił twój mechnik jeżeli coś mu nie spasowało niech poprawi i zobacz czy bedzie spokój.
-
[B6 AWX] Problem z wewnętrzną regulacją wysokości świateł
Jak masz za nisko swiatła to sprawdz czy jak zmieniasz góra gół to światła działają. Może masz światła w najwyższej pozycji i trzeba je mienić mechanicznie.
-
[B6 AVF] Logi BS - prośba o analizę
A co sie dzieje z autkiem chyba że to zgaduj zgadula w którym worze kula prosimy o komplet logów plus pytanie co z autkiem nie tak.
-
[B5 AFN] Jaki subwoofer ??
Kolego z tego co wiem to w sedanach nie było ori subwooferów. Bagażnik robił za skrzynie do tylnych głożników. Według mnie nie ma po co montować ori z avanta. Ja mam tube i powiem szczeże że uzupełnia ona jedynie pasmo a nie wali basem. W avancie masz rolete wiec ten bass jeszcze słychać ale w sedanie jest bardziej wygłuszone. Kup jakąś okrągłą za siedzenia. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________Subwoofer jest w avancie po lewej stronie w bagażniku za osłonami.