Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Przepustnica:D sprawdz uklad dolotory wlacznie z trojnikiem
  2. dokładnie popuszczenie kolektora na opaskach i odkręcenie go pozwoli Ci okreslic sytuacje, ja u Siebie dałem rade ściągnąć resztę górnej rurki z dolnej i wstawiłem nowy odcinek;)
  3. Hahahah Tak jest Bartas, Moderowa Czakiego:D
  4. nie wiem mi sie nic nei sypie tam:D pod rura dolotowa, ta gruba za blokiem jest rurka a na jej koncu czujnik
  5. pierwszy na dolnym wezu od chlodnicy dwupinowy, a drugi za blokiem silnika w plastikowej rurce;) zielonu 4 pinowy:D
  6. Czaki wyluzuj p.s pojedz do osoby ktora ma pojecie na temat Vaga, moze ta ostatnia osoba najpierw usunela bledy a pozniej probowala je wczytac ponownie. heh
  7. a jak bedzie Cie interesowam zestaw Ori to zapraszam do siebie...
  8. ja mam ALT 2003 i tez mam wygluszenie
  9. Mojego stera na szczęście nie uszkodzili, naprawili mi go ponownie w ramach reklamacji, ponoć wymieniają teraz cały element a nie go sklejają, przejechałem 1500km i narazie śmiga zobaczymy jak długo:D jeżeli chodzi o moja osobę to był miły:D bo bylem u tego pana osobiście;)
  10. Tryb awaryjny skrzyni biegow, najpier vag a pozniej gdybanie przyjacielu
  11. ja mam nalatane 225000 leje synstetyk i bede go lal az silnik padnie:D
  12. pasek i lancuch:D sam ostatnio zmienialem pasek z napinaczami:D czyli to jakieś 150000tysięcy jeżeli wcześniej nie miał wymieniane to wymień, pasek+napinacze zwykły i pneumatyczny:D
  13. Co ma być to i tak będzie:D ważne aby nie dać sie zwariować olej filtry na czas i delikatna jazda, co kilka miesięcy sprawdzić skrzynie u dobrego mechanika od multi i wszystko będzie grało:D
  14. Rafal-L odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    ja bym sprawdzil kostke stacyjki;) ale na poczatek Vag pozniej domniemania:D
  15. Baraka Decydując sie na Multitronic trzeba liczyć sie z kosztami, ja posiadam ta skrzynie i tez trochę grosza juz wpakowałem, ale nie zamieniłbym jej na żadna inna.
  16. u mnie skrzynka po wymianie filtra i oleju, sprawuje sie pięknie, ale dalej uważam ze cos ja boli, więc następnym razem jak będę w PL jadę prosto do sopy na dokładne sprawdzenie jej:D
  17. Napisz do Czakiego on Ci pomorze jak nie masz Vaga:D Ma w dobrej Cenie.
  18. a da rade zmodyfikowac ten system bartas?? bo planuje pojechac do sopy za 6 miesiecy aby zrobic mojej skrzynce przeglad:D
  19. U mnie szarpalo jak miałem za dużo oleju, po wymianie filtra na wezach i odlaniu nadmiaru oleju szarpanie ustalo:D Bartas a co w roczniku 2003 tez byl zmodyfikowany?
  20. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Najpierw Vag, a później można pomyśleć co dalej:D ja bym podmienil cewkę z oznaczeniem L te cewki zostały wycofane z prod. ze względu na wadę fabryczna i zastąpione wersja M
  21. Moge dac cene na przepustnice o symbolu 058133063C okolo 1220zl brutto ORI, NOWKA Z FAKTURA
  22. Regulator 06B109088D moge zalatwic za okolo 1360zl ORI NOWKA Z FAKTURA OCZYWISCIE;) pozdrawiam
  23. przytrzymaj mocno wycieraczkę i daj więcej siły u mnie bylo to samo ale w końcu śruba puscila a siedziala jak przyklejona
  24. od rocznika 2003 problem oleju został bardzo zmniejszony, jednak nawet 2.0 FSI maja ten sam problem
  25. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Jak potrzebujesz ORI to moge zalatwic za 128zl 06C905115M

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.