Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Sprawdz przewody podciśnienia i n75 jeszcze raz,duże przeladodanie turbiny. Jesli to AFN to turbina na stól.
  2. Odczytaj 311-ką-bo tych blędów nie ma w vag-u,większości 65535=defekt ECU
  3. Moz Ci się przyda http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_schemat_elektrycznydo_pobrania-t100071.0.html
  4. Napisz co dokładnie wymieniłes ,a czujnik temperatury też
  5. To znaczy co było przyczyną
  6. Przy prędkości ok.120 próbowałeś-mi wywaliło
  7. Ok Twoje zdanie,ja mam inne
  8. trzeba się z tym zgodzić Nie wprowadzj ludzi w błąd Przy lużnym bagnecie olej jest wyrzucany przez przeciwwagi korbowe W moim przpadku wyleciało 0,5 litra,po założeniu gumowych oringów bagnet ciasno wchodził w rurkę i po problemie.
  9. Jeśli lużno wchodzi załóż 2 oringi . u mnie pomogło-
  10. Jeszcze nie podłączyłem ,dostałem od srzedawcy alarmu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18219.0.html;highlight=domykanie+szyb
  11. Sprawdż przewody gumowe od turbiny-do kolektora ssącego. Może być pękniecie
  12. Przerób logi bo oczopląsu idzie dostać Za dużo turbina dmucha=przeładowanie
  13. Turbina łyka olej napewno-jest wrażliwa na brak smarowania do sprawdzenia kompresja-przytarte pierscienie- cylindr. jak też ciśnienie oleju Można też wrzucić logi 13 stat Do obejżenia panewki
  14. Doprowadz turbinę do porządku przepływka jest dobra ponownie zrób logi po naprawie turbiny
  15. http://rapidshare.de/files/48579092/audi_a4_1997.pdf.html
  16. http://cgi.ebay.pl/Telematic-Telefon-control-unit-for-Audi-VW-models_W0QQitemZ160369255582QQcategoryZ61544QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSI%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BRTQ%26otn%3D10%26ps%3D63
  17. Ale się narobiło w temacie-a możę coś teraz o świecach płomieniowych,
  18. To tylko propozycja-też czyałem tekst po tłumaczeniu i kiszka
  19. http://translate.google.pl/# zaznacz- kopiuj-wklej
  20. zibizab odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Podładuj aku,dzisiaj to przerabiałem
  21. Może ten link Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/brak_lacznosci_z_modulem_08_klimatronik_rozwiazanie-t5997.0.html
  22. Zrób komplet i tak jak trzeba- http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html bez dyn i bs nic nie widać.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.