Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 ABC] Błąd czujnika położenia przepustnicy
http://images38.fotosik.pl/138/5ca6d2aa1788864cmed.jpg
-
[B5 ADP] Prośba o analizę logów
Poczytaj ktore grupy masz logować-bylo już
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Turbina do przeglądu
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Spróbuj zmienić stacje paliw-przegoń auto
-
[ALL B5] Firma "UFI"
Nie kombinuj moze się to zemscić na Tobie-aucie wydaj więcej a na orginal.
-
[B5 ABC] USTERKA: Sprzęgło czy siłownik sterujący sprzęgłem?? Gdzie się to znajduje??
Spaliles tarczę i to wszystko.Jak będziesz jeżdzil to wykonczysz docisk i kolo zamachowe.
-
[INNE] Dziwne przyspieszanie (A6 AGB 2.7 BiTurbo)
Lapie tryb awaryjny-tylko logi
-
[B5 ADR] Adaptacja przepustnicy
I depnąć na 1bigu do oporu-razy 2. Wylącz i decha i jezcze raz. Ew.jak Ci podpowiada PAWEL-VAG
-
[B5 ABC] Błąd czujnika położenia przepustnicy
Wrzuć nr.blędu
-
[B5 1Z] Dymienie z rury wydechowej po uruchomieniu zimnego silnika
Nie rób tego- w najgorszym wypadku pólsyntetyk
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
Zrób porzadek z turbiną,n75,przewody podciśnienia dolot na szczelność-węze,
-
[B5 ADR] Dopasowanie składu mieszanki
Ja sobie dalem spokuj ,nic sie nie dzieje z tym blędem http://images47.fotosik.pl/139/
-
[B5 AKN] Wyłączająca sie kontrola trakcji
01117 Alternator
-
[B5 AGB] Logi przed i po czipsie proszę o ocenę
Przed tubina pompowala po jeszcze gorzej
-
[B5 AWT] Falujące obroty przy odpalaniu
Lapie Ci tryb awaryjny,przyczyn moze być wiele np.przladowanie turbiny,przeplywomierz,przepustnica. Ja stawiam ,że turbina bije za dużo. Co do kontrolki oleju-sprawdz czujnik. Jak nie on to pompa do roboty
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
A może wystarczylo ją dać do czyszczenia lub regeneracji. Bo nowa trochę kosztuje. Tylko nie szalej z radości :>
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
Dobrej jakości-pocztaj link od PRE-pl
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
Chyba wlaleś slabe paliwo-chodzi o czujnik tlenków azotu. Gdzieś czytalem ,że mozna go wyczyścić. Może ktoś z naszego forum to przerabial-to pomoże
-
[B6 AKE] Straszny świst powyżej 1800 rpm
Od turbiny aż do kolektora ssącego.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
Wygląda to na przeplywkę
-
[B5 ADR] Kolory kabli i sterowanie centralnym zamkiem
Jak sie nie myle-minus Czerwono-niebieski szaro-bialy w wiązka drzwi kierowcy
-
[B5 AFN] "No response from controler"
Ten temat Kolego byl trzepany sto razy ,naprawde troche poczytaj przed zadaniem pytania
-
VAG-COM - Pytanie
Zostaw dwie i zobacz efekty ja mam 1s i chodzi OK
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
Zrób dyn.zabacz węże od turbiny do culera ew turbina do czyszczenia i przegląd przeplywki
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przplywka padaczka Turbina do czyszczenia-duze chwilowe przladowanie