Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Cristoforo a Ty nie miałeś chipsa? Hmm w takim razie to czemu myślałem że masz? Pewnie mi naściemniałeś na którymś spocie
  2. Tak to już bywa z dieslem zimową porą. Też mi się wolno nagrzewa, tam gdzie wiosną czy latem mam 90*C teraz mam 70*C. W dodatku jak już dojdzie do 90 to wystarczy chwila jazdy na wolnych obrotach (np za jakimś zamulaczem) i znowu spada W poprzedniej Asi też tak miałem, ojciec w Pasku TDI też tak ma, kumpel też... Nie ma się czym przejmować, wszyscy tak mają Niech się martwią Ci, którym w TDI się silnik szybko nagrzewa i trzyma temperaturę przy jeździe na niskich obrotach Bo to z ich silnikami coś nie gra
  3. Mydło najlepszego :>
  4. Wszystkie te felgi to jakaś lipa. Cristo najlepiej weź czarne stalówki + jakieś ładne kołpaki. Na spocie pooglądamy różne modele na parkingu, wybierzesz sobie jakiś i Mario Ci zdejmie kopniakiem
  5. Ten fotorapid to tylko ściema do mediów, u nas za fotoradar robi przeważnie dwóch panów. Pierwszy stoi z takim małym wiatraczkiem do pomiaru prędkości wiatru i mierzy nim podmuch po przejeżdżającym aucie. Jak jest zbyt duży to dzwoni do drugiego, który stoi ok 300m dalej z aparatem z mediamarkt i pstryka fotkę. Ale że policji nie stać na te nowsze modele, które robią wyraźne foty przedmiotom w ruchu, to i tak nigdy nic nie widać. Zresztą od przyciśnięcia migawki do zrobienia foty i tak mija kilka sekund więc przeważnie robią foty niewinnym kierowcom, którzy jadą z tyłu. Ale liczy się sztuka i to że druczki na mandaty zapełnione. Taki patrol łatwo zauważyć, ten z wiatraczkiem wygląda jak pedofil a drugi jak turysta z Japonii, więc od razu widać że to jakieś anomalie.
  6. jeboki ale się obłowili
  7. Piszę tego posta żeby być na stronie nr 600.
  8. Ja mam 235 i też w koleinach nosi, wcześniej miałem 225 i też nosiło... Więc skoro już masz 245 to zakładaj bo zmiana na 225 dużo nie zmieni i tylko kasę stracisz.
  9. Ambro w ile celujesz ? 115 kuni? Jak dobrze pójdzie to może nawet w serię?
  10. bo nie wiem czy będzie piwo :polew: Nie wiem czy w tą środę będzie bo mam drugą zmianę - jak będzie mniej roboty to się urwę a jak nie to na następnym spocie :>
  11. browar browar :gwizdanie: Nawet życzeń mi nie złożyłeś chamie
  12. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    Kolejny wynalazek w rękach naszego forumowego speca od A6 A tak na poważnie - oby Ci dobrze służyła A co do modów to nic bym w niej nie modził.
  13. A po co ma się wysuwać przy hamowaniu ? No chyba że pionowo w górę tak jak hamulec aerodynamiczny w samolotach :>
  14. Do B5 ta lotka nie pasuje. B5 ma tak wyprofilowany tył że górna część klapy sama w sobie wygląda jak spojler. Jak przykleisz lotkę to tak jakbyś miał dwa spojlery, jeden na drugim, czyli najwyższy level wieś tuningu :> A jeśli chodzi o pytanie czy lotka z B6 pasuje do B5 to na allegro widziałem jakieś uniwersalne do obu modeli, tyle że jakość pewnie tragiczna bo to jakieś laminaty z polskiej stodoły.
  15. A ile trwa przyciemnianie szyb w sedanie? Powiedzmy tylko tył + boczne tylne? Bo dzwoniłem do dwóch firm, w jednej powiedzieli żeby odstawić auto na 9tą a odbiór o 18tej, w drugiej że cały dzień... Tymczasem kilka stron wcześniej kolega od B7 napisał, że zrobili mu wszystkie szyby w 3h. A ja wolałbym być na miejscu i mieć wszystko na oku żeby się potem nie okazało że spinki tapicerki połamane i zamiast nich wszystko poklejone jakąś kropelką czy superglue, ale z drugiej strony nie będę przecież 9 godzin łaził po warsztacie :>
  16. A lampy z tyłu czym przyciemniłeś? I czy czepiali się na przeglądzie lub kontroli drogowej ?
  17. Zostaw te światła tylne, masz black madafakę i niech tak zostanie, jak wymienisz lampy na normalne to auto będzie kolejnym zwykłym A4 w czarnym kolorze :>
  18. Hmm pusia to pusia, każdy wie co oznacza to słowo, najlepsze jest to że ta tutaj to gadająca pusia... W sumie każda pusia ma wargi więc czemu nie? Mam tylko nadzieję, że to odosobniony przypadek gadającej waginy, bo jak nagle wszystkie przemówią to co wtedy?
  19. Dzięki za spota Cristoforo żałuj że nie byłeś, Pusia jednak wpadła i kręciła bączki matizem dookoła filaru.
  20. Cristoforo przestań pisać sam ze sobą, wszyscy już wiemy, że Pusia to Ty A spot będzie, nie wprowadzaj ludzi w błąd :>
  21. ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie Cristoforo a co to za zbok w t-shircie zapina Cię na tej focie?
  22. Wtorek jest ok, w środę nie trzeba wstawać z rana do roboty
  23. No to jak, jutro spot? na 19tą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.