Treść opublikowana przez yanosho
-
[ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
często jest dokładany by płacić mniejszy podatek ...
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
chyba jednak problem tkwi w nastawniku skoro po wypięciu czujnika skrzyni przestaje telepać
-
[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków
a w BRD to juz procedura jest chyba bardziej złożona niz w zwykłym PD pokroju AWX
-
[B5 AFN] Po regeneracji turbiny, trzęsie silnikiem na biegu jałowym
jedno jest pewne ze to nie sprawka turbiny
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
bez sensu lepiej tankować ta "lepsza ropke" i nie szukac dziury w całym
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wg mnie olej to tdi na pompie 10w40 Motul jeśli idealny stan to i można zapodac 5w40 pompowtrysk to już tylko z odpowiednia normą 5w40 5w30 również polecam motul
-
[B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
Diesel wymaga sporych kosztów eksploatacyjnych tego nie da się okryć jak chcesz jeździć musisz płacić
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
polecam hengst
-
[B6 AVF] Turbo BRD w silniku AVF - jaki wąż?
ma ktoś fotkę zamontowanej BRD tak żeby było widać przeróbkę tej przejściówki/szybko-złączki węża od strony zimnej?
-
[B6 AVF] Jaki zmniejszyć spalanie i lekkie dymienie?
jest taka możliwość napisania softu pod ekonomikę jeśli Ci zależny na niższym spalaniu pogadaj z najbliższym tunerem w okolicy na ten temat
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
przebiegi robią swoje i nawet 1,9 możne zastrajkować aczkolwiek 2.0 to juz temat rzeka i nie potrzeba dużego przebiegu
-
[B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie
Flyer możesz podać na pw ten namiar kokos zapodasz jakieś foto jak to się Ci schowało w zderzaku
-
[B5 1Z] Wymiana ecu na 16bit 110km ,zamiast sterownika 16bit 90km 1z
dokładnie zmiana softu i po problemie i kaska za sterownik na bro
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
gratki za posiadanie porządnego egzemplarza chciałbym osiągnąć taki wynik u siebie :>
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
jeszcze można się zapisać? kolega z W-wa zainteresowany auto identyczne jak moje
-
[B5 AFN] Turbo GT22U do AFN
GT22V lepiej jedzie dołem od np GT2256V lecz lekko mniej potrafi dmuchnąć
-
[B6 AVF] BRD do 1.9 AVF
Wiem o którą rurkę chodzi jeszcze się pobawię może da się coś zrobić. Ale wydaje mi się ze po programie powinno być ok U mnie wstaje na 1 biegu to od 2800obr a na 2 już coś 2300obr a na 3 2200obr jedno jest pewne ze sprzęgłu dłużej pożyje na późniejszym max NM ale za to co frajdy daje strzał z dołu to daje
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło AVF + Wirus
w temacie sprzęgła AVF bije konkretnie AWX-a wiem z własnych spostrzeżeń w aucie znajomego nie zawało rady z większą mocą natomiast AVF miał jeszcze więcej i bez problemu dawał radę
-
[B7 BKD] 200 km, 440 nm jeszcze więcej mocy
jeśli szukałbym czegoś grubo ponad 200 kuca szukałbym 3.0 a wtedy to i 3 z przodu ...
-
[B7 BLB] Turbina BRD
tez chętnie się dołączę do tego pytania
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
jestem tego zdania ze druga wymiana powinna być po 90 tkm to zbyt poważna impreza zęby odwlekać na później wymienić i jeździć pewnie
-
[B6 AVF] Głośna praca po zmianie oleju
ważna zaleta Motul-a to mniejsza podatność na gotowanie oliwy przy pałowaniu
-
[B7 BRE] Niezła impreza z dużą dozą dymu
i jak tam sprawa się zakończyła?
-
[B5 AFN] Turbina-czy to jej koniec??
jak najbardziej można jeździć z takim luzem
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy
Tzn. ze można do AWX/AVF można zapodawać wtryski od 2.0 TDI? jeśli tak od jakiego silnika?