Treść opublikowana przez Mauros88
-
[ALL B5] zmiana podświetlenia komputera
Polecamnie pic tydzien przed operacja zmiany diodek bo trzeba miec sztywna i precyzyjna reke do tego ;D powodzenia i dla chcacego nic trudnego
-
[B6 BFC] Dzwonienie i dym z pod maski
przy peknieciu paskow rozrzad jak najbardziej moze przeskoczyc szczegolnie ze Tobie sie zawinal w kolo pasowe walu. Paski wszystkie out i byle nic wiecej Powodzienia w naprawach
-
[ALL B5] 16tki do B5
ewentualnie jeszcze nr 3 nie wyglada najgorzej reszta
-
[ALL B5] którędy przewody do syrenki?
tak jak kolega mowil najlepiej przez puszke kompa tam jest dosc miejsca zeby przeciagnac kabelki
-
[ALL B5] Zderzak pod spryski a zwykły, // różnice
pospawac mozna saspecjalne warsztaciki do tego co to robia. Jezelinie jest strasznie polamany to bym sie pokusil o naprawe tego wszystko zalezyjak jest uszkodzony.Co dpo mocowania spryskow to nie mam pojecia. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Docieranie po remoncie
po 2-3 tysi km powinienies wymienic olej zeby wszystkie "opilki" powstajace w czasie docierania sie osprzetu usunac a nie jezdzic caly czas z opilkami w obiegu. Pierwszy 1000kmspokojnie pozniej juz mozna coraz bardziej gonic auto ale bez przesady. Ja tak robilem przy poprzednim aucie i smiga az milo podzien dzisiejszy. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Immobilizer
dzieki bardzo zaodpowiedz. Pozdrawiam:)
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
NIe w kazdym awancie byl ten "wypas"
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia licznika na poliftowe
wydaje mi sie ze jezeli chcesz zeby bylo na bialo to wymiana licznika na taki z bialym podswietlaniem.
-
[ALL B5] Gadżety do nieseryjnego radia
wszaystko zalezy czy kolego masz aktywny tyl bo jak tak to albo adapter co Ci Kowilink dal albo przejsciowka z malego ISO na RCA
-
[ALL B5] Nie kręci się wentylator od klimatyzacji
wentylator klimy powinien ruszyc w momencie jej zalaczenia. Ponizej 5 stopni chyba sie nie zalacza juz. Sprawdz miernikiem czy dochodzi napiecie do wentylatora jak zalaczysz klime.
-
[ALL B5] Problem ABS a4 1997
sprawdz tez stan tego pierscienia czy nie jest czasem gdzies zapchany i czy jest rowno dobity
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
Wiem ze jedna niczego sie nie zdziala ale moze faktycznie juz sie potracily po drodze:)
-
Ceny paliwa marzec 2026
bylo gdzies w gazecie wlasnie porownanie polska ws inne kraje. Co z tego ze tam jest drozsza ropa skoro przecietny polak kupi przykladowo za wyplate 400 litrow ropy a w innych krajach kilka razy tyle
-
[INNE] C 3 czy 500??
no to chyba ja tez mam szczescie jakies do nokii mialem n70 zajefanjnie sie sprawowal i do dzis dziala do tego nokia e52 i tes zmiga az milo a od pol roku C6 i ani razu sie nie zwiesila wiec to chyba jednak nie szczescie do Twoich wymagan lepsza 500 niz c3. Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wole nie wiedziec co bedzie po nowym roku skoro juz jest masakra. Shel 5.42 on 5.35 pb95 na v-power lepiej nie patrzec Czas do sklepu po zimowki ale do rowera tym przynajmniej oplaca sie jezdzic i zdrowe i oszczedne
-
[ALL] Przesiadka z Pioneera deh-5200sd
KOlego sluchalem jak to radijko gra i bylem mile zaskoczony co do jakosci i ustawien. Wyjscia chyba jak sie nie myle posiada 3 na suby usb ma. http://allegro.pl/sony-cdx-gt650ui-cdx-gt640ui-pilot-usb-aux-i1897963398.html tu masz przykladowy link do radia. Trosze ponad 400zl:)
-
[B5 AFN] Immobilizer
Takie szybkie pytanko. Czy ten plastikowy kluczyk tzw surówka posia w sobie pastylke immo? czy tylko w kluczach do uruchamiania samochodu sa? Jezeli gdzies to bylo to sorki ale nie moglem znalesc odpowiedzi :> pozdrawiam
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
Niektorzy zakladaja te gumy po to by przy duzym obciazeniu na tylna os nie dobijala
-
[B5] Jak poprowadzić kable od wzmacniacza
Mi sie udalo poprowadyic kabel zasilajacy od aku poprzez kable co ida od klimy. Pomiedzy idealnie sie zmiescily. Pozniej progiem prawym i do bagaznika. Pozdrawiam
-
[INNE] Mechanik i jego twórcza wizja odnośnie zawieszenia...
a nie lepiej bylo podlozyc amortyzator jakas deska albo belke na trytytkach przymocowac?? haha mialpomysl no co
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
Wpinasz sie pod kable z radia do glosnikow i tyle. Potem ciagniesz kable rca podlaczasz wszystko jak sie patrzy i smiga
-
[B5 AAH] Kontrolka airbag-żadnego błędu
ja tak mam za kazdym razem jak przekrece stacyjke to sie zapala a jak zapale to po kilku sec gasnie. Wg mnie nie masz czym sie przejmowac. Dla swietego spokoju VAG w dlon i sprawdz bledy. Nic nie bedzie nie przejmuj sie tym
-
[ALL B5] Po czym poznać temperaturę barwową palnika?
na moich ori d2s z Philipsa(nie hid) pisze jaka jest barwa swiatla (4300k) na hidach malo prawdopodobne przynajmniej ja sie nie spotkalem jeszcze
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Obserwuje:)