Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. tak jak wyzej nie rob tego...w dodatku po zimie bedziesz mial ten "swoj" chrom bialy bo folia ochronna tej listwy bedzie schodzila
  2. podlacze sie do tematu...a jak ze 100km/h w europejczyku jest na srodku a w angliku na godzinie 10-tej...jak bedzie pokazywalo :?:
  3. zdemontuj to jak koledzy podpowiadaja i klejem to maznij ...ja tak zrobilem koledze, ale ja mialem taki specjalny klej podobny wygladem do butaprenu, co tasmy kleja w kopalni na odstawie (pod ziemia) sluzace do transportu wegla. Jezdzi rok i problem z glowy
  4. no wiem, ze sie krusza (dwie zlamalem ) ,wiec podgrzewalem je opalarka (bo robilem to zima) i rzezbilem. A problem deformowania, mysle ze zniwelowalem. Czas pokaze...tym sposobem, ze nie odklejalem calej powierzchni z papieru ochronnego, tylko tyle co potrzeba i narazie przy upalach co byly rzedu 30-tki, co musialem duzo jedzic mialem obawy, ze na tych dziurach moze cos sie znieksztalcic. To wieczorem dla wlasnego spokoju, sprawdzilem i wszystko bylo tak jak "fabryka" zrobila
  5. no to swoja droga, ze na trawie ja mam od blotnika do ziemi 61.5cm (moze powie mi ktos, ile to jest w dol od standardu ) ...łoojoj...to ja na zimie gewinde krece do gory, do mniej wiecej 1BA :gwizdanie: i problem znika, bo problemem jest brak pluga w okolicy a sam nie zamierzam odsniezac [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:26_________________________________________________ale kolega arek i tak ma piekna audiczke nawet mimo tego, ze tak wysoko stoi
  6. a nie lepiej maty wygluszajace...ja se wygluszylem drzwi i boczki oraz ori sub i o dwa nieba lepiej to gra...fakt faktem 250 zeta dalej za te maty z alledrogo ale sie oplacalo
  7. yyy...to ja myslalem ze mam -60 na przodzie, lecz ta fotka rozwiala moje watpliwosci, bo chyba poszlem troche po bandzie (ale niech lepiej moja zona dalej mysli ze jest -60 :gwizdanie: )...z jakies -80 przod to ja mam napewno i tyl tez. A miski jeszcze nie stracilem, a moje drogi to maja wiele do zyczenia :gwizdanie: ...wiec ARQ, dawaj gewinde na poklad
  8. zgodze sie z PUMA...lepszy efekt da gewinda na pokladzie ,bo 1BE z tego co mnie pamiec nie myli...(bo nie bawilem sie tego typu zabawkami )...daje 2cm w dol , wiec i tak to dalej bedzie kozowato wygladac :gwizdanie:
  9. heh no za 700 zł można pewnie kupić jakiś zestaw....tylko pytanie czy był klejony w Chinach na kropelke czy superglue :gwizdanie: jest osobny dzial o Master Sporcie...tzw "budzetowka" ,ale te komplety sa roznej jakosci. Sam wymienialem 2 kuzynom na MS i jednemu po 25tkm tluklo a drugi nie dawno 50tkm ma za soba, wiec mam swoja teorie czemu jedne tyle wytrzymuja i inne tej "samej" firmy padaja, ale to nie ten dzial
  10. czekam na dalsze efekty...bo jestem ciekaw jak to bedzie grac
  11. blagam obniz ta furke, bo takiej kozy to ja dawwwwwno nie widzialem :gwizdanie: ogolnie autko rewelka...ten silniczek zajebioza a do planow bym dodal jeszcze taki gadżet...kluczyk scyzor
  12. no calkowita racja , szkoda, ze ktos jeszcze nie wymyslil rozwiazania na te sworznie
  13. łaa... ,ale zes wybral...ja bym wzial oba ...no, to sa te same :gwizdanie:
  14. Ja wlasnie bym stawial, ze mogly wyjsc rozne partie tych MS , powiedzmy tzw. ori MS i podróby MS, rozniace sie miedzy soba krajem pochodzenia. Wg. mnie jedynym sposobem jest sie dowiedzenie gdzie tak na prawde sa produkowane...tzn. kraj, fabryka. Hmm... jeszcze jedna mysl mi przeszla przez glowe ...sa takie...widzialem na wlasne oczy, tzw. wzmacniane wahacze czy drazki (firma meyle...ciekawe jak "to" sie spisuje) rozniace sie miedzy soba srednica kulki swoznia czy inna mieszanka gumy. Tak samo mozna dyskutowac na temat LMO tzn. sa ori LeMfOrdery tzn. made in germany i podroby LMO np. made in turkey a nawet china :gwizdanie: Wiec pany nie "wieszajmy kotow" na MS, bo jednym one sie spisuja a innym... . Kto wie...moze gdzies w europie, azji, taka malutka fabryka z takimi malutkimi skosnookimi ludzikami co klepia partie ori MS
  15. ...i innego i wybacz nam sebo te wyglupy
  16. ten drugi kuzynek juz kula 50tysiac na tych MS a co do czujnika, to miales wieksze szczescie niz ja ,bo ja musialem tez wymienic czujnik, chociaz nie wiem czemu moze sie jakis kabelek naderwal bo ruszalem nim tez i nic zero reakcji .
  17. mmm...ja bym jeszcze przednie sciemnil szybki a fela
  18. uff... ,bo bys chyba odlecial z tymi drzwiyrkami :gwizdanie:
  19. az bede obserwowal ten watek co Ty jeszcze ciekawego napochasz :gwizdanie:
  20. uff...dobrze ze ja nie mam takiego rozwiazania, bo z ciekawosci patrzylem i rzeczywiscie jest niezla kapa, aby poszykac no to bede szukal dzis mot-gum i potem zdam relacje czy rzeczywiscie, sa takie swietne :gwizdanie:
  21. :polew: no nie powiem...czuc roznice, jak sie plompnie te co najmniej 0.5 atm, co nie
  22. łoo...dobre no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie. A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:
  23. musze poszukac tych mot-gum... :gwizdanie: bo widze ze dyskusja sie ozywila na temat wycieraczek
  24. a to wiem ze dobre ma , ale zastanawia mnie jedno ...co tot za firma mot-gum, ma ktos takie wycieraczki w audi :?: :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.