Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 AFN] silnik klekocze, glosno chodzi i trzesie nadwoziem
trzeba zobaczyc czy rozrzad nie przeskoczyl przy okazji
-
[B5] Szyba sama się opuszcza.
no nie, bo ja mam z 95 i mam domykanie szyb kluczem
-
[B5] Szyba sama się opuszcza.
widze ze ceny piekne za "modoly" :decayed: ta funkcja jest podstawowa w alarmie i powinni to podlanczac za free
-
[B5 AFN] Uczenie alarmu
albo nacisnij przycisk otwierania i zamykania razem, czasami tez to dziala zeby aktywowac glosne uzbrajanie
-
[B6 AWX] Problem z czujnikiem grzanych zydli (G59)
zobaz polaczenia pod siedzeniami, ale dziwna sprawa ze dwa, wykasowac sie nie da??
-
[B5 AFN] brak podswietlania
a mozesz zegary sciemnic?? moze byc lipa z zegarami bo stamtad wychodzi napiecie na podswietlenie, no chyba ze sie myle
-
[B6 AWX] Dziwne reakcje silnika po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu
zrob logi
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
a jeszcze jedno, czy te problemy z oswietleniem miales czy sie to stalo jak juz uzytkowales auto??
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
no to jak napisalem porozlanczaj wszystkie krancowki i zobacz czy lampka zgasnie, jak nie to pompa centralnego, no to z tym alarmem jakas lipa jednym slowem
-
[2.6 v6] Błedy z vag-coma
rozruszanie sztangi nie polega na jezdzie z jednymi obrotami, nawet wysokimi, trzeba dynamicznie pojezdzic, tak zeby silnik pracowal na roznych oobrotach, wtedy szanga bedzie musiala regulowac doladowanie i bedzie sie ruszala, moze pomoc, ale nie musi, czasami tylko czysczenie kierownic zostaje
-
[B5] czy do A4 1995r podejda lampy H7 bo orginalne sa H4
nie wprowadzaj zamieszania, conajwyzej mozesz miec 2x H7 + H1 a nie h4
-
[A6 4B AYM] 2,5 TDI V6 butowanie od kiedy można
to jest dla klimatronika przed piewszym liftem, zapamietac raz na zawsze
-
[B5 ALL] Podlaczenie czujnika otwarcia przedniej maski
to ten czujnik mogl sluzyc jako krancowka od alarmu
-
[B5 ALL] Podlaczenie czujnika otwarcia przedniej maski
u mnie jest w zamku maski, ale nie byl podlaczony, podlaczylem sobie jak zakladalem alarm, z tego co zaobserwowalem to nie wszystkie A4ki go maja
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
dziwna sprawa, wyglada na to ze gdzies jest masa podawana na krancowki dzwi caly czas, posprawdzaj wlaczniki krancowe, a najlepiej poodpinaj je po kolei i zobacz czy lampka zgasnie, a jak przekrecisz klucz w pozycje zaplon to gasna czy nie??powinny zgasnac jak sa drzwi zamkniete, w przednich drzwiach krancowki masz w zamkach a tyle powinienes zobaczyc, pamietaj o tym ze lampka jest czasowa i nie gasnie od razu, najlepiej poodpinaj i pojedynczo i wlanczaj zaplon, moze uda cie sie nalesc wadliwa krancowke jak ktoras jest wadliwa, jak nie to moze byc problem z pompa centralnego, a alarm masz??
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
tak jak napisalem wyzej, dla pewnosci odkrec korek wlewu oleju jak silnik bedzie wlaczony i zobacz czy podczas odkrecania wystapi jakies wieksze nadcisnienie. problem odmy w wiekszosci przypadkow tyczy sie 2,5 V6
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
a czy masz jakies problemy z silnikiem, w 1Ztach to raczej odmy sie nie rusza, tam nie ma sie co "zatkac", odkrec korek wlewu oleju i zobacz czy bedzie jakies wieksze cisnienie. mysle ze nie masz sie o co martwic.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokladzie
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
nie ma czegos takiego jak zawor nagrzewnicy, jest tylko klapa regulujaca przeplyw powietrza, takze nie wazne czy masz na HI czy na LO ustawiony klimatronik
-
[B5 ARM] Nie działa obrotomierz i a wskaźnik prędkości drga w miejscu
z tego co pamietam to jest to wina jakiegos procesora, dobry elektronik powinien dac sobie rade ale czasami koszta sa wieksze niz kupno uzywki, poszukaj na forum powinno byc cos napisane na temat licznikow
-
[B5 ARM] Nie działa obrotomierz i a wskaźnik prędkości drga w miejscu
licznik do wymiany, mozesz jeszcze OUTPUT testy Vag-Com'em zrobic
-
Centralny nie zamyka bagażnika
wychodzi na to ze uklad jest nie szczelny, chyba bedziesz musial troche auto przegladnac, moze byc ktorys silownik, nie wiem dokladnie na jakiej zasadzie dziala pompa, wg mnie powinien byc tam jakis czujnik cisnieniowy, no chyba ze jest przeciazeniowy na silniczku od pompy, moze w tym jest problem z zamykaniem, ze niby ma jakis wyciek i nie blokuje klapy bagaznika??
-
Centralny nie zamyka bagażnika
jak mozesz to zobacz kolory przewodow od silownika i sprawdz czy nie sa popekane na przepustach z klapy do nadwozia, moze poprostu sie zlamaly i nie przewodza, wydaje mi sie ze przewody powinny isc do pompki centralnego, znajdz je i zobacz czy maja przejscie, przy otwartej klapie i zamknietej, w sumie malo prawdopodobne ale moze to byc to, w sumie usterka ta wystepowala w 80tkach ale nigdy nie wiadomo, a jak jest dobrze to tylko jakas elektronika sie mogla wysrac, dziwny ten blad o wycieku, a po skasowaniu wrocil??
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
zarowka do wymiany