Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 1Z] co to jest? jaka jest przyczyna gasniecia auta?
tak to jest imobilaizer, chłopaki pewnie próbowali podłączyc się ze swoim zeby auto odpalić
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
i do tego podnies zbiorniczek od plynu ponad poziom tych wezy, powinno sie przelac i wypchac powietrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
nic sie nie bój, bedzie dobrze, powitać kolezanke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac kolege
-
jak popsuc wyglad A4
a moze pistacjowego ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac kolege
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
to ta kostka, na to wchodzi ze ja mam tylko stara wersje ze starymi oznaczeniami dobra wiec nalezy zobaczyc ktory przewod jest od swiatel mijania, powinien byc chyba bialy gruby z zoltym paskiem, ale nie do konca pamietam, i trzeba go przepiac w w wolne miejsce obok, ale wez probowke i sie pobaw, prosta sprawa, wlacz swiatla mijania, znajdz przewod od swiatel mijania, po tym jak go zlokalizujesz to sprawdz wolne miejsce obok probowka, tam napiecie powinno sie pojawic po wlaczeniu swiatel mijania i nie znikac po przelaczeniu na drogowe, rozbierasz wtyczke przekaladasz przewod i po wszystkim
-
[B5 TDI, 90KM] Pęknięty (spalony) pasek ...
mozesz sprobowac ja przekrecic recznie i zobaczyc czy sie obraca, ale musisz krecic wewnetrzna czesc kola albo wlaczyc na panelu i wtedy ja przekrecic
-
[B5 TDI, 90KM] Pęknięty (spalony) pasek ...
zalancza sprezarke, jak masz wylaczona klime to kolo od sprezarki bedzie zawsze sie obracalo, jak sie przyjrzysz blizej sprezarce to zobaczysz ze wewnetrzna czesc kola sie nie obraca, jak wlaczysz sprezarke to elektromagnes zalacza juz srodek kola i sprezarka dopiero chodzi
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
panowie prosta sprawa, w kostce z przewodami od swiatel zmiania sie przewod ( w starych wersjach wtyczki `95) z miejsca bodajrze 56b na 56 i juz mamy drogowe z mijania razem, w nowszych wersjach (cos ok `97) jest to troche inaczej juz ponumerowane, i tam jest od 1 do 12, chyba, ale miejsca przewodow sa takie same, a jak sa problemy to sie bierze zwykla probowke i szuka, ogolnie wystarczy jeden przewod przesunac o 2 miejsca w tej kostce i powinno dzialac.
-
[B5 TDI, 90KM] Pęknięty (spalony) pasek ...
ale masz zalozony nowy pasek?? a co sie dokladniej kreci, sprazarka czy kolo od elektromagnesu??
-
[B5 TDI, 90KM] Pęknięty (spalony) pasek ...
no ale co ma pasek od klimy do paska napedzajacego reszte gratow, jak strzelil od klimy to prawdopodobnie padla sprezarka w sensie sie zatarla, a alternator, pompa czy wisko to inna bajka.
-
brak wyświetlania temperatury zewnętrznej
no to przejrzyj instalacje od czujnika i wyswietlacza, moze coś się rozpieło popostu
-
brak wyświetlania temperatury zewnętrznej
a jaki to błąd??
-
Nie swieca swiatla stopu i lewa strona awaryjnych?!
to wróć do pierwotnej konfiguracji i zobaczysz czy zadzaiłają
-
Spoty wrocławskie
bylo git. pozdrowienia dla uczestnikow.
-
Nie swieca swiatla stopu i lewa strona awaryjnych?!
a bezpieczniki sprawdziles?? moze nie potrzebnie poprzepinales piny i sie zwarcia porobily, przyjrzyj sie wkladal lamp i zobacz jak ida sciezki w nich
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
bedzie, poniewaz masz centralny pneumatyczny i jedno z drugim nie ma nic wspolnego jezeli chodzi o dzialanie
-
Co to jest??
to po prawej wyglada jak antena od zestawu glosnomowiecego, mialem u siebie cos podobnego ale w gornym rogu
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
alarm bedzie dzialal bez problemu
-
Spoty wrocławskie
- [A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
drzwi otworzysz kluczem, ale zamek juz sie nie otworzy, jak otworzysz od strony pasazera to powinien sie otworzyc centralny- Rozkładana tzlna kanapa
a ja mam i blache i podlokietnik- Rozkładana tzlna kanapa
za tylnym oparciem jest blacha i już, ewentualnie worek na narty - [A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.