Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. wcale nie musi to byc wina klasniecia lamp za latarnia .... :twisted: tzn?? ja niby wiem jak mialem bite auto, a drzwi mi opadly delikatnie i bede musial je regulowac na zawiasach a jak kupowalem bie bylo tego problemu
  2. trzeba popuscic rame drzwi i troche do srodka nagiac i dokrecic, a jak nie pomaga to regulacja drzwi na zawiasach, tak to bywa z autami po przejciach :roll:
  3. merry chrismas :mrgreen: :mrgreen:
  4. manuala niestety nie zrobiłem bo nie miałem aparatu wtenczas, ale nic trudnego, wiadomo, wyciagamy deske rozdzielczą, ja u siebie zastosowałem taka samą zaróweczke jak do podswietlenia, małe lutowanko przewodzików do zaróweczki, masa wiadomo gdzieś pod śrubke a plus wzięty z przewodu od "krótkich" z włacznika swiateł, u mnie kolor chyba biały, grubszy przewód, na kosce nr 56 lub 56b zalezy od rodzaju swiateł przednich(Valeo, Bosch) ale to oczywiscie można łatwo sprawdzic próbówką i ot cala filozoia, wkładamy zaróweczke w miejsce wyciagnietej zaślepki i przekrecamy
  5. kolega ma chyba jak sie nie myle z '97 i moze mić mały bonusik
  6. na korpusie masz srube od odpowietrzania, w to miejsce ladnie tez pasuje klucz plaski, nie pamietam jaki ale napewno podpasujesz, na filtr opaska i sam dasz rade
  7. u mnie tez nie ma sciezek, poprostu poprowadzilem kabelek od wlacznika i podlaczylem sie bezposrednio pod zarowke, a zrobilem to bo juz kilka razy zrobilem sie w konia ze swiatlami i jechalem na postojach a nie na mijania
  8. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dokładnie, jak pancerz linki cały i woda sie nie dostanie to nie zamarznie i nie powinno być problemu
  9. dark79 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    e tam nic, ładne plastyki
  10. czujniki zależą chyba od wersji wyposarzenia, sciągnij koło i bedziesz wiedział, a ta kontrolka jest chyba nie tylko od stanu klocków ale i tez od ręcznego, moze tam lezy problem
  11. dark79 odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    V8 - klasa i moc, piękne auto
  12. dark79 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    może kostka w stacyjce albo przekaźnik z lini X w elektryce który odcian wszystkie odbiorniki prądu podczas rozruchu
  13. nie nie mysło mi sie z plynem do spryskiwaczy. Jest zimowy plyn chlodniczy... moi znajomi wiem ze na zime wymieniają na zimowy zeby im woda w chlodnicy nie zamarzla... moj ojciec ani ja nigdy tego nie praktykowalismy, choc zdarzalo sie ze auta staly na -25 stopniowym mrozie nic nie rozerwalo i jezdzily ok. Ale mam zamiar w najblizszym czasie wymienic ten pieprzony termostat i tak sie zastanawiam... jest zima to naleje zimowego plynu chlodniczego... tylko czy ja bede mogl jezdzic na nim w lecie?? Bo jakos niebardzo kwapie sie do tego zeby co chwile "kopac" przy aucie i na wiosne znow spuszczac i lac letni.... Ktoś sobie z ciebie jaja chyba robi, jaki znowu płyn zimowy, moze to jest tak samo jak ze zmianą powietrrzna w opnach, zimowe powietrze na zime a na lato letnie
  14. wentylator jest na sprzęgle wiskotycznym czy jak tam sie to nazywa i bedzie chodził cały czas, a jak są jakies problemu z nagrzaniem auta to raczej wina lezy po stronie termostatu, moze już puszcza za wcześnie, co do aku, sorka ale tez nie mogłem nic znaleść, widocznie szukaczka nie jest moją mocna stroną :roll: , no ale jezeli chodzi i piski, to auto ci cięzko pali z tego co pisałeś i po odpaleniu masz jakieś piski w aucie, trzy razy i spokój?? jezeli tak to napięcie na aku jest za małe i należy wymienić.
  15. jest tylko miejsce na kontrolke, u siebie wstawiłem zaróweczke i mam kontrolke od mijania :razz:
  16. było juz z tymi piskami, aku do wymiany i radze jak najszybciej bo napewno cieplej się narazie nie zrobi
  17. jak bezpiecznik dobry to zrób zwore na właczniku przy pedale hamulca i bedzie wszystko wiadomo
  18. dark79 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    sciagsz kierownice, nastepnie plastyki za nia, obudowa kolumny, i odkrecasz wlaczniki,odlanczasz wtyczki i ciagniesz do siebie, a i jeszcze jedno,poduche musisz najpierw sciagnac,nie zapomnij odlaczyc aku, sam wlacznik rozbierasz na czesci i patrzysz co sie dzieje w srodku
  19. true, i od razu instalke pod wzmak
  20. dark79 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    włącznik zespolony za kierownicą, prawdopodobnie sie przypalił, moze czyszczenie pomoze, tak czy inaczej trzeba rozebrać i zobaczyć
  21. a czy stosujesz je chociaz w 50 %
  22. dark79 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    co do kierunków i świateł to może być włącznik zespolony przy kierownicy, a co do kalksonu to nie wiem, może przerwana listwa za kierownicą, moze przekaźnik
  23. fakt, opel kładzie całą instalacje
  24. jedz na kanał i popuść i jeszcze raz dokręć, może nic sie nie stanie
  25. sprawdz ciśnienie w kołach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.