Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. dark79 odpowiedział(a) na MaLyY temat w Nadwozie i Wnętrze
    ta krateczka jest poto, ja się niemyle, żeby klimatronic sprawdzał sobie temp w autku, na końcu wężyka jest mały wentylatorek i zasysa powietrze na czujnik. takie moje przemyślenia :mrgreen: :mrgreen:
  2. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    przy silniku 1Z i orginalnym tłumiku napewno wychodzi jedna i rozdwaja się na dwie, ale tak jak mówie 1Z
  3. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kontrolka świec żarowych była zaadoptowana jako check i moze to oznaczać wiele błędów,podepnij sie pod vagai zobaczysz
  4. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    myśle że masz orginał, ja mam 1Z i mam podobnie,czyli z końcowego tłumika wychodzi jedna rura a potem rozdwaja się na dwa
  5. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    niepamiętam czy trzeba wyciągnąć radio, ale tą ramke wokół radia,włączików i panela trzeba sciągnąć, siedzi ona na zatrzaskach wiec powinna zejść , a pod nią zobaczysz że panel siedzi na dwóch śrubach które wykręcisz za pomocą imbusa, nr nie pamiętam i panel powinien wyjść, jak by ramka nie chciała to musisz zobaczyć czy nie trzeba wyciągnąć radia i coś tam odkręcić
  6. dark79 odpowiedział(a) na alfuta temat w Elektryka i Oświetlenie
    ja kabelek pożyczyłem od kumpla ale zamierzam coś sam sobie złożyć, a vaga moge ci podesłać na maila jak chcesz
  7. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tylko 3 :roll: u Ojca w B4 Avant weszło jakieś ok 75 litrów ON za pomocą tego brzdąca ( chodzi mi oczywiście o cały zbiornik )
  8. dark79 odpowiedział(a) na alfuta temat w Elektryka i Oświetlenie
    a próbowałeś jakimś starszym vagiem,np 3011, u mnie też nie chodził vag5......coś tam, zapodałem strszy i nie ma problemu
  9. pasują prawie idealnie, ale co do grania, jak zamontujesz to zobaczysz że głośniki są skierowane tak że cały dzwięk idze pod nogi, trzeba by było je troche reznąć , bo jest z czego , i głośniki skierowć w drugą strone, z resztą sam zobaczysz o co mi chodzi
  10. a możę wtyczka jakaś jest nie podłączona i silnik szaleje, posprawdzaj wszyskie wtyczki wkoło silnka, przepływka, N75, EGR?????? poprosty sie przypacz czy nic nie wisi lużne
  11. mam identyczne, ale jestem średnio zadowolony
  12. jechałem jako pasarzer w WRX STI pierwsej generacji tylko 290 kucyków :mrgreen: a naprawde i tak lepiej niż w małym pasarzerskim odrzutowcu :mrgreen:
  13. ale jaśniej jak nie masz włączonych świateł a ciemniej kiedy włączysz ????
  14. tylko vagiem, autka po połowie 98 mogą z deski
  15. a oprócz spadku mocy coś jescze sie dzieje,np kocenie, cięższy rozruch, jakieś szarpania ??
  16. dark79 odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    ładne autko, widze że Alpinka wpięta, a co z orginalnym radyjkiem, odłączone??
  17. norma, mi też podobnie wciąga na 10tkm :smile:
  18. a co sie takiego stało że to był błąd ??
  19. jako debiut powinieneś wybrać dział NEWBIE
  20. ja mam panele na drzwiach i nie są takie złe, montaż zają mi ok 3 godz. troche trzeba wyciąć ale nie ma dużo roboty, ale z pierścieniami nie bawiłem się, ciekawe jak to wygląda
  21. co do śruby mocującej wahacze w zwrotnicy to jej nie wymieniałem, włożyłem starą i jak narazie nie ma problemu, a co do śrub mocujących to one sa z nakrętką samokontrującą wiec klej raczej jest niepotrzebny, ale jak masz ochote to czemu nie
  22. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u mnie tylko błyśnie i od razu gaśnie
  23. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    anie mrygnie Ci przez chwile po przekręceniu kluczyka???? jak jest powyżej chyba 5 stopni to juz się niepowinna zapalać
  24. dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen: potwierdzam :mrgreen: :mrgreen:
  25. ale że jak, taki olej z butelki do baku i smiga, ja sam jeżdze na OR znaczy się paliwie Bio(nie wiem czy to samo) i nie ma żadngo problemu, ładnie plackami z tyłu zapodaje :mrgreen: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.