Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. dobrze lecisz z koksem
  2. moim zdaniem B5 w czarnym macie bedzie bardzo słabo wyglądało, ale ogólnie mi się auta w czarnym macie nie podobają, jeszcze jak ktoś zrobi dobre zdjęcie to jeszcze jakoś czasem ujdzie, ale na żywca to niet
  3. :thumbup1:
  4. Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink: witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław Wrzuć wykres http://s14.postimg.org/qjpvzqu31/IMAG0507.jpg to wrzuciłeś wykres...
  5. zamieniłeś ori grill z Esy na na tą podjebke
  6. czym malowales odbłyśnik długich? Wrzuć jakieś zdjęcie na włączonych światłach na pomalowanym odbłyśniku
  7. radimm odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładnie autko się prezentuje Mi się dokładka podoba Jedynie dziw, że gwint zamontowałeś, a wogóle nie wykorzystujesz jego możłiwości ściągnij ją niżej, do zimy jeszcze daleko
  8. po pomalowaniu lusterek i znaczka zrobiło sie DISCO
  9. pierwiej sort teraz pompa, turbo, wtryski, fmic + dolot i na korekte
  10. za***iście
  11. jest zdecydowanie lepiej skróciłbym te koncówy z tyłu, żeby mniej wystawały
  12. radimm odpowiedział(a) na beefrezer temat w 1.9TDI
    a może auto Twojego Kolegi jest po czipsie i obaj o tym nie wiecie
  13. jeśli chodzi o Kraków, tak jak masz w danych o sobie, to podbij do Daniela Poznańskiego z TTC, dobrze ogarnia temat
  14. prawie, jakbym mojego od przodu widział
  15. dużo wygodniejsze te Ricardo w porównianiu do zwykłych kubłów? Wyglądają za***iście
  16. radimm odpowiedział(a) na Ozi19 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    coś czuję, że tu będzie tu dobrze zmodzona fura
  17. ? dekle zawsze były wszystkie polerkę? nie wiem o które felgi chodzi, ale podejrzewam że piszesz o 17' z A8, jeśli tak to sprzedałem je ostatniej zimy
  18. tak, mnie widziałeś pozdrawiam
  19. pozdro MakiGS powodzenia z tym motorem
  20. hehe mówiłem właśnie Żonie - Kochanie musimy kupic ten zderzak, bo jak zbóje z forum wypatrzą to od razu pójdzie w piz*u , a jak teraz nie kupie to i tak później taki kupie za x3 tyle, więc wybieraj
  21. całokształt bardzo mi się podoba
  22. ringi, osadzenie i długośc anetny CB - na nie reszta na tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.