Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No kolor super ale i robota również ? btw nie ma to jak spokojny urlop przy aucie ?
  2. Pany jaki kod ma podgrzewana przednia szyba ?
  3. Norbas odpowiedział(a) na mareczek0987 temat w 1.9TDI
    Może się częściej wypalać
  4. W aso mało kto wymienia rozrząd w 3.0... Ogólnie ślizgi są z takiego materiału, że tak czy siak po jakimś czasie się zużyją, łańcuch również się wyciąga to samo w moto... całe zycie nie przejedzie na jednym... jednym zacznie się odzywać przy 200 innym po 300... im częściej i lepszy olej wymieniasz tym lepiej. Każdy do tematu wymiany łańcuchów podchodzi innaczej... jeden wymieni dwa a drugi wyciągnie auto na stół i wymieni wsszystkie aby już potem to tego nie zaglądać I zdaża się w 3.0, że rozrząd przeskakuje ale to już osoba użytkująca musi trochę na grzechotniku pojezdzic Pomimo tego i innych spraw w tym silniku i tak według mnie jest bardzo fajny nie ma silników, które się nie psują i nie nie kosztują sporo w naprawach prosty 1.9tdi też może się wysrać i pociągnąć po kieszeni Kupując 3.0 ludzie muszą się liczyć z większymi kosztami utrzymania i tyle. Niedługo 3.0 bedzie niestety opisywane jak 2.5, które jest słabo zbudowane i obsługa kosztuje majątek. B.T.W Bardzo fajne moto miałes, szczególnie fajerek mega, sam choruję na takiego. Pozatym graty córeczki ?
  5. Norbas odpowiedział(a) na mareczek0987 temat w 1.9TDI
    Może puscic od zewnątrz... może zrobić nawet dwa Co do wyciągnięcia depa to troszkę trzeba się nagimnastykować i pomęczyć Podnośnik wskazany, do tego trzeba półoś poluzować od strony skrzyni/ osłone przegubu wewnętrznego, tłumik drgań rury wydechowej, czujniki, przewody cisnienia spalin, klamra łącząca i 3 nakrętki przy turbo. Jak będziesz robił to sam i nie masz pistoletu indukcyjnego to nie rozłaczaj rury z siateczką, która łączy się z depem 3-a śrubami bo zerwiesz gwint na depie. Wtedy trzeba rozwiercać szpiki, nagrzac porządnie i wybić....
  6. JAk był dokładany/ czy po wyjsciu z fabryki ?
  7. Zmiany... Lubie to zobaczymy czy choroba ustąpi i obejdzie się bez modzenia...
  8. Norbas odpowiedział(a) na mareczek0987 temat w 1.9TDI
    Ściągaj i spawaj. Spaw ori jest od srodka i tak słaby, że przy wypalaniu depa temp. , która tam panuje jest tak wysoka, żę po jakimś czasie gdzieś puszcza. Im szybciej ogarniesz tym mniej problemów ... jak spaw pusci spaw to auto bedzie wypalało depa co chwile bo czujnik różnicy ciśnieni będzie podawał błędne dane niech Ci zrobią ładny porządny spaw od zewnetrznej strony flanszy. Tyle, że z wyczuciem bo jak zrobią za gruby spaw to nakrętki nie będą dochodzić do końca
  9. W przedlifcie od 2005 był tez pakowany s-tronic DQ250 z mokrym sprzęgłem i 6-a biegami. Silniki 1.9tdi i 2.0 tdi na bank je miały Jak masz KCU na wlepce to tak jest
  10. Ori to kant d... mogli użyć mocniejszy diod. W nocy minimalnie widać na klamce ze coś się swieci w b7 prawie w ogóle tego nie widać
  11. Wychodziło w pakiecie światło z kodem qq1 jak masz qq0 to nie masz klamek, podświetlenia w nogach, drzwiach, dwóch diod w łapce, w daszkach, podświetlenia wizytowniki i kubka no i brak oświetlenia pokręteł nawiewu
  12. Poprawa serii czyli zmiana ulepszona wersja podswietlanych klamek Ori 50/50 mod:
  13. Graty fury niechaj się sprawuje jak należy. Kolorek fajny dla mnie jeden lepszy w b7. Zmieniaj olej w tipie i odrazu wymień w dyfrze według mnie konwerter w tipie zabiera z 20km. Różnica po między manualem a automatem jest wiec można by pomyśleć nad programem powodzenia
  14. Dzisiaj szybka wymiana zamka pasażera bo sobie leciał w kuliki. Dodatkowo wleciały ledy w DRL ? jebance tak świeciły ze trzeba było ściemnić i to sporo ? zapomniałbym jeszcze sprawdzanie co się dzieje za nadkolami.... no cóż przez 12 lat nazbierało się z ponad 2 kilo mokrego piaseczku ?? jak będzie jakiś wolniejszy weekend to trzeba będzie pościągać koła i zrobić jak należy
  15. Od czego ta glowica? Masz kopyta do niej co trzymają wałek ?
  16. No i pięknie Ja bym jeszcze tam widział grill na czarno plus nakładki lusterek, rownież na czarno
  17. Hej, BPW ma napęd na koła zębate czy łańcuch ? Ponadto mysle nad autem, w którem sprzedajacy mowi, ze "ołówek" został wymieniony... warto ? Oczywiscie po zakupie pompa do regeneracji ale zanim dojadę muszę zrobić 500km silnik nakulane 160kkm. Pozdrówki
  18. PS: koles chyba ma cisnienie ze sprzedażą bo cena spada w szybkim tempie ...
  19. I tak jest lepiej jak w Dani...
  20. No pięknie to wyszło, brawo sam to skladałes ? Sporo Cię wyszła ta zmiana ?
  21. Dlatego mi wpadło w oko
  22. Po głowie chodzi sporo pomysłów... może nowsze a4 ? Sam jeszcze nie wiem... przeglądam ogłoszenia ale nic ciekawego na razie nie widzę ?
  23. No to co... przygoda z moim B7 zakończona. Auto rozebrane z grubszych gratów i poszło do nowego, mam nadzieje jeszcze lepszego opiekuna. Ręka zadrżała przy podpisaniu umowy i przykro się patrzyło na odjeżdżające auto. Cóz, takie życie i idziemy dalej. Pozdrowki
  24. Technologia jak i ulepszenia dotyczące oleju nie zmieniła się od xx lat... natomiast sprzedaż i „podkradanie” klienta pnie sie do góry ile się da do tego dochodzą ekolodzy. Oleje tracą wartości powyżej 7kkm ... temperatura etc. robi swoje i żaden olej nie będzie miał takich samych parametrów smarnych przy 10, 15 czy 30kkm... ekologia nakazuje wymieniać olej co 30 bo zmniejsza się stopień utylizacji danego produktu. Koncernom to na rękę bo powyżej 100kkm zazwyczaj maja auta pogwarancyjne na których się zarabia. Tym co się nie uda przejechać 100kkm mówi się trudno ale mimo wszystko w jakiejs części maja to wliczone w koszta. Można powiedzieć, ze ekolodzy i koncerny motoryzacyjne przybijają sobie piątki od czasu kiedy zaczela wchodzić era wymiany oleju co 15/30kkm. Jak się nie mylę w ciężarówkach są jeszcze większe interwały Silnik nowy jak i po remoncie potrzebuje nowej oliwy po dłuższej chwili aby go „opłukać” Każdy z nas sam zadecyduje kiedy chce wymienić olej Kiedys na materiałoznawstwie rozmawialiśmy z dr. który mówił, ze bez problemu można stworzyć silnik doskonały w przyziemnych pieniądzach... ale po co? Kto na tym się dorobi... zreszta stare motory mercedesa czy nawet audi raczej przez przypadek tego dokonały a potem miały kryzys serwisowy Post pokojowy bez spinki Ps. Kosmita graty fury. Kolor moim zdaniem czysta dziesiątka. Bezawaryjnosci ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.