Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[ALL B5] Ukręcona śruba w kole
sposob zdecydowanie mniej skomplikowany, mniej inwazyjny i duzo łatwiejszy do przeprowadzenia... ja jak juz nawet mialbym spawac to bym przyspawal ciensza srube bez zdejmowania tarczy... bo jak mozna zalatwic spwawarke to mozna zalatwic TIGa i srobic precyzyjny spaw ;] ale dobrze ze sie udało
-
[ALL B6] Nie otwiera się dach (cabrio)
najpierw sprawdz VAGiem , moze pokaze Ci jaki element nie wywiązuje sie ze swojej funkcji...
-
[ALL B7] Z jakiego materiału są wykonane podłużnice ?
ze stali, niby czemu maja byc z alu? to nie A8.... i nie pytaj skad wiemy hehehe
-
Strefa Śmiechu
jak w mobile.de wybierzesz model a4 allroad to masz ponad 300 wynikow . polecam lekture jezeli to takie zabawne :D:D:D:D http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&scopeId=C&lang=pl&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=33&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuel=&ambitCountry=&zipcode= nawet jest S4 w 150konnym automacie i do tego allroad ;] ;] http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=115751311&__lp=17&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=33&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=1
-
[B6 ALT] Auto samo hamuje
ale jak sprawdziłeś zaciski>??? ja bym zrobił tak, na podnosniku zakrecil kolem zobaczyl jaki jest opor. potem srubokretem podwazyl klocki - tak zeby zacisk "puscil tarcze" - moze sie udac bez zdejmowania kola jak masz azurowe alusy... i potem bez naciskania hamulca zakrecil znowu. jak stawia opor to tak jak ktos mowil łożysko, lub cos po prostu ociera w piascie.. jak pusci to znaczy zacisk. czyli zapieczone tloczki... czy ktos to rozbierał? tłoczki może wystarczy dobrze wyczyscic, i poprawic pasta polerska, a moze zastosowac zestaw naprawczy..
-
[B6 AVF] Problem z hamulcami
poziom plynu hamulcowego sprawdzałes?
-
[ALL B7] Wyskakuje mi tryb awaryjny skrzyni biegów
tak, ale nie w tym modelu nawet jak juz wystepuje w audi to sie nazywa S-tronic ;] no chyba ze w a3 bo tam jest caly naped z golfiny.. tak czy inaczej kolego masz skrzynie multitronic , działająca zupelnie inaczej niz dsg . wpisz w szukaj'ke multitronic to Ci sie duzo rozjasni..
-
[ALL B5] Trzeba mocno deptać aby zahamować (naprawdę mocno)
Twardy to na 90% problem ze wspomaganiem. sprawdz czy podcisnienie dociera do serwa hamulca. mozliwe ze przewod jest gdzies lączony (mi sie rozlaczyl jak zakladalem akumulator i mialem identczyny objaw). sprawdz polaczenia i szczelnosc. jezeli podcisnienie jest a wspomagania nie ma to padlo serwo - zapewne membrana. jezeli podcisnienia nie ma to posprawdzaj przewod a potem niestety pompe vacu....
-
[B5 AEB] Szarpanie tiptronika
a nie zauwazyles ze cytowałem Oskaro? i to do niego było pytanie?
-
[B5 AEB] Szarpanie tiptronika
widze ze masz b6 , nie jestem zadnym specem od skrzyn wiec oswiec mnie ( i nas wszystkich bo na forum nei znalazlem zadnego info na temat) prosze w jaki sposob przeprowadza sie tą adaptacje??
-
[ALL] O co chodzi z blokowaniem aut osobowych przez TIRy na autostradzie?
a dla mnie to bzdura. w niektorych krajach jest nawet przepis mowiacy ze nalezy lewym pasem dojechac do konca i tam wjzezdzac na "zamek blyskawiczny" czyli na przemian. to jest najszybsze rozladowanie i najkrotszy korek. takie blokowanie u nas wynika cyba z tego ze nie wiedziec czemu wiekszosc kierowcow wpada od razu na pas ktory jedzie, dajac pole do popisu cwaniakom ktorzy dojezdzaja do konca i wpychaja sie na chama przed samym zwezeniem. gdyby wszyscy dojezzdzajacy do kora rownomiernie zapelniali pasy , nie byloby tego problemu. o ile taka jazda na autostradzie nie robi wiekszej roznicy o tyle w miescie powoduje to bezsensowne wydluzenie korka i czesto blokowanie poprzedniego skrzyzowania, albo i dwoch. czego moznaby uniknac gdyby ludzie zachowali zdrowy rozsadek i odrobine kultury...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cicho dzieci!!! juz po dobranocce!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nadrabiam;] dobrze ze ja nie mam poczucia humoru wogle to przynajmniej nie musze sie zastanawiac z kogo moge zartowac
-
[ALL B7] Automatyczne skrzynie biegów - kilka pytań
warto. :> w b7 nie ma dsg - dopiero w b8 wystepuje Stronic . Tip od multi na zdjeciu bedzie ciezko odróznić, musisz posledzic w jakich silnikach jakie montowano. odróznisz wsiadajac do auta i przelaczjaac skrzynie w tryb recznej zmiany. TIP bedzie mial 5 lub 6 przlozen. multi 7 - chyba kazda w b7 ma juz 7 ?right? roznice sa dokladnie takie jak opisales. bezstopniowa skrzynia ma lepsze osiagi i mniejsze spalanie nawet niz manual. wada dla mnie to troche skuterowa jazda na stalych obrotach i brak wersji Quattro - to wlasciwie przekresla dla mnie Multi. TIP jak to TIP, dobre, raczej neizawodne skrzynie. moja 6biegowa w trasie sprawdza sie w 100%... moja rada- jak lubisz dynamicznie wyrpzedzac to zakup auto ze 20% mocniejsze niz gdybys brał manual. dla mnie automat pasuje tylko do silnika z duzym momentem dostepnym od niskich obrotow. jezdze jeszcze dwoma automatami w benzynie i to troche masakra jak trzeba krecic wysokie obroty i przy kazdym wyrpzedzaniu redukuje o dwa biegi...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przejezdzalem o 20 koło matarni wracjąc z WAWY ale skoro spot był na 18 nie skrecałem nawet...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja wybywam do warszawki jutro wiec .. d.upa - jak mawiaja prosći ludzie ;];];] jak co to VAGa moge gdzies zostawic - to nikt nie zauwazy ze mnie nie ma :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trzeba zabrać kanapki i zrobic przerwę na sikanie;];]
-
[B5 AKN] Problem z tiptronikiem
nie wierze ze praca ukladu wtryskowego moze miec wplyw na prace skrzyni na POSTOJU W CZASIE PRZEŁĄCZANIA biegów... w czasie jazdy to faktycznie, ale jezeli nie powoduje to wzrostu obrotow biegu jałowego to nie moze miec wplywu na szarpanie ... pojechałbym do kogos kto sie zna na automatach a nie tylko na czytaniu błedów z VASa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli jak zjade jak zawsze o 21 to sobie sam postoje ;];]
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
nie nie MOŻESZ ... MUSISZ!!! olej wymienia sie co 60tys, a autoswiat to sie nadaje do poczytania w kibelku, a takie tabelki to do... :gwizdanie: no dobra bo sie rozpedze.. w kazdym razie koniecznie wymien oliwe w automacie...
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
widzialem taki wynalazek w 3miescie... nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. b6 jest sliczna, b7 tym bardziej, na cholere psuc udane samochody łączac je ze soba . oszukasz kogos ze masz nowszy model? porazka.
-
[ALL B7] Wymiana sterownika silnika B7 2005rok
kupiles auto nie sprawdzajac czy auto odpala ani czy wogle jezdzi? a wracajac do pytania. co to znaczy "nie odpala" , nie kreci? kreci ale nie łapie? wyswetla sie cos? podpinales VAGa? jakies kodowanie? błedy? immobilajzer widzi kluczyk? itp itd...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zatankowali na neste za 50 i sie chwali ze pełno;] ja tez mialem pelno, do tego Tiptronic do poki sie nie rozgrzeje to dziala w trybie zimnym - działa wolniej :P a tak serio to idzie tak samo, tez sie zdziwilem bo myslelem ze dostane przy starcie z rolki - no bo na rondzie to chyba nie mieliscie szans tak przejechac jak ja ;] ;] TIPtronic i Q na bank pochłania te 17koni różnicy... ale juz niedlugo:) bedzie program to wystartujemy zobaczyc jaka bedzie roznica;] ale musze hamulce sobie sprawdzic bo chyba nie przewidzieli w audi hamowania z 240 do 110 ;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fpisdu, przez te wyscigi z Jaca autem spaliłem se hamulce chyba... az dudni.. :gwizdanie: Tomek- bylo ciut ponad 240 na blacie... ale jakiś ułom na lewym pasie zakończył taką fajną zabawe;] no i koniecznie musze odwiedzić Rogala... to sie porowna czy bedize cos lepiej ;] :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Zgasł podczas jazdy, nie kręcił rozrusznikiem po zacholowaniu do garażu odpalił
jak nie mial sily przekrecic rozrusznik to pierwsza mysl - przytarty silnik... potem ostygl to odpalil. ale obym sie mylil...