Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na Fenix90 temat w Audi A4 B6/B7
    Moze to naklejka niefabrycznego alarmu... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Do plywaka w zbiorniku zagladales??? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Ale przy takuej kknfiguracji zauwaz gdzie masz dlugie:-)
  4. Ja miałem tylko kilka dni tak ustawiony ( na 51%). Dużo osób mrugało mi tak jakbym jechał na długich i wróciłem do poprzedniej konfiguracji.
  5. Onkel odpowiedział(a) na KiVi.Ck temat w 2.7TDI
    Masz wlepke w bagażniku? Tam znajdziesz dokładne oznaczenie silnika jaki był zamontowany. Wiele może pomóc też rozkodowanie VIN.
  6. A w dziale Warsztat - Sam naprawiam masz opis jak samemu dołożyć taką manetke za nieduże pieniądze.
  7. Witam. Nie mogę sam nic wymyślić więc może ktoś podrzuci dobry pomysł gdzie można zamontować włącznik DRL. Oczywiście, żeby nie było łatwo. Nie mam bixenonu czyli jest ręczna regulacja świateł ale za to mam ori CLH. Więc obok włącznika nie mam gdzie dołożyć włącznika (chyba, że o czymś nie wiem) a chciałbym go mieć żeby podłączyć moduł DRL. Mam taki włącznik jak na foto, więc nie mam jak do niego dołożyć DRL :/
  8. Napisz do domina on robił montaż mat grzania to może dysponuje schematem.
  9. Doloz lepiej troche i kup ten co chlopaki wyzej polecaja. Bedziesz zadowolny i nie bedzie problemow
  10. Nie łatwiej napisać o co chodzi? Wtedy osoby z DRL odpowiedzą Ci w wątku albo na PW.
  11. Pod fotelem jest chyba tylko od czujnika zapięcia pasów?
  12. Najgorzej jak ktos w b7 ma clh i reczna regulacje zasiegu swiatel. Wtedy nie ma gdzie zamontowac wylacznika DRL :-/ W b7 mozna zakodowac zeby oryginalnie zapalaly sie swiatla dlugie jak z tym modulem. Szkopul jest taki ze da sie zmniejszyc napiecie tylko do 51%. Jakis czas mialem tak ustawione ale niekiedy mi mrugali i wrocilem do poprzedniego stanu.
  13. Brakujące piny, które trzeba dołożyć do kostki B mogę kupić gdzieś na allegro czy tylko ASO??
  14. Ja mam wszystkie canal +, do tego HBO na 7 miesięcy + muliroom i płacę 66 zł (multi jeszcze na starej zasadzie). Teraz drugą umowę przedłużałem i ten pakiet co jest na stronie za 59,99 mam za 30 zł. Więc jest dobrze.
  15. Sciagnij polke co masz nad nogami kierowcy i tam zobaczysz modul MCE piny masz opisane w podwieszonych watkach
  16. Pozdrowienia dla czarnej a4 kombi tabice KR.... widziane w Chłapowie 06.08.2014 Miodzio to chyba Twoją widziałem. Do kiedy jesteś?
  17. Wejdź na spoty śląskie i napisz do chłopaków
  18. Napisz do kolegi cwiara
  19. Podepnij kompa. Może któryś czujnik temp. zawodzi.
  20. A jakbym mial wybierac miedzy dodo a finish kare? I czy oba mozna polozyc na cleaner achillesa? Przypomne tylko ze to do srebrnego auta
  21. Długo męczyłem się w b6 z odpowietrzeniem abs-u. Vagiem nie mogłem ogarnąć bo też wyskakiwał błąd. Jedyne co można zrobić to ręczne odpowietrzenie. Zadzwońcie do Deva on wam wytłumaczy. Choć u mnie okazało się, że gdzieś na pompie się zapowietrzał. Kupiłem nową i po problemie.
  22. Po konsultacjach z Griffem kupilem cleaner achiller pro, recznik mf do tego aplikatory i glinke. Potrzebuje teraz do jasnego koloru dobrac wosk. Moze byc np. Dodo juice ale jest wiele odmian i nie wiem ktory bedzie dobry...
  23. Onkel opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam. W weekend planuje zapobiegawczo spojrzeć do EGR-a i go wyczyścić. W związku z tym, wymienię uszczelki tylko poprosił bym o numery żebym mógł zamówić w ASO. Patrzyłem w ETCE ale pokazuje tylko jedną więc pewnie źle patrze
  24. W dziale warsztat masz opisane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.