Treść opublikowana przez Onkel
-
Alarm fabryczny
Moze to naklejka niefabrycznego alarmu... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Awaria dystansu km na zbiorniku
Do plywaka w zbiorniku zagladales??? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Ale przy takuej kknfiguracji zauwaz gdzie masz dlugie:-)
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Ja miałem tylko kilka dni tak ustawiony ( na 51%). Dużo osób mrugało mi tak jakbym jechał na długich i wróciłem do poprzedniej konfiguracji.
-
Przekładka Silnika
Masz wlepke w bagażniku? Tam znajdziesz dokładne oznaczenie silnika jaki był zamontowany. Wiele może pomóc też rozkodowanie VIN.
-
A4 B6 Brak FIS/komputera?
A w dziale Warsztat - Sam naprawiam masz opis jak samemu dołożyć taką manetke za nieduże pieniądze.
-
Gdzie zamontować włącznik DRL
Witam. Nie mogę sam nic wymyślić więc może ktoś podrzuci dobry pomysł gdzie można zamontować włącznik DRL. Oczywiście, żeby nie było łatwo. Nie mam bixenonu czyli jest ręczna regulacja świateł ale za to mam ori CLH. Więc obok włącznika nie mam gdzie dołożyć włącznika (chyba, że o czymś nie wiem) a chciałbym go mieć żeby podłączyć moduł DRL. Mam taki włącznik jak na foto, więc nie mam jak do niego dołożyć DRL :/
-
fotele z b6 do b7 schemat ?
Napisz do domina on robił montaż mat grzania to może dysponuje schematem.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Doloz lepiej troche i kup ten co chlopaki wyzej polecaja. Bedziesz zadowolny i nie bedzie problemow
-
Prośba do posiadaczy B7 z oryginalnymi światłami DRL
Nie łatwiej napisać o co chodzi? Wtedy osoby z DRL odpowiedzą Ci w wątku albo na PW.
-
Kontrolka poduszki i błąd 1218
Pod fotelem jest chyba tylko od czujnika zapięcia pasów?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Najgorzej jak ktos w b7 ma clh i reczna regulacje zasiegu swiatel. Wtedy nie ma gdzie zamontowac wylacznika DRL :-/ W b7 mozna zakodowac zeby oryginalnie zapalaly sie swiatla dlugie jak z tym modulem. Szkopul jest taki ze da sie zmniejszyc napiecie tylko do 51%. Jakis czas mialem tak ustawione ale niekiedy mi mrugali i wrocilem do poprzedniego stanu.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Brakujące piny, które trzeba dołożyć do kostki B mogę kupić gdzieś na allegro czy tylko ASO??
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja mam wszystkie canal +, do tego HBO na 7 miesięcy + muliroom i płacę 66 zł (multi jeszcze na starej zasadzie). Teraz drugą umowę przedłużałem i ten pakiet co jest na stronie za 59,99 mam za 30 zł. Więc jest dobrze.
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Sciagnij polke co masz nad nogami kierowcy i tam zobaczysz modul MCE piny masz opisane w podwieszonych watkach
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla czarnej a4 kombi tabice KR.... widziane w Chłapowie 06.08.2014 Miodzio to chyba Twoją widziałem. Do kiedy jesteś?
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
Nic nie ma...
-
Prośba O Pomoc Vag, Airbag
Wejdź na spoty śląskie i napisz do chłopaków
-
Potrzebny Fachman Który Wgra Mi Wsad Licznika
Napisz do kolegi cwiara
-
[Amb] Wentylator Nie Chodzi Bez Odpalonego Silnika
Podepnij kompa. Może któryś czujnik temp. zawodzi.
-
Jaki wosk ? od A do Z
A jakbym mial wybierac miedzy dodo a finish kare? I czy oba mozna polozyc na cleaner achillesa? Przypomne tylko ze to do srebrnego auta
-
odpowietrzanie pompy abs
Długo męczyłem się w b6 z odpowietrzeniem abs-u. Vagiem nie mogłem ogarnąć bo też wyskakiwał błąd. Jedyne co można zrobić to ręczne odpowietrzenie. Zadzwońcie do Deva on wam wytłumaczy. Choć u mnie okazało się, że gdzieś na pompie się zapowietrzał. Kupiłem nową i po problemie.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Po konsultacjach z Griffem kupilem cleaner achiller pro, recznik mf do tego aplikatory i glinke. Potrzebuje teraz do jasnego koloru dobrac wosk. Moze byc np. Dodo juice ale jest wiele odmian i nie wiem ktory bedzie dobry...
-
Numer uszczeleki EGR
Witam. W weekend planuje zapobiegawczo spojrzeć do EGR-a i go wyczyścić. W związku z tym, wymienię uszczelki tylko poprosił bym o numery żebym mógł zamówić w ASO. Patrzyłem w ETCE ale pokazuje tylko jedną więc pewnie źle patrze
-
jak naprawic zamek schowka
W dziale warsztat masz opisane