Treść opublikowana przez slepy
-
Lampy przednie do B5 1995r
no ja bym polecał depo, co prawda nie jest to ori, ale sa w miare dobrej jakosci i przystepnej cenie, no i idzie kupic takie na wzor ori:)
-
przednie lampy gdzie kupic najtaniej ???
tez sie nad takimi zastanawialem, tylko bialymi, choc te tez nie wygladaja zle, ale polecam allegro, z tego co sie rozgladalem za takimi lampami to jest w miare najtaniej :th:
-
[B5 AFN] --EMBLEMATY-- Jak Je Porządnie Przyczepić ?
dobra tasma 3M i nie bedzie problemu, tylko odpowiednia szerokosc dobrac, a kupujac na a....o.pl znaczki powinny miec juz tasme, raczej
-
[B5 AFN] Lampy przód na prezent. Jakie wybrać?
ja tez mialem takie plany by zalozyc ringi fk automotiv, i jest bez roboty, ale niestety wszystkie przewidziane na a4 fundusze sie skonczyly, no i pozostaje czekac na jakis przyplyw ale polecam ringi FK, chociaz te poliftingowe tez sa niczego sobie:)
-
[B5 ADR] kompletuje Audio do mojej niuni:) proszę o Porady:)
Ja bym oparł wszystko na sprzecie Sony RADIO SONY MEX-1GP 799zł PRZÓD SONY XS-HT170SN - 16,5cm srednicy 379zł WZMAK SONY XM-SD14X 400zł SUB SONY XS-L154P5B 1500W 300zł + jakaś skrzynia no ale jak piszesz ze masz wiecej kasy to mozesz sobie jakis mocnijszy wzmak zafundować :th:
-
[B5 ADR] Podłużny kierunkowskaz w błotnik :)
jak masz jakiegos znajomego blacharza, to mogl by Ci przygotowac miejsca pod takie kierunki, ale czy ja wiem czy to sie opłaci, osobiscie to tylko wymienic na biały i jest :th:
-
Rejestracja - klapa bagażnika wersja amerykańska
racja bez problemowo zalatwisz tak tablice, i bedzie o wiele lepiej wygladac widzailem juz pare takich bryczek i czlkiem calkiem sie to prezentuje :th:
-
[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp
bardzo dobry pomysl, tez o nich myslalem ale bardziej podobaja mi sie zespolone z kierunkiem:) tylko ze przerabiac blotnik trzeba, ale narazie i tak cala kase zeżarły mi bieżace wydatki, i nie zanosi sie na poprawe budżetu, takze póki co pozostaja lampy przedliftingowe, ale polecam jak najbardziej, bo robia ladna robote, odswiezaja wyglad auta:)))
-
angel eyes i przyciemnienie tylnich lamp
no lepiej dolozyc i kupic orginalnie przyciemnione, albo juz jakies LEDy zapodac, bo to masz pewne, a co do ringow, polecam lampy depo/FK daja w miare ładne światło a i ringi fajnie wygladaja
-
[B5 AFN] Problem z wyborem sprężyn.
no ja tez mysle ze 40mm spokojnie wystarczy, o wiele ładniej sie furka prezentuje:) takze polecam przód i tył o 40mm w dół :th:
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
a mi sie wlasnie podoba z ringami, i wlasnie mysle nad tymi DEPO http://moto.allegro.pl/item227091504_lampy_nowe_audi_a4_99_00_chrom_angel_eyes_.html, tylko bede cial blotniki, ale zespolone podobaja mi sie bardziej
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
o dzieki za opinie
-
[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
no dokladnie ja tez sie zastanawiam nad nizszymi sprezynami, nie wiem tylko czy nie kupie calego zawieszenia(amory+sprezyny) no i wlansnie o 4cm, lepiej sie jezdzi no i lepiej wyglada, szczegolnie przy wiekszych felgach, takze polecam rozwiazanie z 3 zdjecia :th:
-
[B5 1Z] Odwrócona 4 na tylniej klapie
ja to bym ten napis calkiem usunął, no moze tylko zostawil, widzialem juz pare takich i calkiem calkiem sie to prezentuje :th:
-
[B5 ADR] Co wybrać? Skrzynia czy głośniki na pułke?
porzadne 13 na przod, do tego porzadne wygluszenie drzwi, no i jakis sub do bagaznika na wzmaku, i tyle czego wiecej panowie potrzeba z 16 duzo roboty choc mooze efekt wymierny, nie wiem nie sprawdzalem, ale mysle ze jakis odseparowany zestaw 13 spokojnie daje rade
-
[B5 AFN] Radio, glosniki - jakie bo nie gra
radyjko jak najbardziej sluszne, zaopatrz sie tylko w jakis dobry sprzet na przod, montowanie glosnikow z tylu jest dla mnie nieporozumieniem, no ale jesli juz masz pocieta polke to je zostaw i dokup dobry sprzet na przód najlepiej Sony Xplod
-
[B5 ADR] montaz glosnikow w tylnych dzwiach-tapicerka bez maskownicy
tylko po co Ci te głośniki z tyłu, jak idziesz na koncert to stoisz tyłem do sceny??? zainwestuj w porządny przód i powinno byc ok
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
no mysle ze w 700-800 złotówkach byś się zmieścił :th:
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
ja bym polecal sprzet sony, slyszalem samego suba na wzmaku blaupunkta i przyjemnie to wymiatało, a jak wrzucisz na wzmaka xploda no to juz jest ja przynajmniej tak bede robil
-
[B6 AWX] Czarny sedan - Przyciemniać czy nie?
no jak najbardziej, byle by wszystkie, jak tylko tylnie to lepiej serie zostawić))
-
Opinie na temat lamp DEPO
mi się osobiście podobają te, http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=652 tyle ze przed liftem trzeba ciąć blache bo nie wchodzą, ale z tym nie ma duzo roboty poszukaj na forum był ten temat poruszany, no ewentualnie te http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=272, wchodzą bez przeróbek:)
-
Xenon do lamp firmy Sonar
tym lampą i tak już nic nie pomoże, może tylko allegro, i jakieś valeo kupic, ewentualnie FK albo DEPO:))) i wtedy sie w ksenon bawić
-
[B5 AFN] Lampy z B6
no raczej ze nie wejda, dużo przeróbek by trzabyło robić, lepiej zapodać te z II liftu, albo jakieś z ringami FK albo DEPO , ale broń Boże zakładać sonary, kompletny nie wypał
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Do sedana jeszcze takie ciekawe znalazłem-> http://moto.allegro.pl/item261048115_nowosc_audi_a4_94_01_diodowe_led_red_.html No te sa srednie bo ten plastik srebrny jest przykrecany, a nie wkladany na zatrzask i nie idzie go wymienic, a z tym srebrnym to raczej lipnie wyglada
-
[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4
no wszystko byloby ok tylko te szyby zrob cos z nimi, no i galeczka do wymiany, jakies ladne lampy przod i tyl, felga i bedzie super, oczywiscie wszystko pomalutku... ogolnie fajna :oklaski: