Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4 B5
    no ja bym polecał depo, co prawda nie jest to ori, ale sa w miare dobrej jakosci i przystepnej cenie, no i idzie kupic takie na wzor ori:)
  2. tez sie nad takimi zastanawialem, tylko bialymi, choc te tez nie wygladaja zle, ale polecam allegro, z tego co sie rozgladalem za takimi lampami to jest w miare najtaniej :th:
  3. dobra tasma 3M i nie bedzie problemu, tylko odpowiednia szerokosc dobrac, a kupujac na a....o.pl znaczki powinny miec juz tasme, raczej
  4. ja tez mialem takie plany by zalozyc ringi fk automotiv, i jest bez roboty, ale niestety wszystkie przewidziane na a4 fundusze sie skonczyly, no i pozostaje czekac na jakis przyplyw ale polecam ringi FK, chociaz te poliftingowe tez sa niczego sobie:)
  5. Ja bym oparł wszystko na sprzecie Sony RADIO SONY MEX-1GP 799zł PRZÓD SONY XS-HT170SN - 16,5cm srednicy 379zł WZMAK SONY XM-SD14X 400zł SUB SONY XS-L154P5B 1500W 300zł + jakaś skrzynia no ale jak piszesz ze masz wiecej kasy to mozesz sobie jakis mocnijszy wzmak zafundować :th:
  6. jak masz jakiegos znajomego blacharza, to mogl by Ci przygotowac miejsca pod takie kierunki, ale czy ja wiem czy to sie opłaci, osobiscie to tylko wymienic na biały i jest :th:
  7. racja bez problemowo zalatwisz tak tablice, i bedzie o wiele lepiej wygladac widzailem juz pare takich bryczek i czlkiem calkiem sie to prezentuje :th:
  8. bardzo dobry pomysl, tez o nich myslalem ale bardziej podobaja mi sie zespolone z kierunkiem:) tylko ze przerabiac blotnik trzeba, ale narazie i tak cala kase zeżarły mi bieżace wydatki, i nie zanosi sie na poprawe budżetu, takze póki co pozostaja lampy przedliftingowe, ale polecam jak najbardziej, bo robia ladna robote, odswiezaja wyglad auta:)))
  9. no lepiej dolozyc i kupic orginalnie przyciemnione, albo juz jakies LEDy zapodac, bo to masz pewne, a co do ringow, polecam lampy depo/FK daja w miare ładne światło a i ringi fajnie wygladaja
  10. no ja tez mysle ze 40mm spokojnie wystarczy, o wiele ładniej sie furka prezentuje:) takze polecam przód i tył o 40mm w dół :th:
  11. a mi sie wlasnie podoba z ringami, i wlasnie mysle nad tymi DEPO http://moto.allegro.pl/item227091504_lampy_nowe_audi_a4_99_00_chrom_angel_eyes_.html, tylko bede cial blotniki, ale zespolone podobaja mi sie bardziej
  12. o dzieki za opinie
  13. no dokladnie ja tez sie zastanawiam nad nizszymi sprezynami, nie wiem tylko czy nie kupie calego zawieszenia(amory+sprezyny) no i wlansnie o 4cm, lepiej sie jezdzi no i lepiej wyglada, szczegolnie przy wiekszych felgach, takze polecam rozwiazanie z 3 zdjecia :th:
  14. ja to bym ten napis calkiem usunął, no moze tylko zostawil, widzialem juz pare takich i calkiem calkiem sie to prezentuje :th:
  15. porzadne 13 na przod, do tego porzadne wygluszenie drzwi, no i jakis sub do bagaznika na wzmaku, i tyle czego wiecej panowie potrzeba z 16 duzo roboty choc mooze efekt wymierny, nie wiem nie sprawdzalem, ale mysle ze jakis odseparowany zestaw 13 spokojnie daje rade
  16. radyjko jak najbardziej sluszne, zaopatrz sie tylko w jakis dobry sprzet na przod, montowanie glosnikow z tylu jest dla mnie nieporozumieniem, no ale jesli juz masz pocieta polke to je zostaw i dokup dobry sprzet na przód najlepiej Sony Xplod
  17. tylko po co Ci te głośniki z tyłu, jak idziesz na koncert to stoisz tyłem do sceny??? zainwestuj w porządny przód i powinno byc ok
  18. no mysle ze w 700-800 złotówkach byś się zmieścił :th:
  19. ja bym polecal sprzet sony, slyszalem samego suba na wzmaku blaupunkta i przyjemnie to wymiatało, a jak wrzucisz na wzmaka xploda no to juz jest ja przynajmniej tak bede robil
  20. no jak najbardziej, byle by wszystkie, jak tylko tylnie to lepiej serie zostawić))
  21. mi się osobiście podobają te, http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=652 tyle ze przed liftem trzeba ciąć blache bo nie wchodzą, ale z tym nie ma duzo roboty poszukaj na forum był ten temat poruszany, no ewentualnie te http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=272, wchodzą bez przeróbek:)
  22. tym lampą i tak już nic nie pomoże, może tylko allegro, i jakieś valeo kupic, ewentualnie FK albo DEPO:))) i wtedy sie w ksenon bawić
  23. slepy odpowiedział(a) na yogi_sc temat w Audi A4 B5
    no raczej ze nie wejda, dużo przeróbek by trzabyło robić, lepiej zapodać te z II liftu, albo jakieś z ringami FK albo DEPO , ale broń Boże zakładać sonary, kompletny nie wypał
  24. Do sedana jeszcze takie ciekawe znalazłem-> http://moto.allegro.pl/item261048115_nowosc_audi_a4_94_01_diodowe_led_red_.html No te sa srednie bo ten plastik srebrny jest przykrecany, a nie wkladany na zatrzask i nie idzie go wymienic, a z tym srebrnym to raczej lipnie wyglada
  25. no wszystko byloby ok tylko te szyby zrob cos z nimi, no i galeczka do wymiany, jakies ladne lampy przod i tyl, felga i bedzie super, oczywiscie wszystko pomalutku... ogolnie fajna :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.