Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Zabalowała ! Bielsko-Biała - Sadistic.pl :grin:
  2. Siemian, graty wypasionego moda spoko to wygląda. Tylko czy nie za jasno? PS. W bagażniku zawsze burdel to tam na czerwono zrób :grin:
  3. Widać kolega spać nie może . Fajna czarnula Dodaj więcej fotek i napisz co masz w planach, chyba że już nic nie będziesz w niej grzebał (w co nie wierze ) Bezawaryjności.
  4. U mnie jak tak się działo to termostat był do wymiany
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak nie powinno być. raz wciśnięty powinien blokowac szyby aż do drugiego wciśnięcia
  6. Jak możesz to obróć zdjęcie bo na głowie stawać się nie chce
  7. Kurde to w takim razie źle byłem poinformowany Człowiek się uczy całe życie
  8. Lepiej kupić sprężyny -40 lub -45 H&R lub Weitec odpowiednie dla Twojego przedziału wagowego i będzie git.
  9. Po wymianie baterii w pilocie musisz go ponownie zakodować. A do tego potrzebny ktoś z Vagiem
  10. Panowie podpowie mi ktoś czy można już gdzieś w necie zamówić FIFA14 na Xbox360? ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- Już zamówiona
  11. z tego co pamiętam to byłeś jak narazie jedyną osobą która zjadła pizze szybciej niż ja, bardzo mnie przy tym zadziwiając Oj tam Oj tam. Tydzień nie jadłem Poza tym jak człowiek mojej postury mógłby to zrobić szybciej niż Ty?
  12. Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed:
  13. Kurde tak czytam i czytam i chyba jak będę chciał zmienić heble to nie u siemiana bo też mi będzie tak wątek spamował :polew: PS. Fajna furmanka
  14. Co niektórzy mówią, że 17 minimum, a na forum ktoś wcisnął 16, tylko nie pamiętam u kogo to widziałem
  15. Usterka nowy odcinek - Sadistic.pl
  16. A na mnie żona sie wydziera jak chcę wymienić żarówki w halogenach :grin: Najważniejsze że autko wróciło do formy i to wydaję mi się lepszej formy PS. Trzeba będzie na żywo sprawdzić czy rzeczywiście tak to cicho chodzi
  17. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobra kłócił się nie będę, ale takich bramek z udziałem zawodników niby na spalonym a nie uczestniczących w strzale na bramkę widziałem sporo i jakoś nikt nigdy spalonego nie odgwizdał.
  18. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Leżeć mógł, to nie było podanie tylko strzał na bramkę. Obrońca który wbiegał z lewej strony bramki podczas strzału był na równi z leżącym Mierzejewskim.
  19. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oj sędzia boczny dzisiaj odwalił ładną c**jnie, co nie zmienia faktu że nasi opadli z sił. Zwycięstwo się należało.
  20. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No, powiem że już dawno nie widziałem takiego kopania naszej Reprezentacji. Jak druga połowa będzie taka jak pierwsza to kto wie
  21. Artur White - Some Game (Original Mix) - YouTube
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie. Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne Nie wiem czemu wszyscy kojarzą gwint z mega twardym zawieszeniem, mój weitec jest bardziej komfortowy niż 1BE To trzeba będzie pomyśleć po zimie Tylko teraz jeszcze miałbym jeden problem bo musiałbym wszystko w dowód wbijać a do tego kupa papierów o tym zawieszeniu potrzeba. Jakieś certyfikaty i tym podobne pierdoły.
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie. Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- To czekam na zdjęcie na aucie
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.
  25. Ładna ta Twoja eSa Chociaż przy czerwonym kolorze więcej czarnych dodatków bym widział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.