Treść opublikowana przez shakal
-
Strefa Śmiechu
Zabalowała ! Bielsko-Biała - Sadistic.pl :grin:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian, graty wypasionego moda spoko to wygląda. Tylko czy nie za jasno? PS. W bagażniku zawsze burdel to tam na czerwono zrób :grin:
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
Widać kolega spać nie może . Fajna czarnula Dodaj więcej fotek i napisz co masz w planach, chyba że już nic nie będziesz w niej grzebał (w co nie wierze ) Bezawaryjności.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
U mnie jak tak się działo to termostat był do wymiany
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Jak możesz to obróć zdjęcie bo na głowie stawać się nie chce
-
Nie działa centralny zamek z pilota a4b7
Kurde to w takim razie źle byłem poinformowany Człowiek się uczy całe życie
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Lepiej kupić sprężyny -40 lub -45 H&R lub Weitec odpowiednie dla Twojego przedziału wagowego i będzie git.
-
Nie działa centralny zamek z pilota a4b7
Po wymianie baterii w pilocie musisz go ponownie zakodować. A do tego potrzebny ktoś z Vagiem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie podpowie mi ktoś czy można już gdzieś w necie zamówić FIFA14 na Xbox360? ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- Już zamówiona
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
z tego co pamiętam to byłeś jak narazie jedyną osobą która zjadła pizze szybciej niż ja, bardzo mnie przy tym zadziwiając Oj tam Oj tam. Tydzień nie jadłem Poza tym jak człowiek mojej postury mógłby to zrobić szybciej niż Ty?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Kurde tak czytam i czytam i chyba jak będę chciał zmienić heble to nie u siemiana bo też mi będzie tak wątek spamował :polew: PS. Fajna furmanka
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Co niektórzy mówią, że 17 minimum, a na forum ktoś wcisnął 16, tylko nie pamiętam u kogo to widziałem
-
Strefa Śmiechu
Usterka nowy odcinek - Sadistic.pl
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A na mnie żona sie wydziera jak chcę wymienić żarówki w halogenach :grin: Najważniejsze że autko wróciło do formy i to wydaję mi się lepszej formy PS. Trzeba będzie na żywo sprawdzić czy rzeczywiście tak to cicho chodzi
-
Piłka nożna
Dobra kłócił się nie będę, ale takich bramek z udziałem zawodników niby na spalonym a nie uczestniczących w strzale na bramkę widziałem sporo i jakoś nikt nigdy spalonego nie odgwizdał.
-
Piłka nożna
Leżeć mógł, to nie było podanie tylko strzał na bramkę. Obrońca który wbiegał z lewej strony bramki podczas strzału był na równi z leżącym Mierzejewskim.
-
Piłka nożna
Oj sędzia boczny dzisiaj odwalił ładną c**jnie, co nie zmienia faktu że nasi opadli z sił. Zwycięstwo się należało.
-
Piłka nożna
No, powiem że już dawno nie widziałem takiego kopania naszej Reprezentacji. Jak druga połowa będzie taka jak pierwsza to kto wie
-
Muzyka w naszych autkach
Artur White - Some Game (Original Mix) - YouTube
-
B7 Crew
Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie. Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne Nie wiem czemu wszyscy kojarzą gwint z mega twardym zawieszeniem, mój weitec jest bardziej komfortowy niż 1BE To trzeba będzie pomyśleć po zimie Tylko teraz jeszcze miałbym jeden problem bo musiałbym wszystko w dowód wbijać a do tego kupa papierów o tym zawieszeniu potrzeba. Jakieś certyfikaty i tym podobne pierdoły.
-
B7 Crew
Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie. Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- To czekam na zdjęcie na aucie
-
B7 Crew
Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem... Czekam na fotki i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Ładna ta Twoja eSa Chociaż przy czerwonym kolorze więcej czarnych dodatków bym widział