Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a fuj, o! grunt, że jesteś zadowolony to w którym mieście teraz stacjonujesz?
  2. jest zadziorny.. widać, że to nie jest zwykłe A4..
  3. grill na pewno kratki to raczej minimum do zderzaka S-line
  4. jak będzie jakiś konkret to też ruszę swoje tłuste dupsko
  5. @Cuber
  6. chyba Ci się pomyliło z Octavią C6 fajne i wygodne - no ale rocznik będzie starszy (chyba, że Ci nie zależy na roczniku to wybór prosty ) B8 fajne, ale ciasne Passat - duży, wygodny - moim zdaniem dobry wybór Superbem nie jeździłem
  7. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    poduszka musi mieć na pewno 2 naboje
  8. jedrekx odpowiedział(a) na SHITERS temat w Inne marki
    dla mnie jeden z najbrzydszych modeli BMW ostatnich lat nowa generacja zdecydowanie ładniejsza
  9. ja dziś nie dam rady, impreza rodzinna :/
  10. naprawdę ładnego masz tego "Pejtona"
  11. Wujek, ja na zlot AKP nie jadę, ja tylko na Bukowinę i od nas lecą też Leszek i Bartek
  12. Skoda ma korzystniejsze warunki finansowe w tej chwili - innymi słowy, dla mnie w tej chwili są tańsze niż Dacie
  13. obecnie to za biały raczej trzeba dopłacać i często podstawowym kolorem staje się właśnie jakiś odcień niebieskiego, czerwonego.. do firmy teraz zamawiałem piękne, prawie niebieskie (granatowe) Fabie i Rapida.. ehh.. kolor podstawowy
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    mijaliśmy się w sobotę w Przy Szosie Bydgoskiej
  15. ale jak wejdziesz na stronie internetowej Audi w A4 i parametry techniczne to widnieje 58 litrów.. więc nie wiem dlaczego kolega ma 40?
  16. warto a teraz tej odległości aż tak źle się nie pokonuje... moja droga na pierwszą Bukowinę trwała ponad 10 godzin.. teraz około połowy tego
  17. z racji, że spoty kujawsko-pomorskie podupadły.. zachęcam wszystkim do wyjazdu na zlot w Bukowinie! kto nie był, nie pożałuje. kto był, ten wie, że jest to genialna impreza! z tego co wiem, kujawsko-pomorskie będziemy reprezentować z Leszkiem (FroS-t) i Bartkiem (Bula87) - fajnie jakby było nas więcej
  18. UCZESTNIK ZLOTU: nick: jedrekx OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Żaneta
  19. jedrekx odpowiedział(a) na delph34i temat w Audi A6/S6/RS6
    możesz normalnie samemu... na niektórych stacjach jest już dystrybutor do adblue, więc nalewasz jak paliwo
  20. jedrekx odpowiedział(a) na delph34i temat w Audi A6/S6/RS6
    komputera nie trzeba raczej wymieniać, a jedynie ekran od MMI tak mi się zdaje.. ładne A6, dla in minus światła... szkoda, że nie matrix albo chociaż zwykły led.. to naprawdę świeci zupełnie inaczej.
  21. Nic konkretnego oglądam różne auta.. od klasyków po nowsze ale najpierw to ktoś musi przyjechać, bo zapewnień przez telefon już sporo miałem
  22. no i to to ja rozumiem! nie chcesz sprzedać za jakieś drobne? albo może zamiana na B6 Cabrio?
  23. jak wracałem ostatnio z Niemiec to leciał po A2..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.