Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Ładna furmanka , wrzuć bixa , co do kół to ja widze tam srebrne , gratki za guattro
  2. Mam pytanie gdzie na śląsku można odpowietrzyć pompe ABS-u ? , wiem że jest potrzebny kabel po Canie i za pomocą Vaga się to robi. Przy wymianie hamulców wypadł mi tłoczek i wyciekł płyn, odpowietrzałem hamulce kilka razy,nawet urządzeniem Ate, ale dalej na włączonym silniku jak podpompuje pedałem to rośnie... Jakieś pomysły? Abs i esp działa bez zarzutu tylko to że hamulec bierze mi w połowie oraz że rośnie mnie zastanawia
  3. Jakbym miał wymienać na angelsy to zostawiłbym te zwykłe co masz, co ori to ori ,nie raz się juz przekonałem.
  4. Usunięte emblematy z klapy i polerka kominów UP
  5. Klapa jest z przetłoczeniem ,w sumie nie wiem jak ją montowali, oglądałem dużo b7 i niektóre miały niektóre nie jak np. ta http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-2-0-tdi-limuzyna-f-vat-C15936964.html A jak ktos wymienił to ok, ta mi się bardziej podoba. Korby z tyłu no niestety ,kaszana. Oszczędzają jak się da widze, albo jakiś gościu w salonie poprostu nie chciał takiej opcji.
  6. Następna a4 , ściągnieta z Belgi, rok 2007,silnik BRB , z dodaktowych opcji ma: -kiera w skórze i multifunkcji -fabryczny autoalarm -luterko wsteczne fotochrom -grzane stołki -coming/leaving home -czujnik deszczu i zmierzchu -skóra -RNS-E -kolorowy fis Pare lepszych fotek z kariery mojej b7 na początek bo tych niżej nie widać miniatur po przeprowadce: I wątek pokoleji : Na pierwszy rzut zrobiłem hamulce, przetoczone przednie tarcze, wymieniony płyn na nowy ate, wszystkie zaciski pomalowane w czerń, odgrzybiłem klime i wymieniłem filtr kabinowy oraz pierwszy mod to białe podświetlenie blachy: Kolejny mod, usunięte emblematy z klapy i polerka kominów : Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju: Fotki lepszej jakości : Gałka biegów S-line: Springi czarne H&R – 35 : Mały update, doszła wlepa a4 i felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył. Kuracja Meguiarsem , jakieś 5h pracy ale było warto : Dokładka Cupra R 28.07.11 : Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011: I kilka nowych fotosów: 31.09.2011 Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) : Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy 06.09.11 Montaz wskaźnika ciśnienia doładowania AUTO GAUGE PEAK 4.10.11 Przygotowania na zime : wymienione wszystkie filtry + olej , przymierzony bagażnik dachowy+box, wycieraczki gumowe onboard: MR motors 28.10.11 program by Rogalotti : 140ps 344Nm to max co można było uzyskać z tego turbo,Witek mówił że trubo awx i wykreca na min.160ps. Audi na zimowym setupie 15.12.2011 : Dokładka tył s-line 29.02.12: Dziś wleciały letnie i dystans 13mm przód, 20mm tył, jest dużoo lepiej . Przy okazji karcherem + piana aktywna wymyte nadkola, pomalowane zaciski, na oponach Brillance , i nowe wycieraczki boscha
  7. Leczą się :gwizdanie:
  8. Moje też ,dodałeś koksu tym zdesiem z tyłu :gwizdanie: Musze ocenić na żywo
  9. Gratulacje , to jest konkret fura
  10. Lampki które wysłałes jak najbardziej ok ,czarny środek w modzie i jeszcze kierunek usa, ale cena nie mała, zwykłe depo w chromie masz za ok 450zł nówki. Co do instalacji to jak pisali w dziale warsztat opisane, sonary maja końcówki z przedlifta, wiec musisz torche przerobić ,ale spokojnie jest to do ogarnięcia.
  11. Foty się nie wyświetlają większe ,popraw je ... Uważam że zderzak najlepszy jaki moze być ,duży plus za to , co do lamp jesli to sonary to badziew jakich mało, wymien za małą kase na depo.
  12. co ty naliczają odsetki... pewnie już masz z 1000zł... Hehe była lipa , kiedyś w tv mówili o tej stronce że naciągacze.
  13. Dostałem to samo rok temu jakoś , olałem ciepłym moczem , naciągaja cwele ludzi tylko
  14. Kawał suczy , ogólnie wszystko ładnie współgra ,jedynie co to luterka w kolorze lepsze
  15. Uważam że wynik ok , możesz zapodać nowy soft teraz spokojnie.
  16. Felga jest konkretna teraz dowiedz się o firmie i jak z wytrzymałością, napewno spasuje do twojej fury. A w tej b6 ta fela jest w conajmniej 19' więc weź poprawke że chcesz kupić 17'
  17. Ja miałem problem z odpalaniem i duszeniem silnika 1.6 ADP +gaz,zaraz po odpaleniu ,na vagu nie było błedów. Długo dochodziłem czemu słabo pali i się dusi, było to spowodowane instalacją gazową i złą regulacją, po odłączeniu aq i resecie ecu benzyny wszystko wróciło do normy ,aż do ponownego przełączenia na gaz(był zle ustawiony)
  18. Ja w tym tygodniu walczyłem z klaksonem i u mnie awarią było brak masy na kolumnie ,pobiłem pierścień na kolumnie i klakson działa.
  19. Ja będe czekał aż spadnie snieg, troche ryzyko ale nie widzi mi się jazda na stalówkach ;(
  20. Fajne autko ,kolor wporzo , ale lampy przednie mi nie leżą
  21. Jeśli to przegub zewnętrzny to koszt jakieś 200zł lobro , do tego robota z 50 zł. Ale to by ci stukał wcześniej,więc byś wiedział.
  22. Piękna b6 , kolor najlepszy i do tego sedan Niech służy bezawaryjnie ,pozdro
  23. Mi nic nie schodzi po 2 latach więc maluj śmiało , fajna furka zadbana
  24. Spoko foty, auto znane , pomodził byś coś nowego ... :gwizdanie:
  25. Wypas kiera , i kubły, fajne koło. Popraw jeszcze tłumik i wypoleruj końcówki ,razi to w oczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.