Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B5 AEB] Po zrobieniu chipa cos sie dzieje. Obcina doladowanie, czy co?
Widzisz Misior - niekoniecznie bywa tak jak mówiłeś
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
A możesz mi powiedzieć w jaki sposób chcesz VAGiem skasować błąd w samym sterowniku poduszki ?? Z chęcią się tego nauczę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie, u Ciebie jest to samo. Jak coś będziesz wiedział napisz mi PW. Dobrze Słoneczko, ale jutro, bo dzisiaj mi laptop padł, a nie wziąłem ładowarki :> Z tego co pamiętam to nic tam nie było takiego. Zresztą wszystkie się skasowały i nie wracały wiec .... Poza tym Malik miał to samo i wystarczyło poprawić wtyczkę od reflektora. U Ciebie też trzeba zdjąć te wtyczki i założyć raz jeszcze.
-
[B5 AHU] Prośba o anlizę TERMOSTAT a czujnik
To też, ale dziwię się, że w b. 003 INSTRUMENTS na ciepłym silniku jest niższa temperatura niż na zimnym. Czujnik też chyba szwankuje, ale to skbart musisz nam napisać czy przy ciepłym silniku jak miał 80 stopni to czy wskazówka ruszyła się z miejsca i pokazywała coś, czy była ciągle w tej samej pozycji jakby na minimum ?? I tylko na ori jak pisze mcm00, a jak to nie pomoże to wtedy czujnik.
-
[B5 AHU] Sprawdzenie wypadkowości za pomocą VAG-a
Ja to w ogóle pierwszy raz o takim czymś słyszę powiem szczerze Ale w Audi tego raczej nie ma.
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
Próbowałeś przerzucić alarm w tryb serwisowy ??
-
Kino domowe - co polecacie?
Tutaj bywa różnie, ale nie chce mi się już pisać, bo napisałbym tutaj poemat, a i tak nie do końca będę w stanie przekazać to co bym chciał - pogadamy albo w Elblągu albo przez telefon :>.
-
[B5 AHU] Sprawdzenie wypadkowości za pomocą VAG-a
W module AIR BAG'ów, ale jeżeli nie masz o tym pojęcia to lepiej tam nie grzeb, bo możesz narobić problemów. Poza tym nie wiem czy będzie gdzieś tam jakiś zapis odnośnie wystrzelenia poduch. Przeważnie jest to błąd, ale da się go skasować, a jeżeli nie da tzn. że błąd jest zapisany w samym sterowniku poduch i można go skasować tylko specjalnym sprzętem bezpośrednio w sterowniku. Ale skoro nie świeci się kontrolka AIR BAG to wątpię żeby był jakiś zapis. Najlepsze rozwiązanie to konfrontacja książki serwisowej z historią auta z ASO albo samo sprawdzenie historii.
-
Kino domowe - co polecacie?
Chyba nie wiesz co mówisz. Jeżeli Yamaha ma dobry sprzęt to ja proszę o walnięcie mojego ucha młotem. Zestawy HK z odpowiednio dobranymi kolumnami grają przepięknie. Odezwij się na PW. Nie polecaj BR jeżeli nie wiesz jaka elektronika i kolumny, bo BR nie lubi się z każdym sprzętem (ma przypadłość obcinania górnego i środkowego pasma). B&W są fajne, ale trochę przereklamowane i zdecydowanie za drogie. Denon może i tradycję ma, ale na pewno bym tego nie kupił - tradycja to nie wszystko. areckid, audio to Twoje zainteresowania czy pracujesz na Wyszyńskiego lub na Wojska Polskiego ??
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
Każdy alarm ma możliwość przełączenia go w tryb serwisowy (np. jak oddajesz do naprawy itp). Przełącz go w ten stan i zobacz czy wtedy masz to samo. Jak to zrobić powinno być w instrukcji obsługi. Jeżeli będzie ok to będziesz miał odpowiedź. Jeżeli będzie to samo to wtedy trzeba szukać dalej.
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
Nie ważne. Na pewno jest coś nie tak właśnie przez to. Niekoniecznie on mógł coś źle zrobić (chyba, że otwieranie klapy jest od momentu Twojego wyjazdu od niego zaraz po założeniu alarmu). W innym przypadku mogło się coś zepsuć z centralką i wariuje. W każdej z tych 2 sytuacji co opisałeś jest tak w systemie alarmowym, że po załączeniu stacyjki pojawia się na 1 przewodzie +. Potem jak odpalisz auto jest tak samo - pojawia się +. Centralka mogła zwariować i coś sobie źle interpretuje. Co to za alarm ?? Jaka marka ??
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
Ale trochę dziwne - sam się przekodował ?? Poza tym nie wydaje mi się, żeby można było tak zrobić kodowanie żeby przy włączaniu otwierała się klapa - to by była totalna bzdura, bo po co komu takie coś. Może zimno chwyciło, wilgoć i gdzieś jest zwarcie. Wydaje mi się, że w tych dwóch sytuacjach musi gdzieś pojawiać się + na którymś z kabli, a nie powinien i dlatego otwiera się klapa. Gdzieś może być jakieś zwarcie albo coś w tym stylu. To zmienia postać rzeczy. Może to być spowodowane tym co napisałem wyżej. Źle ktoś się wpiął w wiązkę przy montażu alarmu.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
To ściągnij sobie wersję 311.2 z odpowiednim dodatkiem lub podjedź na spota krakowskiego to chłopaki na pewno pomogą.
-
[B5 AFN] REgeneracja sprzęgła - czy to ma sens?
Regeneracja to nie to samo co nowe. Poza tym i tak dochodzi robocizna.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Będzie więcej palił.
-
[B5 AFN] REgeneracja sprzęgła - czy to ma sens?
Nie ma sensu robić u Radzikowskiego sprzęgła tym bardziej, że masz 110KM auto - po co Tobie takie sprzęgło skoro nie musi przenosić dużego momentu obrotowego. Kup sobie sprzęgło SACHSa i na pewno wystarczy. Tylko martwi mnie cena tego co napisałeś. Komplet sprzęgła SACHS w detalu kosztuje 930 zł. Ja mogę je mieć za 700 zł. Jak dodasz do tego robociznę to wyjdzie 1000 zł z wszystkim, bo możesz sobie je wymienić w każdym warsztacie (np. na Przasnyskiej lub gdzie indziej) - będzie to kosztowało właśnie jakieś 300 zł. Jesteś z Warszawy więc jak będziesz potrzebował te sprzęgło to daj znać na PW to podjedziesz do mnie i sobie je odbierzesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czemu, ale pomyślałem tak samo :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo to wariat Alv ja Tobie miałem powiedzieć - Ty uważaj na zimówkach jak jest cieplej, bo kiepsko się trzymają drogi, a Ty jeszcze je masz z lekka zjechane
-
[B6 AVB] Prośba o analizę błędów
Spoko Zamykam.
-
[B6 AVB] Prośba o analizę błędów
Lexpar, znamy się i lubię Ciebie i dlatego nie walnę na czerwowo podpisu pod Twoim postem. 01274 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11647.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11546.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1886.0.html http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=64399&highlight=01274 17957 Tu jest problem ze sterowaniem N75 i trzeba będzie zrobić dynamiczne logi. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14142.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Zrób może pełne logi, bo tylko te 3 dynamiczne nie dadzą poglądu co może być. Tutaj mogą być kierownice albo coś wariuje N75. Dla pewności zrób logi tak, jak jest tutaj opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Z Airbagiem możesz mieć problem - jeżeli skasowanie w VAGu nic nie da to niestety będziesz musiał podjechać do kogoś kto skasuje błąd w sterowniku poduszki, bo w takim przypadku na pewno tam się zapisał, a nie skasujesz go VAGiem.
-
Alkomat drogi czy tani ?
Żeby nie robić znowu OT i sobie nawzajem udowadniać teorii, która jest dawno udowodniona: NIE SIADAMY ZA KÓŁKO PO CZYMKOLWIEK Z ALKOHOLEM !!! temat zamykam, a jeżeli będzie potrzeba otwarcia go proszę o PW. Pozdrowionka
-
[TDI] Co zrobić gdy za dużo oleju
Nie przesadzaj, po prostu widziałem jak ktoś to robił w ten sposób i dało to pożądany efekt
-
Jak ocenić stan używanej opony? Na co zwrócić uwagę?
Dosłownie miałem to napisać przed chwilą Tu większość nie patrzyła na aukcje: opony roczne i w idealnym stanie.