Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ja też nie miałem tego na myśli
  2. I jeszcze z kobietą na pokładzie
  3. I ja, i ja, i ja :>
  4. Przecież to jest aż 20 mm2, co Ty puszczasz tymi przewodami napięcie rzędu kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu) kV ??
  5. lukaszr odpowiedział(a) na Jacek R temat w 1.9TDI
    Mój AVF pali w Warszawie (w sumie ciągłe korki) 8L. Na trasie pali do 6,3 L w zależności od ciężkości nogi. Ostatnio jechałem z ustawionym tempomatem na 95km/h i FIS wskazał mi 4,8L - nadmienię, iż spalanie na FISie sobie zestroiłem z rzeczywistością także pokazuje z dokładnością do 0,1L :>
  6. Adadur, a to czasem nie jest ten czujnik tzw. podwójny ?? (numer 059 919 501 A) ??
  7. Możliwe też jest bicie samych tarcz. Jedź do mechanika niech zobaczy to dokładnie.
  8. Najlepiej będzie jak to rozbierzesz i wszystko przeczyścisz, bo może jest pełno syfu. Poza tym trzeba sprawdzić sprawność całego układu z tyłu - niech zrobi to ktoś, kto się na tym zna.
  9. Kichol, kup sobie preparat do czyszczenia styków. Bardzo pomaga i chroni styki.
  10. Może się uda, ale kolega od nas z Warszawy miał tą samą kontrolkę tylko jemu się świeciła non-stop. Wykasowałem mu w VAGu błąd i jest git. Tutaj ta kontrolka pojawiła się i jej nie ma także może być tak, że coś przerywa w układzie samo-poziomowania i trzeba to obejrzeć dokładniej.
  11. Witek, nie uważam, żeby akurat Twój post był bez sensu. Sam jak przejrzałem ten wątek to parę postów pominąłem, bo zaczynali ludzie bzdety pisać zupełnie tu niepotrzebne. Nie bronię tutaj Ciebie akurat, ale patrzę na to obiektywnie. Ra-v napisał, że jesteś narwany, ale ja po tym jego poście tą cechę przypisałbym właśnie jemu. Pozwolę sobie na małe OT: niedługo trzeba rozegrać konkurs na osobę z forum, która dostała ostrzeżenie z jak najmniejszą liczbą postów
  12. Ale pojechałeś
  13. Zdecydowanie się opłaci, a i będziesz miał pewność, że będzie dobrze zrobione i nie przyjedziesz na poprawki.
  14. A po co Tobie strzeżony parking - takiego paździocha nikt nie weźmie - jeszcze Ci go umyją i przypilnują
  15. Można by trochę inaczej to wkleić i ponazywać to jakoś, ale to już pomijam. Poza tym logi są niepełne, ale z tego co widać to można wywnioskować takie rzeczy: 1. Przepływka - kiedy był wymieniany filtr powietrza ?? Coś z nią jest nie tak, albo do czyszczenia albo do wymiany - chyba, że filtr zawalony syfem, to wtedy do wymiany i log do powtórki. 2. Statyczny kąt wtrysku do poprawienia 3. Log 004 totalnie pomieszany - nie wiem co to jest - obroty raz takie, za chwilę inne - jak to miał być dynamiczny to na pewno nim nie jest 4. N75 do sprawdzenia (przewody też) To tyle. Zajrzyj sobie tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html i wg tego zrób (zróbcie) pełne logowanie auta. Pozdrowionka Łukasz
  16. Też stawiam na to samo Ale turbo pompuje i tak długo z takim przeładowaniem - 575 powinien pojawić się wcześniej.
  17. Jak kupisz interefejs u Viakena to on daje płytkę z różnymi rzeczami - tam nawet jest plik jak skasować inspekcję w danym autku. Nie ma tam VAGa, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz sporo rzeczy na forum i program też.
  18. Adam, a jak kupowałeś auto to poprzedni właściciel nie dał Tobie instrukcji ?? Tam rzeczywiście nie ma za dużo do rozgryzania Obsługa prosta jak budowa cepa - no prawie
  19. 20mm2 ????????? - chyba coś Ci się pomieszało
  20. I rubośćkabla nie świadczy o jego jakości - tak ku wiadomości. Poza tym odłącz wszystko i na początek podłącz samo zasilanie i zobacz czy bez podłączania kabli sygnałowych masz to samo - wtedy będziesz wiedział, że problem tkwi tylko w zasilaniu.
  21. Ja mam taką pod RNS-E, ale czy do Concerta będzie pasowało to nie wiem. Trzeba by sprawdzić oryginalne numery Audi i skonsultować czy do Ciebie będzie pasiło. Może ktoś wypowie się, kto ma taką podłączoną do Concerta - może niech wyjmie ją i sprawdzi na niej numer.
  22. Ja za to uważam, że wszystkie anteny Presidenta są przereklamowane i zdecydowanie za drogie. Radia są ok - sam mam Presidenta Jacksona i nie narzekam, a radio ma kupę lat. Lepiej zakupić coś z Alana albo Sirio i za mniejsze pieniądze będziecie mieli coś równorzędnego jak nie lepszego - sam mam Sirio i jest super. Na wstęgach (USB) w sobotę słyszałem Włochy, Hiszpanię i Francję bez problemu - była dobra propagacja
  23. lukaszr odpowiedział(a) na Narvik temat w Audi A4 B6/B7
    Myślałem, ze ASO Audi zalecają Castrola - przeważnie tak jest, a tutaj widzę polecają Mobila Ale z tą dolewką to trochę sporo. Ale może rzeczywiście musisz odjeździć swoje. Tylko nie zalewaj go nigdy olejem typu Long Life
  24. lukaszr odpowiedział(a) na Voucher temat w 1.9TDI
    Pod warunkiem, że masz gdzie i jak spuścić stary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.