Treść opublikowana przez kuba.goller
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Dla zabawy skofigurowiłem nowe 911 4S i wyszło 950, takie normalne opcje jak w współczesnych autach.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Zobacz konfigurator Porsche, do 911 bez banki nie ma co podchodzić. Co to się dzieje, nie nadążam, ze zmianami pracy żeby mnie było stać:)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ciekawy jestem jak podłoga Mapei będzie Ci się sprawowała. U mnie BASF po 5 latach nie wygląda tak ładnie.
-
Jak wymienić tarcze ?
Dzięki.
-
Jak wymienić tarcze ?
Panowie, jaka szczotkę czołową na kantówkę kupić, drut skręcany, miedzianą? - oczywiście do czyszczenia piast pod nowa tarcze? https://allegro.pl/listing?string=szczotka druciana m14&order=m&bmatch=baseline-n-hou-1-4-0131 Macie doświadczenie w prostych urządzenia podciśnieniowych (typu Bass) to wymiany płynu hamulcowego i sprzęgła (zakupiłem ale jeszcze nie uzywałem)? Musze to zrobić sam, żona nie wytrzyma tyle pompowania pedałem:)
-
Polecane opony wielosezonowe
Ja jeżdzę już w drugim aucie na Michelin CrossClimate+, bardzo polecam. Moim zdaniem bija na głowę jazdę w deszcze (porównuje w Goodyear F1 3). Ja jest bardzo upalnie to czuć, że zaczynaja trochę płynąć ale to naprawdę juz w granicznych momentach.
-
Po wymianie 2masy
Sprawdź albo wymień poduszkę za skrzynia biegów, ona często jest naderwana. Jak Ci telepie silnikiem przy gaszeniu to padła przepustnica (klapa gasząca), u mnie tak było, po jej wymianie jest ok. Temat wałkowany wielokrotnie i chyba nikt nie znalazł bezpośredniej przyczyny, ja wymieniłem wszystkie poduszki na ORI i nic nie dało, fakt że mam 324 tyś km przelotu i oryginalne sprzęgło ale szarpie (nie zawsze, moim zdaniem nasila się na rozgrzanym silniku, skrzyni) tak prawie od nowości. Ja się tak zastanawiam czy to nie jest wina półosi z przegubami...
-
Zapocone rury do IC , BRD Quattro
Ja mam bardzo podobnie, wydaje mi się ze turbo puszcza juz olej, zrobiłem juz 89 tys po regeneracji i właśnie chce oddać na kolejne.
-
BRE Czy myśleć o regeneracji pompy oleju ?
Ja tez robiłem ale chyba przy 250 tys i imbus wyglądał jak nowy więc mocno asekuracyjnie. Zrób sobie przy kolejnym serwisie olejowym, będziesz spokojnie spał.
-
Czy pompowtrysk na 1 do wymiany silnik 2.0 TDI (BPW)
Robiłeś sam czy oddałeś do Warsztatu?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pewnie głównie tu chodzi o to aby nic się Tobie nie stało. Jest dużo opinii, że nie da się na tym jeździć.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ProKit chyba idzie 30 mm czyli tak jak na B12 u mnie.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tak jak kiedyś dużo było instalacji stożków na puszce od spray-a?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
min 3.000 trzeba naszykować, nowe odboje, u mnie poszły jeszcze nowe górne wahacze bo i tak było rozbierane, geometria.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja B12 sobie bardzo chwalę, założę do każdego nowego samochodu jaki będę miał.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja tez się naczytałem zanim coś zrobiłem i zdecydowałem się na B12. Uważam też, że to jest dość nisko, wiele razy przywaliłem dołem, trzeba uważać.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
U mnie wszystko działa jak trzeba, nawet PDC wyłącza się po podpięciu haka.
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Ja tak mam i dziala.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Z tego co wiem to dopiero B8 sa skrocone. Dlatego tez kupiłem do siebie B12.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Myslisz ze inne wytrzymaja dluzej...? Powinienes miec B8 do eibacha, moze by to dluzej dzialalo. W koncu producent wie co mowi...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Załóż B12. Do 1BA nie zakłada się sprężyn obniżających bo to nie gra razem- poczytaj.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Jest roznica?
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Ja też tak mówiłem i jeżdżę 7 lat. Im więcej zrobiłem tym bardziej szkoda sprzedac? Tylko ten Bi led kosztuje 999zl A mnie regeneracja z nowymi palnikami wyszła podobnie, z perspektywy czasu zrobiłbym BI led ale wtedy były trochę droższe.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Zastanów się czy nie zapakować BI-leda od razu.