Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba.goller

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba.goller

  1. Dla zabawy skofigurowiłem nowe 911 4S i wyszło 950, takie normalne opcje jak w współczesnych autach.
  2. Zobacz konfigurator Porsche, do 911 bez banki nie ma co podchodzić. Co to się dzieje, nie nadążam, ze zmianami pracy żeby mnie było stać:)
  3. Ciekawy jestem jak podłoga Mapei będzie Ci się sprawowała. U mnie BASF po 5 latach nie wygląda tak ładnie.
  4. Dzięki.
  5. Panowie, jaka szczotkę czołową na kantówkę kupić, drut skręcany, miedzianą? - oczywiście do czyszczenia piast pod nowa tarcze? https://allegro.pl/listing?string=szczotka druciana m14&order=m&bmatch=baseline-n-hou-1-4-0131 Macie doświadczenie w prostych urządzenia podciśnieniowych (typu Bass) to wymiany płynu hamulcowego i sprzęgła (zakupiłem ale jeszcze nie uzywałem)? Musze to zrobić sam, żona nie wytrzyma tyle pompowania pedałem:)
  6. Ja jeżdzę już w drugim aucie na Michelin CrossClimate+, bardzo polecam. Moim zdaniem bija na głowę jazdę w deszcze (porównuje w Goodyear F1 3). Ja jest bardzo upalnie to czuć, że zaczynaja trochę płynąć ale to naprawdę juz w granicznych momentach.
  7. kuba.goller odpowiedział(a) na Wojciech1987 temat w 2.0TDI
    Sprawdź albo wymień poduszkę za skrzynia biegów, ona często jest naderwana. Jak Ci telepie silnikiem przy gaszeniu to padła przepustnica (klapa gasząca), u mnie tak było, po jej wymianie jest ok. Temat wałkowany wielokrotnie i chyba nikt nie znalazł bezpośredniej przyczyny, ja wymieniłem wszystkie poduszki na ORI i nic nie dało, fakt że mam 324 tyś km przelotu i oryginalne sprzęgło ale szarpie (nie zawsze, moim zdaniem nasila się na rozgrzanym silniku, skrzyni) tak prawie od nowości. Ja się tak zastanawiam czy to nie jest wina półosi z przegubami...
  8. Ja mam bardzo podobnie, wydaje mi się ze turbo puszcza juz olej, zrobiłem juz 89 tys po regeneracji i właśnie chce oddać na kolejne.
  9. Ja tez robiłem ale chyba przy 250 tys i imbus wyglądał jak nowy więc mocno asekuracyjnie. Zrób sobie przy kolejnym serwisie olejowym, będziesz spokojnie spał.
  10. Pewnie głównie tu chodzi o to aby nic się Tobie nie stało. Jest dużo opinii, że nie da się na tym jeździć.
  11. ProKit chyba idzie 30 mm czyli tak jak na B12 u mnie.
  12. Tak jak kiedyś dużo było instalacji stożków na puszce od spray-a?
  13. min 3.000 trzeba naszykować, nowe odboje, u mnie poszły jeszcze nowe górne wahacze bo i tak było rozbierane, geometria.
  14. Ja B12 sobie bardzo chwalę, założę do każdego nowego samochodu jaki będę miał.
  15. Ja tez się naczytałem zanim coś zrobiłem i zdecydowałem się na B12. Uważam też, że to jest dość nisko, wiele razy przywaliłem dołem, trzeba uważać.
  16. Ja przeszedłem z 1BA na B12 i tak to wygląda.
  17. U mnie wszystko działa jak trzeba, nawet PDC wyłącza się po podpięciu haka.
  18. Z tego co wiem to dopiero B8 sa skrocone. Dlatego tez kupiłem do siebie B12.
  19. Myslisz ze inne wytrzymaja dluzej...? Powinienes miec B8 do eibacha, moze by to dluzej dzialalo. W koncu producent wie co mowi...
  20. Załóż B12. Do 1BA nie zakłada się sprężyn obniżających bo to nie gra razem- poczytaj.
  21. Ja też tak mówiłem i jeżdżę 7 lat. Im więcej zrobiłem tym bardziej szkoda sprzedac? Tylko ten Bi led kosztuje 999zl A mnie regeneracja z nowymi palnikami wyszła podobnie, z perspektywy czasu zrobiłbym BI led ale wtedy były trochę droższe.
  22. Zastanów się czy nie zapakować BI-leda od razu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.