Treść opublikowana przez wesz82
-
Cieknąca woda w przestrzeni pasażerskiej
Jak masz szyber to sprawdź czy kanały odprowadzajace wodę są szczelne. Kanały te znajduje się koło zawiasów drzwi przednich.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
1sza oznaka znikania klina to duża rozbieżność w kącie. Ewentualnie może szwankowac zaworek na pompie odp za kat.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Kiedy był robiony rozrząd? Przy zmienię rozrządu sprawdź klin na wale.
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Tak niby ok. Ale daj mechanikowi ok 150za zmianę i nic nie pomoże to raczej beda duże koszta za nic. Sprawdź kruciec to 5 min roboty. Poczytaj o tym będziesz wiedział co i jak.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Kat mierzymy tylko w bs.
-
A4 B5 Swap Na AWX>>> FMIC jest>> wybór: CAHA CZY BRD ??
Jak cenowo wychodzi taka suszarka??
-
Brak możliwości zamknięcia samochodu zamkiem centralnym z uchylonymi szybami
A wyjmij czujniki ruchu.
-
Brak możliwości zamknięcia samochodu zamkiem centralnym z uchylonymi szybami
W szaraku mam tak że jak zamknę auto następnie przyciskam 2x przycisk do zamykania i czujka się nie uzbraja. Spróbuj może masz tak samo.
-
Nasze zwierzątka
-
Automatyczne otwieranie bagaznika
W b5 jest egal czy z pilota czy ręcznie. Naciśniesz mikrostyk i idzie już do góry. Kolego u mnie zauważyłem że jak auto postoi dluzej (2-3 dni) to otwarcie czy to z kluczyka czy ręcznie nie działa. Jest tak że słychać klik ale klapa nie reguje. Odpale auto przejade się i już jest inaczej. Stawiam że problem jest z prądem lub sam micro wymaga czyszczenia.
-
[A4 B6 1.9TDI AWX] Wymiana regulatora napięcia
Wymiana jest prosta bo altek jest pod ręką. Zmierz wpierw lądowanie na obciazonym układzie dla pewności. Dziwne że nie pali się kontrolka aku..
-
Nasze zwierzątka
Mistrzostwo? Aż 4 szt????
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Fajnie że wypad się udał. Ja jak jadę w długą drogę to patrze od czasu do czasu na licznik i zastanawiam się kiedy wyskoczy jakaś kontrolka?
-
Regulacja luzu maglownicy
Jak zrobią dobrze to czemu nie. Tomek zna zakład co robi to dobrze.
-
A4 B5 Swap Na AWX>>> FMIC jest>> wybór: CAHA CZY BRD ??
Fakt ona jest malutka ale jak ktoś nie planuje więcej niż 1.6 dmuchać to za tą kasę warto.
-
Regulacja luzu maglownicy
Jeżeli wspomaganie jest słabe powinieneś odczuć różnicę. U mnie było tak samo z tym że kiera wracała normalnie ale czułem że jest ciężej kręcić nie było mega różnicy ale coś tam się czuło. Najwyższy czas przyjrzeć się wspomaganiu..
-
A4 B5 Swap Na AWX>>> FMIC jest>> wybór: CAHA CZY BRD ??
Gtc-ka miałem u sb przez jakiś czas i powiem że cenowo jest fajnie. Idzie już wyrwać tą większą za 700zl (tylko trzeba pamiętać że są też wersję pod 140km) Musisz tylko zrobić inny kat dla dp czyli wyspawac go na nowo. Trzeba też rozwiercic jeden otwór na szpilki w kolektorze,zrobić nowy spływ a i zasilanie też nie podejdzie. Mało tego jego część plastikowa ktora wychodzi do silnika niby nie wadzi o sanki ale podczas butowania już dotyka ich.trza przestawić stronę zimną na muszli i będzie ok. Osobiście nie miałem gtb 22 ale koleś po zamontowaniu jej po gtc mówił że gtb powinno się uczyć od gtc wstawiania. Pewnie kwestia regulacji. Tak czy siak za mniej niż 1k mozna mieć fajne turbo.
-
Regulacja luzu maglownicy
To jest normą. Wahacze są sztywne z czasem się rozejda lekko.kiera wraca na swoje miejsce?
-
Regulacja luzu maglownicy
Nie szalej z takimi stopniami jak 360. Dokrec-odkrec 1/4 obrotu i przyjedź się. Zazwyczaj koniec jej roboty powoduje brak powrotu kierownicy.
-
Wakacje w Chorwacji
Szacunek za to że nie odpuszczasz mimo tylu pamiątek z wakacji. Parę latek temu nie mogliby zrobic Ci nic ale teraz niestety... Tak by policzył tamten rok plus ten i wyszlyby nawet fajne wakacje.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Jakieś trafne się trafiło. Nie możesz dac na reklamację???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ba siedzi wyżej o 2 cm. Sam mialem swoja na be i wygląda lepiej niż seria ale w dalszym ciągu to koza jest. Z czym miales problem??
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Myślałem że będzie za duży ten daszek ale pasuje za***iście?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Powinieneś wypisać się z forum,przez Ciebie żyć się nie chce? Zrób fote całego boku auta zobaczymy jak się prezentuje w całości..
-
Blokowanie kierownicy, utrata wspomagania
To jest tak zwana "kryza" Ktoś już coś kombinować że śruba nie dokrecona była. Ludziki je rozwiercaja chcąc uzyskać większe ciśnienie robocze. Sam próbowałem to robić i efekt był taki jak ty miałeś wcześniej. Gratki roboty.