Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Wyjmij trupa z bagażnika to będzie równo stalo? Ladnie?
  2. Sprawdź wentylator ten mały na krótko czy działa jak nie to do wymiany. Co do temp to może być zapowietrzony układ po wymianie termostatu. Wcześniej tj przed wymiana termostatu tez tak było???
  3. U mnie tylko wystaje tak lekko poza. Dużo mniej niż tu. Słuchaj mi chodziło o tą srebrną na dole klapy.ona ori jest???
  4. Kup ori tak będzie najlepiej bez stresu. Co do be to niby nic ale już widać te 2 cm mniej co jest dużym plusem. Listwa na klapie jest ori czy sam robiłeś??? Daszek super wyszedł..
  5. Jeżeli jest na duży rostaw śrub do jarzma to podejdzie. Musisz liczyć się z tym że każda inna niż ta z s4b5 i passata w8(tutaj musisz zmienić piasty)będzie odbiegala od et i wysokością od ori. Jak masz 6 biegów to raczej masz już duży wieloklin w tym celu sprawdź jaka jest śruba mocujaca przegub?? Jak chcesz zakładać 345 dobra opcja tj tansza jest kupno adaptera pod to. Tutaj lepek to sprzedaje. Nie reklamuje bo nawet nie znam go ale dodając wychodzi taniej i mniej zabawy z tym..
  6. Jak nie masz oznak to po co wymieniać??? Trzeszczy lub przerywa kiera podczas skręcenia. Ja bym zostawił.
  7. Na długo styknie zbiornik??
  8. To też jakieś rozwiązanie. Sęk w tym że gościu zapedzil sie z cena albo ze stanem bo nie odbiera już tel? Thx
  9. Mnie te dwa szybry przekonaly?
  10. Nice.. Daj linka i pokaż jak finalnie to wyszło. Od lat daszek chodzi za mną..
  11. Od razu. . Kto sprzedaje nie dokończone auto?
  12. Jasne im spokojnie panda styknie?
  13. Po pierwsze musisz się liczyć z tym że dziś są takie czasy że ludzie nie są ważni,ważny jest hajs.. Co z tym idzie zapewne części które są dane są słabej jakości więc nie będą kręcimy się tak jak ori. Miałem ten sam problem co Ty.. Dałem turbo do roboty na hybryde. Wcześniej 1.5tys już było czuć but po tym co zrobili 2.2tys.porazka. Dzwonię do majstra on radzi bym wkrecil zderzak o 1 obrót i dał znać. Tak tez zrobiłem.nic to nie wnioslo. Dzwonię to tunera. Jego rada o wejdź w 11bs i ustaw ciśnienie jak największe właśnie zderzakiem. Nic zrobiłem niby lepiej ale dziura taka że zjadł bym kanapkę nim to kopnie na 4 biegu. Oddałem turbo do gościa na zmianę mniejszego wirnika. Po czym nie jest to tak jak było ori awx ale jest w miarę. Masz dwie możliwości. Oddać to niech poprawiają albo walcz sam. Może pomóc Ci podlanie paliwem ale tylko do pewnego stopnia.czyli trza napisać program to może pomóc o ile masz serię.
  14. Jak robi się regenerację to dementuje się turbo czyści i maluje bezbarwnym. Tak bynajmniej robią to firmy co robią to dobrze. Mógł ktoś zdemontować turbo i wsadzić sam koras.
  15. Wewnętrzne sprawdź. Przy okazji jak je odkręcisz od flanszy to luz na skrzyni.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Jaki masz profil na zimie i jaki na lecie???
  17. Gruboo?
  18. wesz82 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Dzieje się tak tylko na zimowych??? U mnie też jest różnica na balonie 55 A profilu 45.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Dobrze rozumiem że od razu ma pakować setap na 200+ bo inaczej nie ma.sensu tj nie czuć mocy??? Robiąc powoli też się czuje to fakt nie ma buta. Np po zmianie na 216 dol zrobił się mocniejszy zaś reszta słabo ale w logach urwało ok 1sek.
  21. Bo to jest tak że kot rozumie podobnie jak pies czyli ok 50 komend ale ma wyj.. na to?
  22. Wszystko zależy czy masz drl z automatem czy też bez. Jak masz same żarówki to z przekaznikiem jak automat jest już w światłach to bez.
  23. No a czemu nie dasz pod altka? Ja tak zrobiłem w szaraku. Odpalasz auto po ok 2 sek zapalaja sie drl
  24. Niech dalej mówią ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.