Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 AHL] Przepływomierz czy przepustnica
A jak z dynamiką????
-
[ALL B5] Audi A4 2.8VR6
obok jest filmik z hamowni :> Furmanka wymiata :good:
-
[B5 AHL] Przepływomierz czy przepustnica
A jak jest z Vag-iem,błędy wyskakują ponownie??? poszukaj jak przeczyścić przepływkę i przepustnicę może to coś pomoże.
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
Moje zdanie jest takie-jak masz kupować 1.8 to już kup sobie ale z turbo bo spalanie nie wiele większe,opłaty też,jedynie trzeba o niego bardziej dbać Jak decydujesz się na założenie instalki LPG to polecam 1,8T Jacek najpierw poszukaj potem zapodaj nowy wątek w innym dziale
-
[B5 AHL] Przepływomierz czy przepustnica
Witam! Co do przepływki to odepnij ją i jak nie poczujesz różnicy to jest do wymiany! Przepustnicę warto byłoby przeczyścić i zaadaptować Co rozumiesz na pewien czas znika?? Błędy wyskakują ponownie??
-
[B5 AEB] Szumiąca turbina
Jeżeli już jest to w takim etapie że wydaje świst (po dodaniu lub zdjęciu nogi z pedału gazu)to nie ma bata musi puszczać olej Teraz zależy jakiego koloru są spaliny ??? Tak jak piszesz łożysko już nie wydala i suszarka do regeneracji lub też wymiana Koszt to w sumie zależy od warsztatu i od tego w jakim stanie jest turbo tak od 800 do 1000zł niestety. Tak jak pisze kolega loco87 sprawdź ciśnienie oleju jakie dochodzi do turbiny,możliwe że przewód jest zapchany i nie ma sensu zakładać nowej turbiny bo szubko skończy swój żywot
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
Dlaczego niby??? Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać
-
[asn b6] 3.0v6 prz hamowaniu auto sciąga w lewo
Sprawdź dobrze banany.
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
Nie rób błędu i nie zalewaj mineralnym. Czeka Cie mały remont głowicy,możliwe że kat nawet nie jest mocno zawalony(chodź nie wiadomo jak długo to trwa)
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
Nie ma takiej tragedii jak pisałeś Ciśnienie średnio zwiększyło się o 1,5 bar przy olejowej próbie! Nie chcę strzelać ale u mnie to były uszczelniacze i po naprawie wszystko wróciło do normy,na nich bym się skupił,tzn dobrze zrobił górę (wymiana uszczelniaczy wraz z dopasowaniem )i powinno być ok! Moim zdaniem nie musisz wymieniać jeszcze silnika Masz nawet lepiej a jeżeli ja bo u mnie były dość duże skoki ciśnienia między cylindrami
-
[asn b6] 3.0v6 prz hamowaniu auto sciąga w lewo
Witam. Dzieje się to przy dochamowaniu w zakręcie czy na prostym odcinku drogi???
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
artur powiedz czy chcesz zrobić żeby było dobrze czy po prostu masz zamiar zmienić silnik mimo wszystko???? Jeżeli na upartego chcesz szukać drugiego to bierz najlepiej silnik z auta którego jesteś w stanie coś ogledzić,tak jak piszesz! Na Twoim miejscu podłaczyłbym wskaznik doładowania turbiny i sprawdziłbym w jakim jest stanie! Jeżeli auto pobiera olej to pewnie kat już zapchany(od dawna ma ten apetyt na olej???)
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
Jeżeli masz jeszcze kata to po jego usunięciu cała prawda wyjdzie na jaw! Z tego co wiem to do remontu nadaje się coś poniżej 7 bar. jak już będziesz mierzył ciśnienie to zrób próbę olejową. Poczytaj sobie to może stwierdzisz że wymiana silnika jest nie potrzebna http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44227.0.html;highlight=pier%C5%9Bcienie+czy
-
Gdzie kupie mocowanie podszybia ??
Zadryndaj do ASO,potem szroty i ludzie z allegro
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
Ja to bym obstawiał raczej na suszarkę że puszcza olej! Spaliny koloru niebieskawego??? Dużo oleju ubywa???
-
[B5 AEB] Zła praca silnika na benzynie
Co rozumiesz przez słowo teoretycznie??? ja bym podjechał i zmierzył ciśnienie koszt nie duży a będziesz już mógł wykluczyć pompę. Jak czujesz paliwo to oznacza to jego za dużą dawkę więc możliwe że wtryski "leją" ;(
-
[B5 AEB] Zła praca silnika na benzynie
Kolego skoro tak jak piszesz wina jest w PB tam szukaj problemów. Na Twoim miejscu zmierzyłbym ciśnienie paliwa,możliwe że pompa nie wydala i stąd problemy. Co do wtrysków to raczej miałbyś problem z odpaleniem właśnie na ciepłym silniku,chodź to też nie jest powiedziane W moim paździochu też miałem problem z porannym odpalaniem(całkiem jak w Twoim przypadku)po pomiarze ciśnienia w układzie PB(ciśnienie było odpowiednie)wrezałem zaworek w przewód paliwowy zaraz za pompką paliwa i problem znikł. Jedyne co zauważyłem to że po tym zabiegu pacjent potrzebuje właśnie więcej czasu na odpalenie tzn muszę dłużej zakręcić rozrusznikiem. Zrób tak-odpal awaryjnie auto na LPG (tylko 1 raz)jeżeli wszystko będzie ok to podjedz do mechanika niech zmierzy ciśnienie w układzie paliwowym i daj znać to będziemy szukać dalej Bez urazy kolego,ale niby po czym to wnioskujesz??? pzdr
-
[B5 ADP] Nagły problem z uruchomieniem silnika po nocy
Witam! Nie wiem jak jest w waszych modelach ale skoro podejrzewacie kable wysokiego napięcia nic prostszego jak w nocy delikatnie zwilżyć kable i jeżeli będzie widać jak prąd zapierdziela po przewodach to należałoby je wymienić.Jak nie przewody to zostaje do sprawdzenia kopułka oraz świeczki pzdr
-
[B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Witam! Więc tak jak pisze kolega mstan faktycznie czasem nowe części nie zdają egzaminu Zakupiłem najpierw sondę która rzekomo miała być odpowiednikiem sondy o nr 058906265 zaś tak była jej odpowiednikiem że ciągle wyskakiwał błąd 635-podgrzewanie sondy lambda,zwarcie do plusa W zeszłym tygodniu udałem się do elektryka i wyszło że na pomiarze z kostki w którą wczepiamy sondę wszystko jest dobrze,więc zmuszony byłem szukać używki,podjechałem do gostków co zajmują się częściami do grupy WV AUDI i dostałem sondę o nr 058906265A zapłaciłem 80zł oraz dogadałem się że jakby ta sonda nie pasowała to ją oddam a oni zwrócą mi kasę,na całe szczęście pasowała i pod podpięciu pod kompa i wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że sonda o nr 058906265A tak jak pisze kolega Gornano faktycznie pasuje do AEB-ka z 95roku. Jedynie co mi zostaje to reklamować rzekomo prawidłową sondę wybraną przez sprzedawce i na pewno tego mu nie odpuszczę gdyż nie są to małe pieniądze. pzdr
-
Foto zabawa
Ja piszeta do mnie to wieta ...dabyl DŻi ...raGGaman :kox: :polew: Ja cierpię dole :shocked:
-
[B5 AAH] Kremowa, oleista maź na korku oleju
Tak po jednym dogrzaniu silnika problem nie zniknie. Ja też tak miałem i jak mam robić trasę 1 km to wolę piechotką chodzić lub też pojeździć dłużej
-
[ALL B5] Wymiana wiska
nie jestem pewny ale na 85% dostajesz gotowe wisko wraz ze sprzęgłem http://moto.allegro.pl/item539194665_wisko_vw_passat_b5_2_5_v6_tdi_150km_audi.html masz przykładową fotę
-
Foto zabawa
Raga cofnij parę stron tam były fajne laski :polew:
-
[B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Witam! Właśnie sęk w tym że sprzedawcy mają naprawdę gdzieś czy dany towar pasuje byle tylko zainkasować pieniądze :evil: Zadryndam do ASO i zapytam jak oni to widzą odnośnie sondy do AEB z 95r bo na pewno nie produkują tej sondy do dziś...
-
Foto zabawa
może być???