Treść opublikowana przez Rabbi
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Mogło mieć podgrzewacz płynu/oleju bądź dodatkowe ogrzewanie wnętrza. z tego co ja usłyszałem to była grzałka na silnik tzn. olej ciągle ciepły To ogrzewanie nazywa się DEFA i jest popularne w Skandynawii.Gniazdko jest wyprowadzone na zewnatrz najczęściej w zderzak.Grzałka na 220V grzeje płyn chłodniczy i jeśli masz wersję z prostownikiem to tenże ładuje aku. A odnośnie do prostownika do podtrzymywania aku to "Ultimate Speed" z LIDLA jest całkiem przyzwoity, porównywalny do tańszych modeli CTEK
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
rób teraz,po co Ci nagrzewnica w lato?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Dzikie historie" Kilka epizodów.Drugi (z kierowcą Audi A4) jest mocny
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Odcinek 7 całkiem fajny w stylu odcinków specjalnych starego TG
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Przesyłka dotarła w 24h od zamówienia.Pełna profeska,pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Endriuu do BPW z DPF lepszy Motul Specyfic 507.00-504.00 5W30 czy Neste Pro City 5W30 czy może coś innego polecisz?- [B6 AVF] Spalanie powyżej 10 L Czy to jest ok ?
dużo za dużo- Ceny paliwa marzec 2026
Dla ciekawostki sprawdzałem ceny w innych krajach. Przykład Estonii tutaj http://www.mylpg.eu/stations/estonia/prices Tak duże wzrosty notuje się w zasadzie tylko u nas, więc nijak ma się to do wzrostów ceny baryłek. Po prostu nas k**wy rąbią na kasę. Podatki od palliw w 2016r nie wzrosły,wzrosła cena baryłki i kurs dolara- Ceny paliwa marzec 2026
Jeśli ceny dolara i baryłki ropy nie wyhamują będzie jeszcze drożej- Silnik nie osiąga 90 stopni. Wymieniany czujnik G2
Wrzucaj oryginał ,jest niewiele droższy od powyższych- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Odpuść sobie- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Już zrozumiał Ale Ty Dev tego nie napisałeś także pewnie też nie wiedziałeś (zapewne zaprzeczysz)- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Szkoda wycinać bo DPF jeszcze zdrów- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
endriuu interesuje mnie olej pod normę 507.00 dla DPF o jak najniższej zawartości popiołu i wysokim TBN jednocześnie .Możesz coś polecić ?- B6 DIVISION
Coś więcej na temat? Zamontowane w lipcu po 2 miesiącach pofałdowane jak siusiak w stanie spoczynku ,Dokladnie,ja nawet nie załozyłem- B6 DIVISION
miałem i nie chcę za darmo- Ceny paliwa marzec 2026
do tego drożejący dolar- Korozja błotników w Audi A4 B8
Coraz większy badziew produkują....albo masz auto ze skandynawii- B6 DIVISION
- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
I prawidłowo.Takiej sztuki szkoda sprzedawać- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
W nowym projekcie stawek akcyzy czuć tylko aspekt ekonomiczny a ekologii w nim za grosz gdyż nie ma rozróżnienia na ON,PB,LPG w związku z emisją trujących substancji. O wielkopojemnościowych klasykach trzeba więc będzie zapomnieć lub płacić bydlakom nie lada haracz- Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Obecny rząd robi co chce, więc jakby chcieli to by uporządkowali sprawę ubezpieczeń. Wolny rynek.Cen nie mogą dyktować Obawiam się że z OC dojdziemy do poziomu zbliżonego do krajów zachodnich niestety Tow.Ubezp po latach strat na OC będą chciały sobie powetować te straty- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Jak zostanie w takim kształcie to kicha.A miało być tak pięknie ......Mieli pierwotnie obniżyć stawkę 18.6 do "ludzkiego" poziomu- Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Odnośnie podwyżek OC to ten rząd nie ma z tym nic wspólnego.Polecam przeczytać post 132 : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/376403-nowe-stawki-akcyzy-na-samochody-z-zagranicy/page-7 - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?