Treść opublikowana przez Rabbi
-
B6 DIVISION
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=219335696&zipcode=1&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&categories=EstateCar&ambitCountry=DE&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Lampy out(w ostateczności przyciemnić),chrom z klamki out,listwy w kolor lub szary mat jak ori S4 i będzie ok
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
potwierdzam,u mnie w byłej B6 kolanko rozsypało się w palcach
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Skoda?
-
Co to za model Felgi
+1 ktoś z naszego forum miał takie
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
sprzedający to nasz klubowy kolega : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/338142-bbs-18-8j-et42/
-
Światła dzienne LED giętkie, montaż do oryginalnych lamp
wrzuć fotki z kilku metrów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, no to niefart rzeczywiście z tym prawkiem....ale poczytaj,pokupuj fanty i rezaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
wypadek z ciagnikiem
Polski wymiar sprawiedliwości to jest jakaś paranoja Sprawy które powinny być rozstrzygane "od ręki" ciągną się latami.Mój kolega pracujący w sądzie powiedział kiedyś: "jeśli szukałbym sprawiedliwości najmniej liczyłbym na sądy w tym kraju"
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
dołożą rurkę (którą chińczyk zrobi za 0,05 dolara ) a właściciel wyjmie ją po opuszczeniu ASO
-
Dodatek do oleju zmniejszający tarcie
Potwierdzam to co napisał Piotrek.Używam Militec już 5-6lat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
- B6 DIVISION
-
[A4 BPW] 2.0 TDI Avant 2007r.
parę tysi......euro
-
[A4 BPW] 2.0 TDI Avant 2007r.
znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM Ciężki temat-to jest oporne 8V Pierdoły wyssane z palca... jeszcze napisz że tanim kosztem do zrobienia
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
porób proszę parę fotek jak to wygląda na aucie, też rozważam zakup takich listew również fotki z bliska by się przydały jak wygląda spasowanie do krawędzi drzwi
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/oferta/audi-a8-4-2-quattro-gaz-lpg-skora-xenon-zarej-w-pl-quatro-ID6yb7Rh.html#2b767daa03
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
3 sezon używam odmrażaczy Orlen (w czerwonej butelce).Bardzo dobra jakość.Polecam