Treść opublikowana przez Rabbi
-
Zmiana glowicy na jakas z 1.9 TDI tylko jaka?
w tym wątku coś znajdziesz o głowicach do BPW http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-tulejowanie-gniazd-pompowtryskiwaczy-opinie-83254/
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
to w takim razie inaczej.....jak sprawdzić z jakim drążkiem przednim mam do czynienia,jeśli nie ma na nim numeru,wiem tylko tyle że przód od B7?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
RS4 miały tez 20 mm:wink: czy te średnice dotyczą także przedniego drążka?
-
Miejsce montażu buzzera parktronika: w Audi A4 B8
dzięki )
-
Miejsce montażu buzzera parktronika: w Audi A4 B8
) ahaaaaa,czyli są dwa buzzery .Od przodu i tyłu? buzzer do "PDC tył" montujemy z tyłu tak jak pokazał Dominik,a buzzer dla "PDC przód" z przodu tak jak pokazał Grzegorz.Dobrze rozumiem?
-
Miejsce montażu buzzera parktronika: w Audi A4 B8
Rezam właśnie parktronik tył i korzystam z wątku kolegi Bart-S.Napisał tam "buzzer montujemy za tunelem" i jestem w kropce....gdyż nie mogę zatrybić gdzie (widzę buzzer na zdjęciu,ale nie wiem gdzie to jest) Czyżby na tunelu nad pedałami? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu- zdalne-zalaczanie-97008/
-
Miejsce montażu buzzera parktronika: w Audi A4 B8
siemka, czy orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest zamontowany Buzzer parktronika PDC???
-
Stuki w zawieszeniu
jest gdzieś wątek o stukach przy ruszaniu i hamowaniu-poszukaj.......z tego co pamiętam to sanki trzeba pospawać,bo gdzieś na szwie strzelają przy ruszaniu/hamowaniu .chyba w tym wątku było: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/stuki-ruszaniu-hamowaniu-pomocy-238187/
-
Stuki w zawieszeniu
Mam dokładnie tak samo jak u Ciebie.W ASO sprawdzali zawieszenie i nic nie znaleźli.
-
Kopci na biało na luzie !!
a sprawdzałeś czy przy wyłączonym silniku webasto nie puszcza bąka?
-
Samochod zaczal na postoju wiecej palic! Padniety pompowtryskiwacz?
u mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie MaxG. W A4 jak widać nie postarali się o tą kwestię.W passatach B5 ładnie pokazywało spalanie na postoju w litrach/h
-
[B6 BFB] moj nowy nabytek!
- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
jednomasu nie zakładaj.pisali ludzie że jebie budą- Jaka turbosprężarka do BPW ?
1.Czy w silnikach BPW i AVF jest identyczna turbosprężarka? 2.Z których silników TDI pasuje P&P turbina do (mojego)BPW ?- [B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!
czarny pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile? ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- czarny pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?- Ile mocy i momentu
niech zrobi sam program (160-170KM) a jak mu będzie mało,to drugi IC+większe turbo i wtedy napewno będzie koło 200 KM/400 N- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ponoć do 320mm nie trzeba zmieniać osłon tarcz bo pasują seryjne,ale zapytaj devastationa- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł To ja Ci moją oddam za 150 ok to ja swoja oddam za 149.99 kurde widze ze wszyscy co zmieniali na czarną maja ten sam problem hehehe:polew: ja wczoraj zmieniałem na czarną i jasna od razu do pieca(szkoda miejsca marnować).Nie łudziłem się. jeszcze nikt chyba nie sprzedał jasnej ))- [ALL B7] Które sprężyny najbardziej komfortowe H&R,Eibach,Weitec...............
witam panowie. chcę obniżyć auto tak ok -30 ale żeby na komforcie jak najmniej stracić. Jakiej firmy kupić sprężyny? której firmy będą najmniej twarde? (mam standard 1BA)- Nowe forum - wątek dla narzekaczy
dziś i tak lepiej(ciemniej) niż wczoraj wczoraj oczy chciało wypalić,tak jasno było- B6 DIVISION
przydałoby się przywrócić stary wygląd,bo teraz wygląda gorzej niż źle.tamten wygląd był klasa,a teraz jest tak mało czytelny że ręce opadają.- B6 DIVISION
a takie fajne forum było- [ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
pisałem przecież że laminat jest (nie ma co wierzyć w cuda za grosze)- [B7 BPW] Termostat BPW
dzięki antonio- [ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
jeśli to laminat,to się powygina w "fale Dunaju" - Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)