Treść opublikowana przez Rabbi
-
[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
- [ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
gdzie kupiłeś Leather Scent??? szukałem na allegro i mają preparaty Chemical Guys ale tego nie- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
to muszę spróbować zrobić niewielką dolewkę i sprawdzić czy będą jakieś pozytywy- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Znajomy stosował mixol w silniku AVF i problemów nie zgłaszał. czy widział jakieś zmiany na plus po dolewkach mixolu?- Polecane opony zimowe
polecam kelly winter st -oponki grupy Goodyear produkowane w Polsce.Przejeździłem na nich poprzednią zimę i rewelacyjnie się spisywały szczególnie poza miastem i na głęboki śnieg.Sprzedałem niestety razem z autem i żałuję- [ALL] Polerowanie reflektorów
polerowałem klosze lamp w Pasku B5 z 2004r. i przez ponad rok było- [ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
nie ma "cudownych" preparatów które utrzymują zapach długo.po prostu ludzki węch po jakimś czasie się przyzwyczai do nowego zapachu i Ty już nie czujesz,a ktoś nowo wsiadający czuje.Całkiem możliwe że ten zapach wciąż jest w Twoim aucie,tylko Twój nos już się przyzwyczaił- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
nie neguję ale czy Corsa cdti ma PD,bo nie wiem? i czy ktoś z forum dolewa Mixol do PD?- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
znajomy lał mixol do 2.5 tdi jak tankował opałem,ale tam są zwykłe wtryski,Mixol do PD to chyba niezbyt dobry pomysł,ale niech wypowiedzą się fachowcy- [B7 BPW] Chrobotanie przy skręcie
podłączam sie do pytania co to może być,gdyż mam takie właśnie dziwne chrobotanie u siebie.czy to nie czasem jakiś zapieczony sworzeń?- [B7 BPW] Kopcenie po usunięciu DPF
ja usuwałem u siebie DPF i nic nie kopci.Może mocny program masz zrobiony to i kopci- [ALL B7] Montaż ksenonów
czyli jeśli mam moduł MCE LOW to ksenony nie chodzą???- [ALL B7] Montaż ksenonów
bortnez??? co to jest??? nie mogę znaleźć w szukajce- [ALL B7] Montaż ksenonów
akjam dzięki,podjadę do kogoś z VAGiem 1)a jeśli mam MCE nie High,tylko Low,to czy zwyłke ksenony (nie Biksy) będą działać?- [ALL B7] Montaż ksenonów
kurde......nie wiem jaki mam MCE,jak mam sprawdzić? niebawem mam mieć kompletne lamy z żarnikami i przetwornicami ale chyba zwykłe a nie biksy.- [ALL B7] Montaż ksenonów
wrclaguna: czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają??? dobrze rozumiem?- [B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
miałem kiedyś identyczne "puszczanie dyma"z rana w golfie tdi 110KM,jak miałem spalone 2 świece żarowe,- [ALL B7] Lampy od Anglika- jak rozpoznać ?
dzięki zbigok.tego szukałem- [ALL B7] Lampy od Anglika- jak rozpoznać ?
witam panowie, Jak rozpoznać czy lampy przednie ksenon do B7 są do wersji europejskiej? jak odróżnić od Anglika ?- [ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
kilka razy zatankowałem passata b5 FL 2,5tdi bio-shitem i powiem tyle: dno i 3 metry mułu.... auto spala co najmniej 10% więcej(więc argument ekonomiczny odpada),ma mniejszą moc,wali frytkami,jednym słowem kibel dziwię się że to jeszcze ktoś tankuje- Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
fahur a czy podłączałeś lusterko w instalację przy lampce podsufitki,czy gdzieś indziej?- [ALL B7] Montaż ksenonów
i jak panowie,dorezał ktoś z was ksenony do swojej B7 ??? wie ktoś może jak się do tego zabrać mając kompletne lampy ori ksenon???- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
spalanie raczej w normie- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
panowie a czy aktywacja tempomatu dla b6 i b7 jest taka sama? czyli : [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!]- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
W Polsce jest albo z Orlenu albo z Lotosu albo z Litwy Łotwy itd. nie tylko Orlen i Lotos.W Polsce oprócz tych dwóch mamy jeszcze inne rafinerie petrochemiczne: Gorlice,Jedlicze,Jasło,Czechowice-Dziedzice,Trzebinia Shell,BP czy Statoil w Jaśle będzie więc sprzedawał paliwo z Jasła,w Gdańsku z Lotosu,a w Płocku z Orlenu - [ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?