Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A czym się różniły z wyglądu przedliftowe lampy valeo i bosch? Bo ni chu chu nie pamiętam jakie u mnie były:kwasny: Wiem, że nie miałem halogenów w lampach, miałem lampę na 1 żarówkę H4- (Transporter t5)30k i koniec dwumasu?
Może to nie dwumasa? Może poduszki skrzyni czy silnika? Sam ją wymieniałeś czy zaprowadzałeś do warsztatu? Może Cię w kulki zrobili? Założyli używkę a policzyli jak za nową?- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Nie widać tam żadnej nazwy ani nic, ale nie powinno być problemu z podłączeniem:wink:- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Ja podłączałem taki u siebie, zbierałem się do tego z rok ale podłączyłem za pierwszym podejściem:decayed: Kupiłeś już sterownik?- Immobilizer
Tak często? Ja u siebie wyczyściłem raz bodajże z rok temu albo i więcej i spokój:wink:- Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Czikit, masz takie u siebie? Masz jakiś wzmak? Albo jaki byś polecał do tych głośników?- Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Kasę zwalniają od razu. A to było jakieś 4 dni temu ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Tylko że jak się coś sprzedaje prywatnie, to chyba nie ma obowiązku wydania paragonu. Nie wiem jak to dokładnie jest ale w innym wypadku w ogóle nie można by było handlować używanymi rzeczami... to niech sie powołuje na prawo zwrotu towaru:wink:- Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Jak masz nr telefonu to spróbuj dzwonić do niego i powiedzieć, że chcesz zwrócić towar:wink: A tą jego "paczkę" wyślij za pobraniem za 200zł- Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Masz prawo oddać mu towar w ciągu 10 dni, poinformuj go o tym że chcesz to oddać bo masz takie prawo i tyle, jak to oleje to zgłoś sprawę do allegro, napisz im, że nie dostałeś paragonu a jako potwierdzenie, że to kupiłeś wyślij im potwierdzenie przelewu na którym są dane tego człowieka:wink: Możesz tego typa pomęczyć trochę, że to, że chcesz towar zwrócić to nie Twój kaprys tylko masz takie prawo, którego nikt Ci nie może odebrać, chyba że w aukcji było to napisane, ale tam nic nie było:wink:- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Takie zdzierstwo? Bartek, ja Ci to podłączę, podłączałem u siebie i działa:decayed:- A4 B5 1.8T Quattro i demontaż alternatora ! Pomocy !
Wyłam jedną łopatkę w wiskozie- najprościej będzie:whistling: Ja tak u siebie mam, ktoś wcześniej wyłamał i nie ma problemów teraz- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
A zamki w drzwiach jak rozwiązałeś? czy na razie jeszcze nie rozwiązałeś?- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Karol, ale powiedz konkretnie o co Ci chodzi:decayed: Bo większość osób Ci pomoże, tylko muszą wiedzieć w czym Ci pomóc:grin:- [Avant FL] Fatalnie świecą reflektory
Może w przeszłości z jakiś powodów lampa była wymieniana na używkę i jedna jest bardziej zużyta druga mniej? Nie orientuję się ile kosztuje regeneracja, napisz/zadzwoń do kolegi Gwerty, on się bawi w takie rzeczy i robi profi robotę- [Avant FL] Fatalnie świecą reflektory
Na moje oko to wypalone odbłyśniki:wink:- Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
... i 6pkt za kolizję bodajże- Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Mateusz, masz tutaj zestaw do swapu na 312:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/swap-hebli-312-zeliwo-zaciski-heble-320mm-kiera-sline-x2-333016/- Swap AWX-a do A4 B5 afn
Jest w warsztacie temat o przekładce na AVF:wink: ale bodajże nie z AFNa tylko z AHU- Raz Odpala raz nie
Jest ładnie opracowany temat:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/- Wyciąganie rozrusznika
Podnieś samochód na żabie- najlepiej podstawić zaraz za przednim prawym kołem, kładziesz się pod samochód i stamtąd masz ładny dostęp:wink: Jak już się położysz to będzie ładnie widać które śruby musisz odkręcić- Luz na dźwigni hamulca ręcznego
Dobrze odpowietrzone zaciski?- Telepanie kierownicy przy hamowaniu
U mnie delikatne drgania były przy prędkościach ok 100km/h, przy hamowaniu z tej prędkości to już była masakra, kierownica telepała jak nie wiem co:facepalm: Za każdym razem przy hamowaniu, im wyższa prędkość z jakiej hamowałem tym większe telepanie- Telepanie kierownicy przy hamowaniu
U mnie tak kierownica drgała jak miałem jedną tarczę krzywą, po zmianie na nowe problem znikł- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Zależnie od rodzaju skrzyni 6b, ale z tego co wiem to w skrzyniach DQS porównując skrzynie 5b i 6b biegi 1-5 są mniej więcej takie same, tylko w skrzyni 6b jest jeden dodatkowy bieg:wink: - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż