Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Przeca ja se jaja robię Miałem na myśli to, że te grzechotki w normalnych warunkach są niezniszczalne, a przez głupotę znalazłem granicę ich wytrzymałości w "nienormalnych" warunkach. Za to 1/4 dobrze znosi przedłużki 60zł za grzechotkę, która pracuje w błocie, śniegu i przedłużkami to śmieszna cena. Trzeba je tylko tak raz na pół roku rozebrać i wazeliną techniczną nasmarować, bo jak się wypłuka (deszcz, błoto, śnieg) z nich smar (z mechanizmu zapadkowego) to dość ciężko ustawić ją w odpowiednią stronę. Po nasmarowaniu grzechotka chodzi jak nowa, a na pewno CISZEJ niż po oryginalnym smarowaniu przez producenta. Dużej 1/2 nie udało mi się załatwić żadnej.. może to kwestia wielkości młotka, za małe mam Zdaję sobie sprawę, że jarzma nie odkręca się 1/4 i najchętniej odkręciłbym to udarem w elek kluczu lub sztywnym pokrętłem metra długości, ale gdy nie ma możliwości dojścia to trzeba sobie radzić inaczej, liczy się efekt. Doskonale wiem jak się używa grzechotki 1/4, ale gdy mogła pomóc (a siedziałem już tam z godzinę przy jarzmach) to trzeba było spróbować, a że się rozleciała, trudno, pójdzie w koszty
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A po kiego w ogóle ta gąbka tam jest?
  3. No ja nie wiem.. ostatnio mi się udało pierwszą z pięciu grzechotek 1/4 Proxxona złamać Nie wytrzymała odkręcania jarzma tylnego w S4 z bitem 8', po tym, gdy nie radząc sobie z powodu braku miejsca na użycie siły ręcznej, użyłem młotka A już kiedyś waliłem młotkiem w grzechotkę 1/4 i wytrzymała, zawiodłem się
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za kawałek gąbki tapicerskiej, która kosztuje kilka zł za metr kw. Audi Logic
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... Zielonego pojęcia nie mam, ale mi liftowa też dychę łyka przy 160-180. Średnie z 5 tyś km mam prawie 8l, a na autostradach nie latam. Główkowałem, główkowałem i zwaliłem to na kapeć 255 i Quattro, a poza tym, kto by się tymi dwoma czy trzema litrami przejmował. Pali tyle ile musi, ma się odpychać. Zresztą co się dziwić spalaniu jak ten samochód więcej na lewym niż na prawym
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.
  8. Jak chcesz rzeźbić to nie w tym szmelcu za 400zł.
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to w ogóle za magiel założyłeś? Ps. Ta sama pompa, tylko trochę brudniejsza u mnie kosztuje 70zł.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1.9/2.0TDI z B7 to jest taka sama pompa jak 1.9TDI z B6. Jedyna różnica, która może występować to kolanko wychodzące z pomp, jedne mają pod kątem, drugie proste. Nie pamiętam, które mają kolanko, a które proste, ale poza tym niczym się nie różnią. Co więcej, samo kolanko można "przeszczepić" ze starej pompy. Edit: Wydaje mi się że różnica była między starym silnikiem AWX np, a AVF nowszym i wyżej.
  11. Wpisać mnie tam Jawor + 5 osob dorosłych + małe poniżej trzech pełny formularz wyślę później bo z tapatalka ciężkawo.
  12. Tak to już jest z FWD.
  13. 215hp robią z nich. A 300hp w GTI ma sens? Skoro 190hp szło w serii to czemu nie.
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co ja pomoc drogowa? Od takich misji to moje Wieśwagenowskie T4 może być, a nie moja niunia Moja ma stać na podjeździe, cieszyć moją gębę jak na nią patrzę i wozić tyłek w niedzielę, a nie targać gruchoty po rejonie Do księżniczek trzeba z szacunkiem, a nie jak do plebsu i do roboty zaganiać
  15. A po co chcesz się pchać w kiepsko wyglądające i działające chinole, bo nie rozumiem? Masz już jedne chińczyki i narzekasz, a mimo to dalej brniesz w chłam. Chińskie dzieci podobno już mają co jeść i nie trzeba ich wspierać kupując te buble. Kupujesz ori lampy, przerabiasz na bixy, dorzucasz nowe przetwornice i żarniki (nie chinole) i masz najlepiej wyglądające lampy pod słoneczkiem i kilka razy lepsze światło niż na tych pseudo ledach. Owszem, manerw z bixem Cie wyniesie ok 700-1000zł, ale efekt jest nieporównywalny.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Wiem, ale nie tam info na ten temat.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co chcesz odpinać ? Zakładasz inny zderzak i tyle nie tak hop siup bo ja tak zrobiłem i teraz choćbym się uparł to nikogo nie zaholuję do domciu bo nie mam jak wkręcić haka do holowania.... więc zakup belkę zderzaka i wymień jak należy a napewno hak jest ori może tylko dokładany i nie trza wykodowywać nic.... Też tak mam, ale na pewno nie wyrzuciłbym haka by komuś d*pę holować Jak ostatnio Passata z górki z piaskiem (takiej na autostradach, jak się droga kończy) wyciągałem, to z przodu wkręciłem
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    A 01.01.17 też jest zlot? W końcu pierwsza niedziela miesiąca.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    He he, a jakie to opinie Z komentarzy na allegro to by można było komedię napisać Jedziemy do Krotoszyn?? Forum przez pół dnia mi sie nie chciał załadować nie wiem czemu.. Spot w lesznie nie wypalił brak chętnych Pozostają leszczyńskie manewry co pierwsza niedziele każdego miesiąca.. wtedy grubo ponad 80 aut A był ktoś z forum ostatnio? Byłem, przejechałem dwa razy w około, ale nikogo znajomego nie widziałem.
  20. Czyli pod ten tryb, w którym lampka świeci się cały czas, a nie po otwarciu drzwi, tak?
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A no chyba, że masz na stałe, to lipa
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A po co likwidujesz hak?
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znajdzie mi ktoś lampę przód 8K0 941 005 ? Przejechałem już na marne 250km, poszła się walić wysyłka w dwie strony, a ja nadal jestem w d...
  24. I dochodzi tutaj błąd ludzki, czyli skleroza + stres związany z kontrolą i dam sobie rękę uciąć, że gdy będzie potrzebna, to nie zostanie włączona. Już nie mówiąc o sytuacji w której siedzisz na parkingu, baba obok parkuje i musisz myśleć "zmieści się czy włączyć kamerkę".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.