Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Nie działające spryskiwacze lamp
sprawdzic dokladnie kable. pewnie gdzies przegnity albo przytrzasniety
-
Silnik 1.8 T
albo aeb albo ajl
-
Co to za uciete przewody pod podszybiem?
grzane spryski
-
Spryski xenonów, a czy one muszą być?
wiadomo spryski sa ale zenona nie musi byc, ale jesli xenon jest to spryski tez musza byc
-
Ubytki płynu
pozatym chlodnica to nie majatek wiec wymieniaj
-
Zatankowałem syf i co dalej
a co tu ma stan licznika do tego. ?
-
Licznik FIS montaz
nie kazdy ma mozliwosci i zdolnosci do takich rzeczy. ale nie wyobrazam sobie komus placic za takie pierdoly:decayed: najlepiej wszystko samemu:decayed:
-
[A4 B5] Audi A4 Avant 1.8T by Orłoś
do wyciagniecia lampy nie trzeba sciagac zderzaka
-
Wtryski Valtek
ewentualnie moga byc takze regfast-y u mnie przyjemnie dzialaja i nie ma problemu. z hana czy barracuda nie wiadomo jak z podlaczeniem bedzie i strojeniem. jakie masz graty??
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
nie nie ,widac ewidentnie ze leje sie mleko a nie piana.
-
Problem z pracą silnika na gazie
zapewne bledy pokazaly sie po przekladce. skasuj posmigaj troche i zobacz jakie bledy wrocily na benie. jak cos wroci to niech naprawiaja mechaniory co zmieniali wszystko mowiac ze nie bylo tego przed wymiana. podstawa dzialania poprawnie instalacji gazowej jest wzorowa praca na benie. napewno bedziesz musial podjechac do gazownika zeby wyregulowal gaz
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
a czy po kupieniu tego Wkładki do GLORIA FM10 i FM50 (4252965111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie trzeba juz kombinowac z filcami?? dodam ze mam problem taki ze. zrobie roztwór i gdy opryskam jedna strone auta. wyzre to wszystko potem drugi raz to juz zamiast konkretnej piany jak jest za pierwszym razem to mam juz takie jakby gorsza piane, mleko zaczyna sie robic. filce namokly wtedy czy jak??
-
Boczek drzwi przedlift a lift jakie różnice ?
plus ma miejsce przy ryglu na diode od alarmu
-
[ALL B5] szerokie s4
- 15 błędów, szarpanie, check engine
nie da sie. ewentualnie tylko logi ktory wypada i w jakich sytuacjach/obciazeniu. pozbadz sie bledów kata i zobaczysz dalej co z cewkami. katy możesz wywalic druga sonde wylaczyc albo dac tuleje dystansowa- Odcięcie sondy lambda
nowa sonda. niby co mialo by sie polepszyc po jej odpieciu?? jak ecu ma sie domyslac co do skladu mieszanki?- Przekręcenie kluczyka, samochód dalej chodzi. Filmik do oceny
kostka stacyjki- Problem z AEB brak mocy
zrob najpierw logi zobaczymy co powiedza. mul na benie i gazie? jakie doladowanie?- Adaptacja przepustnicy, w końcu sie robi ?
przekrec zaplon i zostaw na minute przepustnica bedzie cykac i sie zaadoptuje oczywiscie jak nie masz vag. jesli masz to w necie sa instrukcje do starego typu przepustnic jak przeprowadzic adaptacje i wszysko bedzie grac- 2.0 Alt kołysanie silnikiem na gazie
+1:decayed: kazdy glupi zrobi autokalibracje. lapka w auto i wjo w trase- 1.8 T Ciśnienie Oleju
raczej nie ale jesli byla plukanka moglo sie pozatykac.- 1.8 T Ciśnienie Oleju
musial bys zrucic miske i obadac jak to wyglada. ale wskazania kiepskie, jaki masz przebieg- Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
no to masz w takim razie wolne przewody w kostkach lamp. obadaj dobrze i do dziela- Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
pewnie byly h4 bo jak by mial h7+h7 to by byly przeciwmgielne. a masz przycisk w srodku?? jak tak to musisz miec w kostce od lampy wolne przewody pod mglowe- doładowanie 0,5 bara dopiero przy 4000obr/min - to normalne?
podcisnienie dobre. ale doladowanie powinno byc od 2200-2300 obr 0.5 ,0.6 bara. szukaj nieszczelnosci i sprawdz stan turbo i czy nie masz jakis bledow - 15 błędów, szarpanie, check engine