Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
pasuje bo masz pajoniera
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na kubki w tunelu środkowym
ten drugik to mocowanie schowka
-
[All A4 B5] Brak reakcji na odpalanie
rozrusznik znajduje sie z prawej strony od pasazera obok kata. nie ma wiekszego problemu z wymontowaniem. z kanelem spokojnie sobie poradzisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 17:58_________________________________________________aaa i wes go najpier przeczysc calego bo pewnie bedzie czarny i troche zabrudzony jak to bylo u mnie
-
[ALL B5] Schemat od przełacznika awaryjnego problem.
kup nowy uzywany na forum za symboliczna piatke i problem z glowy. tam nic nie moze sie podgiac albo odgiac samo
-
[ALL B5] Montaż elektrycznych szyb tył.
a ty chcesz cala wiazke sam sobie wyrezac czy jak? lepiej kupic gdzies uzywana gotowa nie sa to duze pieniadze a pozniej tylko podpinasz wtyczki i gra wszystko
-
[ALL] Bezinwazyjne podłączenie do instalacji samochodowej
trzeba miec troche wladzy w palcach i izolacje sciagnie sie bez naruszenia drugika ewentualnie lutownica stopic troche izolazji i przylutowac zaizolowac i po sprawie
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
podejda podejda
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
tez tak mysle ze sie nie da
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
ja jestem po uszyciu nowego miszka. za***iście to wyszlo i uchwytu recznego teraz wygodniej sie go zaciaga
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
a nie działało? musisz welminowac kontrolke stacji benzynowej bo caly czas ci sie swieci. podjedz do mnie na vaga
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
dobre. opis trafiony w dyszke
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
skorzystałeś z mojej wiedzy po tym jak ja wcześniej sobie wyrezałem to podświetlonko racz kolwiek zrobiłem to troche inaczej. mam na mysli podłączenie
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
mam zamontowane u siebie na wzor esy i jest za***isty efekt. odmladza auto
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
u szfagra "luibuki" lutowalem mu wszystkie kabelki z wtyczki okraglej na prostokatna i nawet schemat byl nie potrzebny bo kolory pasowaly do siebie. dobry efekt.
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
na jedno wychodzi. nie ma elektrycznego mechanizmu w przedliftach w klapie do otwierania ze srodka
-
[ALL B5] Problem z gniazdem zapalniczki
sprawdz bezpiecznik we wtyczce ladowarki od swojej navi
-
[ALL B5] Jak podłączyć centralke?
montaz banalnie prosty. ogolnie polecam firme stig. dobra cena do jakosci. instrukcje wszystko opisane krok po kroku co podlaczyc do czego
-
[B5 ADR] Smierdzi gazem
to po co zakladasz temat jak nie chce prowadzic dyskusji
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
jesli uwazasz ze za pozno ci sie przelancza na gaz a masz ustawione jakies 30 stopni i dlugo lapie ta temperature radze przeplukac caly uklad chlodzenia sprawdzic termostat i najlepiej podlaczyc rownolegle z nagrzewnica
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa stella
jesli maja pojecie o gazie i dobrze ci zaloza to nie ma czego sie bac bedzie dobrze. pamietaj zeby udzielili ci gwarancji i poinformowali o jej zasadzie utraty
-
[B5 ADR] Przełączanie z PB na LPG (zimny silnik)
mozesz miec zasyfony reduktor
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
aha czyli osobom ktore nie maja tego magicznego przycisku na pilocie, twoj sposob nie za dziala. masz porostu nie maja dodatkowego silownika otwierajacego klape.
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
a powiedz jeszcze czy ty masz kluczyk z osobnym przyciskiem otwierania bagaznika?
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
czyli jesli stoje sobie z tylu samochodu chce otworzyc bagaznik ale mam w bledzie uszkodzone albo wogole nie mam tych klameczek do otwierania to naciskam rzycisk ktory zamontowales i klapa lekko sie otwiera tak jak by byla nie domknieta?
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
czy to zadziala w przed lifcie avant. i na jakiej to zasadzie niby dziala bo bagaznika to raczej nie otwiera jesli juz to tylko zamek centralny klapy.